Dubňany
U zdravotního střediska 1542, Dubňany

Umístění: Dubňany Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a vždy poradí. Její sestřička stejně tak. Chválím lidský a empatický přístup.

Paní doktorka se opravdu od svého nástupu do Dubňan o 100% změnila ! Její arogance a neochota mně nutí hledat si jiného praktika (v 50ti letech poprvé v životě!!) . Paní doktorka prostě nemá na pacienty čas a ti by ji neměli vůbec obtěžovat svými návštěvami a zatěžovat ji svými zdravotními problémy !!

pani doktorka michalikova se od doby co nastoupila do dubnan zmenila o 100 procent k horsimu je neprejicna arogantni neochotna

Roman Viktorýn

Mé osobní zkušenosti jsou skvělé ...... Skvělí přístup,dokáže poradit,je pečlivá... Každopádně za mě osobne ma 10/10.

Tato lékařka byla přivolána k mé dvaaosmdesátileté babičce, která upadla, nedokázala sama vstát a naříkala bolestí. Po prohlídce lékařka řekla, že je babička naprosto v pořádku. Dva dny nato byla s přetrvávajícími bolestmi převezena do nemocnice, kde jí diagnostikovali zlomeninu obou rukou a čeká ji operace. Nejvíce mne mrzí, že babička musela zbytečně trpět. Pokud lékařka sama nepozná zlomeninu (v tomto případě dokonce dvě), měla pacientku předat k dalšímu vyšetření, obzvlášť vzhledem k jejímu věku a zdravotnímu stavu. Osobně paní doktorku neznám, ale o jejích schopnostech mi nezbývá, než pochybovat.

Nejsem pacientkou paní doktorky Michalíkové,ale doprovázím k ní svého 89tého tatínka.Setkávám se zde vždy se vztřícností(a to i od sestřičky),ochotou a zájmem o pacienta.Je vždy příjemná,naslouchající a empatická.Kéž by takových lékařů bylo víc(a to jsem jich už s tatínkem pár poznala).Děkuji paní doktorce za všechnu péči a přeji hodně zdraví a sil v její zaslužné práci.

S paní doktorkou Michalíkovou sem maximálně spokojen a co sem tady četl od údajného doktora Bouzka tak taklhle se študovaný člověk nechová vypisovat na stránky ubohosti a tím si léčit své zkažené dětství!!! Bouzku už se nad sebou konečně zamysli prostě si to v Dubňanech posral proto si letěl všichni vědí jaký si KRETÉN tak si to tu nedokazuj ještě vic :D

Lékařka na svém místě, vždy mi vyšla vstříc, ale přitom objektivně posuzovala můj zdravotní stav a zbytečně mi nepředepisovala léky, když věděla, že si moje tělo s nemocí dokáže poradit.

Věnuje se pacientům s velkou péčí, velmi empatická.Nezanedbá nic, co by mohlo pacientovi pomoci.

je vidět že má praxi z nemocnice, interního oddělení, má pořízené i EKG, což moc praktiků nemá. Dodržuje ordinační hodiny. Věcná a zajímá se o pacienty. Doporučuji