Úvalská 1222/32, Praha 10, Praha

Chirurgie měkkých tkání - kastrace, operace tumorů, plastiky víček

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření, konzultace poruch chování +2 Více

Konzultace poruch chování a jejich terapie

Vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

MVDr. Martina Načeradská

MVDr. Martina Načeradská vystudovala Brněnskou fakultu veterinárního lékařství a v současné době provozuje veterinární ordinaci v Praze. Je country re...

Umístění: MVDr. Martina Načeradská vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve

U MVDr. Načeradské se moje kočička dostala z parazitů na které nefunguje odčervení a zánětu slinivky. Měla ještě to nejhorší nemocné ledviny a to se po nějaké době začalo zhoršovat. Proto odeslala kočičku na infuzní léčbu na svoji referenční kliniku přes víkend. Tam se kočička nemohla ubránit tomu co jí toho kromě infuzí dávali a zbytečně duplicitně vyšetřovali pod narkozou když všechna vyšetření od MVDr.Načeradské měla!!! Byl to nezájem - ležela apatická ve stresu v kočkolitu a špatný přístup k nám oběma!!! Oboje ještě ledvinám uškodilo, .......proto jsem si kočičku s jejím souhlasem na reverz po víkendu odvezla. Byla uplně zdrogovaná, padala a za den se mnou se z toho dostala. MVDr. Načeradská řekla, že potřebuje ihned dál infuze. Specializuje se na léčbu koček, ale vůbec mně neporadila kam - kde je dělají a šlo o život kočičky.... Zato má nejvyšší ceny !!! Musela jsem si poradit a najít kliniku sama. Tam zdrogovaná nebyla, jen utlumená a veterinární lékař - odborník na ledviny měl snahu pomoct, ale zbytečně netrápit, měl citlivý přístup ke kočičce i ke mně! Bohužel nepodařilo se to a kočička musela ode mně odejít a setkala jsem se v té nejsmutější situaci s velmi citlivou veterinární lékařkou..... Šla jsem jí ještě pak poděkovat....
Jsem seniorka ve vyšším věku a měla jsem jenom výjimečnou, pořád mladou veselou, chytrou, citlivou kočičku - kterou mně žádné zvířátko nemůže nahradit a byla lepší než většina lidí..... A nemůžu zapomenout, že se za to zbytečně trápila......

MVDr. Martina Načeradská

Vážená paní Holoubková, nemáme možnost zajistit 24 hodinovou péči, kterou Vaše kočička potřebovala, proto jsem vás odeslala na kliniku, se kterou mám dobré zkušenosti. Nemoha jsem za Vás rozhodnout, jestli už kočičku necháte utratit nebo ji zkusíte ještě nechat léčit. Volala jste nám někdy i vícekrát než 10x denně, denně psala emaily i několik a já i můj personál jsme Vám vždy trpělivě vše vysvětlili. Čertíčkovi už bohužel nebylo možné ledviny zachránit.

Umístění: MVDr. Martina Načeradská Jiný

Skvela dokrorka, odborník, pomůže vysvětlí. Je to kocici lékař, kteremu verim a doporučuji. Jeji pristup i personalu k memu kocicimu příteli je nejen profesionalni, ale i lidský.

Umístění: MVDr. Martina Načeradská Jiný

Skvělý přístup ke zvířatům, velmi pečlivá lékařka a milý a ochotný personál. Jako bonus příjemné prostředí a žádné dlouhé čekání.

Umístění: MVDr. Martina Načeradská Jiný

Návštěva proběhla již v roce 2013, tedy nemohu posoudit aktuální kvalitu služeb, nicméně hodnotím spíše lidský přístup, který byl vůči mně velice arogantní, ve chvíli kdy jsem paní doktorce, která mě po několika vyšetřeních poslala na specializované pracoviště s endoskopem, volala, že pan doktor je momentálně nedostupný, a jelikož je stav mého zvířete kritický, musím hledat pracoviště jiné, beze slova mi položila telefon. Přitom nešlo vůbec o to, že bych na určené pracoviště nechtěla jít, jelikož ho dobře znám a několikrát jsem ho již využila. Celkově jsem měla pocit, že více než svých znalostí a vědomostí, využívá paní doktorka velice drahých diagnostických metod (to je ale otázka ceníku), aktuálně již navštěvuji jiného odborníka, který náš problém diagnostikoval a vyřešil. Nerada dávám taková hodnocení, ale jelikož často může jít zvířeti opravdu o život, toto pracoviště ze své zkušenosti doporučit nemůžu.

MVDr. Martina Načeradská

Mrzí mně, že jste nebyla spokojená. Takový postup, který popisujete však není v souladu s tím jak jednáme, kdy vyšetření domlouváme ideálně na místě a v akutních případech ihned. Neuvedla jste jméno, tak ani nemohu ověřit zda a kdy jste naše pracoviště navštívila.

Paní doktorka nevi,co by si řekla za vyšetřeni.Její cenik a celkovy přístup je otřesny.Již nikdy více.Byla jsem u ni s kocourem,měl problémy s močovým měchýřem,,chovala se nadřazeně a ty částky,které si rekla a dopředu neupozornila byly nehorázné.

Nehodlám zde hodnotit profesní schopnosti týmu p,Načeradské, ty jsou zřejmě v pořádku, ale přístup k vaší peněžence je na hranici loupeže. Bez varování kolik co bude stát, ale v nejlepším zájmu vašeho zvířátka byla provedena všelijaká vyšetření(sono a rozbor krve) a poté předložen účet na 3700. Ještěže se jim nepodařilo odebrat a rozebrat moč(kvůli které jsme původně přišli), protože pak by to bylo ještě o 1000 dražší a musel bych pak i já vyhledat lékaře. Odešli jsme s kocourem domů chudí a s předraženou pixlou nějakých bonbonků, bez toho, že by bylo jasno co je příčinou krvavé moči. Jste li dobře zajištěni, tak tuto veterinu klidně navštivte, jsou zde milí. Jste li střední třída, tak jděte někam jinam, abyste se nepropadli do níž.

Bohužel musím souhlasit s p.Vendulou.Paní doktorka má opravdu vysoké ceny a přístup tomu neodpovídá.Potřebovala jsem vyšetření moče kvůli momentálním čůrání mimo záchod.Za klinické vyšetření v trvání cca 5 minut jsem zaplatila 620 Kč a byla objednaná na odběr moče za 926 Kč.Našla jsem si jinou ordinaci, kde jsem za odběr moče zaplatila 150 Kč.Vše měla v pořádku.

Má ráda zvířata a touží jim pomáhat, práce ji viditelně baví, vzdělává se, sleduje vývoj oboru, zapeklitosti konzultuje se specialisty v ČR i zahraničí. Nedá si pokoj, dokud nepřijde na to, co zvířátku je a jak mu pomoci. Páníček dostane písemně spolu s účtem, co se v ordinaci zvířátku dělalo a pokyny co dál, rozpis léků atd., což je velmi praktické. Po větších zákrocích paní doktorka následně volá a ptá se, jak se zvířátku daří, pokud se člověk sám neozve. Chodím k ní od té doby co otevřela praxi, ošetřovala mi za tu dobu celkem patnáct kočiček včetně různě nemocných zachráněných toulavek. Umí jasně vysvětlit, co a proč je potřeba udělat, probrat různé možnosti. Nemá ráda svévolnost páníčků, pokud ta může ohrozit zvířecího pacienta.

Je mi líto, ale mám velmi špatný dojem z této paní doktorky. Služba jako je veterinární péče je z velkého procenta právě o komunikaci a přístupu k majiteli zvířete. A právě arogantní vystupování paní doktorky mě nepříjemně zaskočilo. Myslím, že zvlášť pokud má ceny za svou konzultaci nastaveny tak vysoko (tipuji nejvýše v Praze), je třeba opodstatnit je a zaštítit také nadstandartním přístupem k zákazníkům, kterými z mého zážitku spíše pohrdá. O druhé části profesní stránky se nijak nepřu, věřím, že je to doktorka pečlivá a i zkušená. Já se osobně neobejdu bez příjemného a laskavého přístupu. Prošla jsem si hodně veterinárních ordinací v Praze a nikde jsem se necítila nevítaná jako zde a tak nerespektovaná v postavení klienta. Uvědomuji si, že je to pouze má osobní interakce s paní doktorkou, ale obávám se, že nijak nevybočuji, ani nevyhledávám konflikty, pouze nepřehlížím některé svoje potřeby jako zákazníka, klienta. A to už bylo nad rámec toho, co by dokázala paní doktorka v dobrém a lidsky se mnou probrat (pravděpodobně, že za to nelze vystavit faktura). Bohužel.

Paní doktorka i všechny její kolegyně tvoří skvělou skupinu profesionálů, kteří si rozumí jak se zvířaty, tak s jejich pány. Byla jsem zde v listopadu 2014 s mladou kočičkou, která snědla co neměla a bylo o ni skvěle postaráno. Kočka se nebála a přijala všechny bez syčení a vrčení a dokonce se jí tam i líbilo. 100% kočičí klinika.