Poskytujeme kvalifikovanou léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost v příjemné atmosféře moderně zařízené ambulance v Praze Vršovicích. Přímo ...

• Alergie
  • Poruchy imunity
  • Onemocnění dětí

• praktické lékařství pro děti a dorost

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

CRP vyšetření

Diagnostické testy

Krevní test

Laktační poradenství

Očkování

Pediatrická konzultace

Preventivní prohlídky

Umístění: Všeobecný lékař.cz preventivní prohlídky

Všechno super. Paní doktorka je profesionální. Děkuji, že jsme našli tak skvělou dětskou lékařku :))

Umístění: Všeobecný lékař.cz pediatrická konzultace

skvělá paní doktorka. Máme ji moc rádi, je profesionální a k dětem velmi milá a chápavá. Doporučuji ji všem známým, většinou má ale plno.

Umístění: Všeobecný lékař.cz pediatrická konzultace

Chodíme k ní už přes pět let a děti se nám rozrůstají. Neměním ani potom co jsme šli za Prahu, ráda si dojedu. Skvělá doktorka po všech stránkách.

Umístění: jiné místo

K pani doktorce chodime uz rok a jsme moc spokojeni. Nabizi i alternaticni leky tedy homeopatika a za to jsem velice rada. Je klidna a mila, velice doporucuji.
V cekarne je hernicka kde se deti zabavi. Pani doktorka je ochotna poradit i po telefonu. Chodime k ni rady.

Umístění: Všeobecný lékař.cz pediatrická konzultace

Vybrali jsme paní Matulovou jako pediatricku pro našeho syna během těhotenství. Synovi je aktuálně 8 měsíců a jsme velmi spokojeni. Doktorka jedna profesionálně, je velmi milá, nenutí do očkování, pokud to jde, dává přednost přírodní medicíně. Velmi podporuje a motivuje do kojení, odpovídá rychle i na email. Ordinujici hodiny jsou vcelku skromné, nicméně jsme nikdy nečekali déle než 10min. Za mě velmi dobrý výběr.

• Alergie
  • Poruchy imunity