Zařízení klinické logopedie
28. října 190/38, Ostrava

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Zařízení klinické logopedie logopedie

Naprostá spokojenost, jako rodičů, tak i dětí, které se na logopedii těší. Dceři udělala vstupní test a hned věděla na co se má při její vadě řeči soustředit, což u minulé paní logopedky nebylo vůbec možné. Logopedii bere formou "hry". Vždy usměvavá, ráda poradí a nikdy se na děti ani nezamračí. Náš syn jí dokonce po první návštěvě objal. Vřele doporučuji!

Umístění: Zařízení klinické logopedie návštěva logopedie

Všem doporučuji, paní doktorka to opravdu s dětmi umí, dcera moc nemluvila a nechtěla a během doby co jsme k paní doktorce docházeli se zlepšila a taky paní doktorka věděla jak na dceru,. Paní doktorku doporučuji a za vše moc děkujeme

K paní Jirouskové docházím s oběma syny . Chci touto cestou paní Mgr. Jirouskové ze srdce poděkovat za péči a přístup . Děti se na návštěvu v ordinaci vždy těší. Starší syn , který měl obzvlášť špatnou výslovnost, udělal díky p. Mgr. Jirouskové velké pokroky a dodnes se vše obrací k lepšímu. Je to velmi milá ,hodná ale také opravdu paní lékářka s velkým L, která své práci rozumí a ví jak pomoci.Jak dětem s výslovností, tak jejich rodičům s vírou v to, že lze vše napravit, pokud máte štěstí jako my, že jsme zrovna měli štěstí na výše uvedenou p Mgr. Vřele doporučuji !