Psychiatrická ambulance Podané ruce s.r.o.
Dlouhá 4215, Zlín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Podané ruce s.r.o.

Paní doktorka mne pozvala na konzultaci zdrav. stavu mé maminky, která se u ní léčí. Po příchodu mně vyzvala, abych ji sdělil osobní data a zdrav. pojišťovnu - "aby si na mne vykázala lékařský úkon".
Což jsem odmítl, léčí přece mou maminku, ne mne. Poté se chovala velmi arogantně a nadřazeně. Vedla si svůj mononlog. Při mé snaze, něco říct, mne napomínala, jak učitelka, malého žáčka.
Nabyl jsem dojmu, že paní doktorka mne pozvala proto, aby si na mou osobu mohla vykazovat lékařské úkony. O zdrav. stavu mé maminky jsem se totiž nic podnětného nedozvěděl.
Doposud jsem se s takovým jednáním ještě nesetkal, je mi 54 let.

Umístění: Psychiatrická ambulance Podané ruce s.r.o.

Určitě nedoporučuji. Paní doktorka očividně používá starší metody léčby. Chodil jsem k ni nerad, byla nepříjemná a někdy i drzá. Nenechávala mě domluvit a když jsem se ozval tak ji to hodně zaskočila. Myslím si, že když k ní přijdete tak Vás automaticky bere jako stupidního blázna. Ordinace je jeden velký nepořádek. Jediná pozitivní věc na této ordinaci je sestřička.

Umístění: Psychiatrická ambulance Podané ruce s.r.o. doprovod maminky - 89 let

Velmi příjemná, vstřícná paní doktorka. Poradila, pomohla - byla jsem velmi spokojená. Přístup k mamince byl víc než profesionální, maminka se cítila v ordinaci dobře. Rovněž sestřička byla velmi příjemná,