Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ja som s pani doktorkou Soldanovou velmi spokojna. Vzdy je velmi mila, usmiata a prijemna. Nas psik sa k nej neboji, a za odmenu vzdy dostane aj piskotu :) . Urcite doporucujem.

Dnes večer jsem navštívil tuto ordinaci, sháněl jsem p. doktora Berku, ke kterému již dlouhodobě chodím, ten tam dnes bohužel nebyl. Protože jsem se hodně zdržel při hledání nejbližšího veterináře, přišel jsem 6 minut po pracovní době, v ordinaci se ještě svítilo, bylo otevřeno, řekl jsem si mám štěstí. Jaké bylo moje překvapení, když mě, paní doktorka oznámila, že musím zaplatit 500 kč za pohotovost, protože je po zavíračce. Vzhledem k tomu, že pes měl průjem by to byla asi drahá sranda, tak jsem se obrátil a nadával jsem celou cestu až domů. Tohle si snad mohou dovolit dneska jen veterináři. Takže dnes si dám obklad na hlavu a psovi opět endiaron a Vám radím, zavolat předem a zjistit, kdo ordinuje.

Musím zdejší doktorský tým velmi pochválit, mají velmi profesionální přístup a jsou vždy velmi vstřícní a ochotní.