Vnuk mel vysoké teploty a ošklivý kašel,byla na pohotovosti v Pribrami. Řekla, kupte si sirup. Po třech dnech v dětské ordinaci (byly svátky) dostal atb s tím, ze je už mel mít, ze mohl mít zápal plic. Jak muže taková doktorka vůbec ordinovat? Udělá s tím někdo něco? Po přečtení minulých recenzi už by asi měl.

Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti, kde jsme byli s devítiměsíčním synem s vysokými teplotami. V čekárně jsme byli sami a do ordinace jsme se dostali po necelé hodině čekání. Poté syna ani neviděla, opravdu se nezvedla od stolu, sestra změřila teplotu a po naměření přes 39 stupňů (podotýkám, že čípek proti teplotě jsme dali před cestou na pohotovost) paní doktorka usoudila, že jde o angínu. Crp test v ordinaci provádí, což jsem se dozvěděla až později od naší dětské doktorky, ale asi nebyl potřeba, tak ho nikdo neprovedl. Syn dostal atb a ani po třetím kontrolním odběru krve po jejich dobrání neměl v pořádku bílé krvinky.Byli jsme odesláni na hematologii, kam chodíme už 3 roky, protože krvinek je pořád málo. Paní doktorka hematoložka se podle testů přikláněla k tomu, že nešlo o angínu, ale o běžnou virózu, na kterou atb nebyly třeba. Takže kdybych na paní doktorku ještě někde narazila, tak ihned odejdeme.

Paní doktorka ordinuje též na pohotovosti v Pribrami. Doporucuju se ji obloukem vyhnout. Její výkony jsou slabé a dochvilnost tragicka

Tragédie! Sly jsme s dcerou k pani doktorce jako k zastupu za tu nasi. Mela ji naockovat treti davku tetravakciny a rekla, ze ji naockuje hexavakcinu, ze to je stejne! Odesla jsem a vickrat me tam neuvidi! Dcera ma tetra ze zdravotnich duvodu. Kdybych byla mene pozorna, pani doktorka by ji to pichla a nase mala by mohla mit vazne problemy.