Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Palackého 384, Újezd u Brna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Vyborna doktorka! Mluvi presne, jasne, strucne. Vse vysvetlila, nabidla moznosti, vyslechla .. dite odchazi spokojene a mama taky.
Cekarna moc hezky zarizena.
Pristup lekarky i zdravotniho bratra prikladny.

L
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Skvělá lékařka, pečlivá, stará se až nad rámec, nemá problém konzultovat po telefonu, k dětem milá, citlivá, respektuje jejich zvláštnosti ( např. když syn nechtěl spolupracovat, tak to zařídila jinak). Vše vysvětlí a neodbude vás a odpovídá ochotně a trpělivě i na všetečné otázky "co když". Naprostá spokojenost! Ať se paní doktorce jen daří :-). Kalasová

T
Ověřený profil

Neuveritelne, v pripade nestovic jednoho ditete by nejradeji nechala doma 2 mesice celou rodinu. S nazorem "vsak je pani stejne s miminkem doma" at se jde vycpat. Az bude mit cely den na krku 3 deti, ktere nemuze pustit ven tak at si takhle radi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


supr


Paní doktorka je pečlivá,ochotná,poradí i po telefonu(pokud je to možné).Když vyléčí syna,vždy chce,abych zavolala po pár dnech,jak na tom je,jestli je v pohodě.A taková třešnička na dortu pro mě je,když je s ní v ordinaci její maminka(moje bývalá dětská doktorka),úžasná paní doktorka,tedˇ už v důchodu.Syn vždy dostane piškot nebo bonbon a je v pohodě.Paní doktorku všem moc doporučuji pro své dětičky.Martina P.


Ověřený profil

Paní doktorku Martinu Jonasovou osobně neznám, ale znala jsem její maminku, také lékařku. Byla mojí dětskou lékařkou od malinka až do dospělosti.Podle předchozích názorů a hodnocení musím konstatovat, že v tomto případě, jak se říká, nepadlo jablko daleko od stromu, neboť i MUDr. Jonasová st. byla velice milá a hodná paní doktorka ke svým malým pacientům. Ráda jsem k ní chodila, také pro to, že rozdávala ne bonbony, ale tenkrát před čtyřiceti lety to byly malé tabletky vitamínu C v papírovém sáčku. Po několika letech jsem ji navštívila se svým synem a přesto, že nebyl jejím pacientem věnovala se mu s velkou pečlivostí. Proto věřím, že paní doktorka Martina Jonasová je (také díky své mamince ) výborná lékařka. Marta Korábová


Výborná paní doktorka. I přes velké množství malých pacientů si na každého udělá čas. Po vyšetření dostanou děti za odměnu od paní doktorky bonbón. Je velmi ochotná i v případě, když potřebujeme něco konzultovat po telefonu.


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu výborná.Když se zeptám své dcery jaká je paní doktorka,odpoví :"JE HODNÁ".Není co dodat,pokud hledáte pro své dítě lékaře a člověka se srdcem v jednom,potom neváhejte a navštivte naší paní doktorku.Děkujeme paní doktorce za profesinalitu,důkladnost,ochotu a úsměvy na naše děti.:-)


K

S paní doktorkou Jonasovou mám ty nejlepší zkušenosti,je vstřícná na všem se dá s ní domluvit,vysvětlí,poradí a vyléčí.Všem doporučuji.


D

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a trpělivá. Vždy vše dokonale vysvětlí.I když už v Újezdě nebydlím jsem moc ráda že k ní mohu s dcerou chodit.Petra D.


Došlo k chybě, zkuste to znovu