Martina Načeradská, veterinář Praha

MVDr. Martina Načeradská

Veterinář Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Úvalská 1222/32, Praha 10, Praha
MVDr. Martina Načeradská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chirurgie měkkých tkání - kastrace, operace tumorů, plastiky víček

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření, konzultace poruch chování +2 Více

Konzultace poruch chování a jejich terapie

Vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

O mně

MVDr. Martina Načeradská vystudovala Brněnskou fakultu veterinárního lékařství a v současné době provozuje veterinární ordinaci v Praze. Je country re...

Více

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Úvalská 1222/32, Praha

MVDr. Martina NačeradskáÚvalská 1222/32, Praha

MVDr. Martina NačeradskáÚvalská 1222/32, Praha

MVDr. Martina NačeradskáÚvalská 1222/32, Praha

MVDr. Martina NačeradskáÚvalská 1222/32, Praha

MVDr. Martina Načeradská

Názory

4

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: MVDr. Martina Načeradská Jiný

Skvělý přístup ke zvířatům, velmi pečlivá lékařka a milý a ochotný personál. Jako bonus příjemné prostředí a žádné dlouhé čekání.


H
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Martina Načeradská Jiný

Návštěva proběhla již v roce 2013, tedy nemohu posoudit aktuální kvalitu služeb, nicméně hodnotím spíše lidský přístup, který byl vůči mně velice arogantní, ve chvíli kdy jsem paní doktorce, která mě po několika vyšetřeních poslala na specializované pracoviště s endoskopem, volala, že pan doktor je momentálně nedostupný, a jelikož je stav mého zvířete kritický, musím hledat pracoviště jiné, beze slova mi položila telefon. Přitom nešlo vůbec o to, že bych na určené pracoviště nechtěla jít, jelikož ho dobře znám a několikrát jsem ho již využila. Celkově jsem měla pocit, že více než svých znalostí a vědomostí, využívá paní doktorka velice drahých diagnostických metod (to je ale otázka ceníku), aktuálně již navštěvuji jiného odborníka, který náš problém diagnostikoval a vyřešil. Nerada dávám taková hodnocení, ale jelikož často může jít zvířeti opravdu o život, toto pracoviště ze své zkušenosti doporučit nemůžu.

MVDr. Martina Načeradská

Mrzí mně, že jste nebyla spokojená. Takový postup, který popisujete však není v souladu s tím jak jednáme, kdy vyšetření domlouváme ideálně na místě a v akutních případech ihned. Neuvedla jste jméno, tak ani nemohu ověřit zda a kdy jste naše pracoviště navštívila.


R
Ověřeny pacient
Umístění: MVDr. Martina Načeradská vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve

Paní doktorka nevi,co by si řekla za vyšetřeni.Její cenik a celkovy přístup je otřesny.Již nikdy více.Byla jsem u ni s kocourem,měl problémy s močovým měchýřem,,chovala se nadřazeně a ty částky,které si rekla a dopředu neupozornila byly nehorázné.


Ověřeny pacient

Nehodlám zde hodnotit profesní schopnosti týmu p,Načeradské, ty jsou zřejmě v pořádku, ale přístup k vaší peněžence je na hranici loupeže. Bez varování kolik co bude stát, ale v nejlepším zájmu vašeho zvířátka byla provedena všelijaká vyšetření(sono a rozbor krve) a poté předložen účet na 3700. Ještěže se jim nepodařilo odebrat a rozebrat moč(kvůli které jsme původně přišli), protože pak by to bylo ještě o 1000 dražší a musel bych pak i já vyhledat lékaře. Odešli jsme s kocourem domů chudí a s předraženou pixlou nějakých bonbonků, bez toho, že by bylo jasno co je příčinou krvavé moči. Jste li dobře zajištěni, tak tuto veterinu klidně navštivte, jsou zde milí. Jste li střední třída, tak jděte někam jinam, abyste se nepropadli do níž.


Ověřeny pacient

Bohužel musím souhlasit s p.Vendulou.Paní doktorka má opravdu vysoké ceny a přístup tomu neodpovídá.Potřebovala jsem vyšetření moče kvůli momentálním čůrání mimo záchod.Za klinické vyšetření v trvání cca 5 minut jsem zaplatila 620 Kč a byla objednaná na odběr moče za 926 Kč.Našla jsem si jinou ordinaci, kde jsem za odběr moče zaplatila 150 Kč.Vše měla v pořádku.


M
Ověřeny pacient

Má ráda zvířata a touží jim pomáhat, práce ji viditelně baví, vzdělává se, sleduje vývoj oboru, zapeklitosti konzultuje se specialisty v ČR i zahraničí. Nedá si pokoj, dokud nepřijde na to, co zvířátku je a jak mu pomoci. Páníček dostane písemně spolu s účtem, co se v ordinaci zvířátku dělalo a pokyny co dál, rozpis léků atd., což je velmi praktické. Po větších zákrocích paní doktorka následně volá a ptá se, jak se zvířátku daří, pokud se člověk sám neozve. Chodím k ní od té doby co otevřela praxi, ošetřovala mi za tu dobu celkem patnáct kočiček včetně různě nemocných zachráněných toulavek. Umí jasně vysvětlit, co a proč je potřeba udělat, probrat různé možnosti. Nemá ráda svévolnost páníčků, pokud ta může ohrozit zvířecího pacienta.


V
Ověřeny pacient

Je mi líto, ale mám velmi špatný dojem z této paní doktorky. Služba jako je veterinární péče je z velkého procenta právě o komunikaci a přístupu k majiteli zvířete. A právě arogantní vystupování paní doktorky mě nepříjemně zaskočilo. Myslím, že zvlášť pokud má ceny za svou konzultaci nastaveny tak vysoko (tipuji nejvýše v Praze), je třeba opodstatnit je a zaštítit také nadstandartním přístupem k zákazníkům, kterými z mého zážitku spíše pohrdá. O druhé části profesní stránky se nijak nepřu, věřím, že je to doktorka pečlivá a i zkušená. Já se osobně neobejdu bez příjemného a laskavého přístupu. Prošla jsem si hodně veterinárních ordinací v Praze a nikde jsem se necítila nevítaná jako zde a tak nerespektovaná v postavení klienta. Uvědomuji si, že je to pouze má osobní interakce s paní doktorkou, ale obávám se, že nijak nevybočuji, ani nevyhledávám konflikty, pouze nepřehlížím některé svoje potřeby jako zákazníka, klienta. A to už bylo nad rámec toho, co by dokázala paní doktorka v dobrém a lidsky se mnou probrat (pravděpodobně, že za to nelze vystavit faktura). Bohužel.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka i všechny její kolegyně tvoří skvělou skupinu profesionálů, kteří si rozumí jak se zvířaty, tak s jejich pány. Byla jsem zde v listopadu 2014 s mladou kočičkou, která snědla co neměla a bylo o ni skvěle postaráno. Kočka se nebála a přijala všechny bez syčení a vrčení a dokonce se jí tam i líbilo. 100% kočičí klinika.


Ověřeny pacient

naprosto bezkonkurencni clovek a odbornik, s kocourem jsme vystridali 4 veterinare, kteri nas tak akorat inkasovali, ale od nemocnych ousek kocoura nam nijak nepomohli, az pani doktorka zacala bojovat, nesla uz bych nikdy jinam, ani kdyby byla pece u ostatnich veterinaru zadarmo


Ověřeny pacient

Paní doktorka i celý její tým byli velmi profesionální citliví a ohledoplní. S naším svérázným pacientem si hravě poradili a my jsme nadšeni přístupem. Jinam už nepůjdeme. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

MVDr. Martina Načeradská vystudovala Brněnskou fakultu veterinárního lékařství a v současné době provozuje veterinární ordinaci v Praze. Je country re...

Více