MUDr.

Michaela Komorousová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Ambulance pro dětské pacienty Fakultní nemocnice PlzeňSlužby: vleklý zdravotní problém

Paní doktorka mě moc mile překvapila, pomohla a uklidnila. Její přístup je jak k rodičům, tak k dětem naprosto úžasný a s podobným jsem se ještě nikde nesetkala. Ordinace i čekárna krásná, barevná a plná hraček, opravdu správná dětská ambulance.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Iveta Pivovarová
    Iveta Pivovarová
    Ortoped, Dermatolog
    Čechova 2641/44, Plzeň
    Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji… Více

Jiří Voltr
    Jiří Voltr
    nám. Míru 3, Plzeň
    Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty. Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka. Prostředí kliniky je velmi příjemné.… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Nejlepší paní doktorka, se kterou jsme se kdy setkali. Chodíme k ní již několik let a neměnili bychom. Je vynikající odborník a k tomu má milý a příjemný přístup, vždy vše podrobně vysvětlí a poradí. V její ordinaci se děti musí cítit jako doma. Doporučujeme!