Úvalská 1222/32, Praha 10, Praha
MVDr. Martina Načeradská (mapa)

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření, konzultace poruch chování

Chirurgie měkkých tkání - kastrace, operace tumorů, plastiky víček

Vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve +2 Více

Konzultace poruch chování a jejich terapie

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření

MVDr. Martina Načeradská vystudovala Brněnskou fakultu veterinárního lékařství a v současné době provozuje veterinární ordinaci v Praze. Je country re...

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření, konzultace poruch chování

Chirurgie měkkých tkání - kastrace, operace tumorů, plastiky víček

MVDr. Martina Načeradská

Vyšetření močového sedimentu, ambulantní vyšetření krve

Konzultace poruch chování a jejich terapie

Dermatologické vyšetření, oftalmologické vyšetření

MVDr. Martina Načeradská

Nehodlám zde hodnotit profesní schopnosti týmu p,Načeradské, ty jsou zřejmě v pořádku, ale přístup k vaší peněžence je na hranici loupeže. Bez varování kolik co bude stát, ale v nejlepším zájmu vašeho zvířátka byla provedena všelijaká vyšetření(sono a rozbor krve) a poté předložen účet na 3700. Ještěže se jim nepodařilo odebrat a rozebrat moč(kvůli které jsme původně přišli), protože pak by to bylo ještě o 1000 dražší a musel bych pak i já vyhledat lékaře. Odešli jsme s kocourem domů chudí a s předraženou pixlou nějakých bonbonků, bez toho, že by bylo jasno co je příčinou krvavé moči. Jste li dobře zajištěni, tak tuto veterinu klidně navštivte, jsou zde milí. Jste li střední třída, tak jděte někam jinam, abyste se nepropadli do níž.

Bohužel musím souhlasit s p.Vendulou.Paní doktorka má opravdu vysoké ceny a přístup tomu neodpovídá.Potřebovala jsem vyšetření moče kvůli momentálním čůrání mimo záchod.Za klinické vyšetření v trvání cca 5 minut jsem zaplatila 620 Kč a byla objednaná na odběr moče za 926 Kč.Našla jsem si jinou ordinaci, kde jsem za odběr moče zaplatila 150 Kč.Vše měla v pořádku.

Má ráda zvířata a touží jim pomáhat, práce ji viditelně baví, vzdělává se, sleduje vývoj oboru, zapeklitosti konzultuje se specialisty v ČR i zahraničí. Nedá si pokoj, dokud nepřijde na to, co zvířátku je a jak mu pomoci. Páníček dostane písemně spolu s účtem, co se v ordinaci zvířátku dělalo a pokyny co dál, rozpis léků atd., což je velmi praktické. Po větších zákrocích paní doktorka následně volá a ptá se, jak se zvířátku daří, pokud se člověk sám neozve. Chodím k ní od té doby co otevřela praxi, ošetřovala mi za tu dobu celkem patnáct kočiček včetně různě nemocných zachráněných toulavek. Umí jasně vysvětlit, co a proč je potřeba udělat, probrat různé možnosti. Nemá ráda svévolnost páníčků, pokud ta může ohrozit zvířecího pacienta.

Je mi líto, ale mám velmi špatný dojem z této paní doktorky. Služba jako je veterinární péče je z velkého procenta právě o komunikaci a přístupu k majiteli zvířete. A právě arogantní vystupování paní doktorky mě nepříjemně zaskočilo. Myslím, že zvlášť pokud má ceny za svou konzultaci nastaveny tak vysoko (tipuji nejvýše v Praze), je třeba opodstatnit je a zaštítit také nadstandartním přístupem k zákazníkům, kterými z mého zážitku spíše pohrdá. O druhé části profesní stránky se nijak nepřu, věřím, že je to doktorka pečlivá a i zkušená. Já se osobně neobejdu bez příjemného a laskavého přístupu. Prošla jsem si hodně veterinárních ordinací v Praze a nikde jsem se necítila nevítaná jako zde a tak nerespektovaná v postavení klienta. Uvědomuji si, že je to pouze má osobní interakce s paní doktorkou, ale obávám se, že nijak nevybočuji, ani nevyhledávám konflikty, pouze nepřehlížím některé svoje potřeby jako zákazníka, klienta. A to už bylo nad rámec toho, co by dokázala paní doktorka v dobrém a lidsky se mnou probrat (pravděpodobně, že za to nelze vystavit faktura). Bohužel.

Paní doktorka i všechny její kolegyně tvoří skvělou skupinu profesionálů, kteří si rozumí jak se zvířaty, tak s jejich pány. Byla jsem zde v listopadu 2014 s mladou kočičkou, která snědla co neměla a bylo o ni skvěle postaráno. Kočka se nebála a přijala všechny bez syčení a vrčení a dokonce se jí tam i líbilo. 100% kočičí klinika.

naprosto bezkonkurencni clovek a odbornik, s kocourem jsme vystridali 4 veterinare, kteri nas tak akorat inkasovali, ale od nemocnych ousek kocoura nam nijak nepomohli, az pani doktorka zacala bojovat, nesla uz bych nikdy jinam, ani kdyby byla pece u ostatnich veterinaru zadarmo

Paní doktorka i celý její tým byli velmi profesionální citliví a ohledoplní. S naším svérázným pacientem si hravě poradili a my jsme nadšeni přístupem. Jinam už nepůjdeme. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je vynikající. Jestli váháte k jakému veterináři jít, běžte k ní. Je pečlivá a rozumí zvířatům.

Jedním slovem výborná. Umí jednat jak se zvířátky tak i s lidmy. Člověk na správném místě.

Pani doktorka Naceradska je velice prijemna, k zviratkum hodne citliva a ohladuplna. Ma uzasne znalosti (a tyhle znalosti neustale rozsiruje a vzdelava se) a jen diki jej starostlivosti nas pejsek je jeste s nami. Ostatni veterinari, kdyz nevedeli co uz s nasim nemocnym pejskem delat, jeho "neznamou" nemoc nechali tak, ale pani doktorka se nevzdala, za co jsme ji moc, moc vdecni. Pejsek je tedka zdrav, vesely a akcny. Moc ocenuju i ruzne moznosti, ktere lidem pri vysetreni nabizi a nasloucha i nam panickum a je neskutecne ochotna (pozde vecer nam telefonovala jak se pejsek ma). Dalse obrovske plus pani doktorky je v tom, ze v pripade nutnosti konzultuje stav pacienta i s jinymi veterinarmi a kolegami. V ordinaci ma take moc mile a ochotne sestricky. Pejsek, ktery tam absolvoval mnozstvo vysetreni, tam i nadale chodi s radosti. Pani doktorku i jeji ordinaci take muzeme jenom DOPORUCIT.