Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U zdravotního střediska 1542, Dubňany
Dubňany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Dubňany Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a vždy poradí. Její sestřička stejně tak. Chválím lidský a empatický přístup.

Ověřeny pacient

Paní doktorka se opravdu od svého nástupu do Dubňan o 100% změnila ! Její arogance a neochota mně nutí hledat si jiného praktika (v 50ti letech poprvé v životě!!) . Paní doktorka prostě nemá na pacienty čas a ti by ji neměli vůbec obtěžovat svými návštěvami a zatěžovat ji svými zdravotními problémy !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

pani doktorka michalikova se od doby co nastoupila do dubnan zmenila o 100 procent k horsimu je neprejicna arogantni neochotna

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Roman Viktorýn

Mé osobní zkušenosti jsou skvělé ...... Skvělí přístup,dokáže poradit,je pečlivá... Každopádně za mě osobne ma 10/10.

T
Ověřeny pacient

Tato lékařka byla přivolána k mé dvaaosmdesátileté babičce, která upadla, nedokázala sama vstát a naříkala bolestí. Po prohlídce lékařka řekla, že je babička naprosto v pořádku. Dva dny nato byla s přetrvávajícími bolestmi převezena do nemocnice, kde jí diagnostikovali zlomeninu obou rukou a čeká ji operace. Nejvíce mne mrzí, že babička musela zbytečně trpět. Pokud lékařka sama nepozná zlomeninu (v tomto případě dokonce dvě), měla pacientku předat k dalšímu vyšetření, obzvlášť vzhledem k jejímu věku a zdravotnímu stavu. Osobně paní doktorku neznám, ale o jejích schopnostech mi nezbývá, než pochybovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Nejsem pacientkou paní doktorky Michalíkové,ale doprovázím k ní svého 89tého tatínka.Setkávám se zde vždy se vztřícností(a to i od sestřičky),ochotou a zájmem o pacienta.Je vždy příjemná,naslouchající a empatická.Kéž by takových lékařů bylo víc(a to jsem jich už s tatínkem pár poznala).Děkuji paní doktorce za všechnu péči a přeji hodně zdraví a sil v její zaslužné práci.

S paní doktorkou Michalíkovou sem maximálně spokojen a co sem tady četl od údajného doktora Bouzka tak taklhle se študovaný člověk nechová vypisovat na stránky ubohosti a tím si léčit své zkažené dětství!!! Bouzku už se nad sebou konečně zamysli prostě si to v Dubňanech posral proto si letěl všichni vědí jaký si KRETÉN tak si to tu nedokazuj ještě vic :D

Lékařka na svém místě, vždy mi vyšla vstříc, ale přitom objektivně posuzovala můj zdravotní stav a zbytečně mi nepředepisovala léky, když věděla, že si moje tělo s nemocí dokáže poradit.

Věnuje se pacientům s velkou péčí, velmi empatická.Nezanedbá nic, co by mohlo pacientovi pomoci.

je vidět že má praxi z nemocnice, interního oddělení, má pořízené i EKG, což moc praktiků nemá. Dodržuje ordinační hodiny. Věcná a zajímá se o pacienty. Doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti