MUDr.

Michaela Komorousová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Ambulance pro dětské pacienty Fakultní nemocnice PlzeňSlužby: vleklý zdravotní problém

Paní doktorka mě moc mile překvapila, pomohla a uklidnila. Její přístup je jak k rodičům, tak k dětem naprosto úžasný a s podobným jsem se ještě nikde nesetkala. Ordinace i čekárna krásná, barevná a plná hraček, opravdu správná dětská ambulance.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Iveta Pivovarová
    Iveta Pivovarová
    Ortoped, Dermatolog
    Čechova 2641/44, Plzeň
    Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam. Více

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Nejlepší paní doktorka, se kterou jsme se kdy setkali. Chodíme k ní již několik let a neměnili bychom. Je vynikající odborník a k tomu má milý a příjemný přístup, vždy vše podrobně vysvětlí a poradí. V její ordinaci se děti musí cítit jako doma. Doporučujeme!