Ord. praktického lékaře gynekologa
Lesní 3013, Varnsdorf

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Za celé roky, co k ní chodím, mohu jen chválit. Vstřícný, příjemný přístup. Odborník na úrovni. V případě potřeby ochotně pošle na vyšší typ pracoviště. Vynikající pooperační péče.
To, že se dlouho čeká, je spíše chyba sestry. Měla by volat pacientky podle času objednání, ne podle doby příchodu.

k paní doktorce jsem chodila 15let, dokud jsem si chodila pro antikoncepci a na cytologii, bylo všechno v pořádku,ale když jsem otěhotněla a nastal první "problém" tak mě hned poslala na do RBK. Jak u prvního těhotenství tak u druhého..Pokud jste naprosto zdravé pacientky, je vše v pořádku. Další věc je, že paní doktorka je opravdu velice náladová, a bohužel se to ani nesnaží zakrývat. No, a pokud si rády v čekárně posedíte i dvě hodinky (i přesto že jste objednané) tak se určitě máte na co těšit. P.S. sestra je výborná

Velice doporučuji! :)

Opravdu velmi dobrá gynekoložka, nemůžu si stěžovat ohledně její práce a přístupu. Je ale pravdou, že chodí pozdě do ordinace. To by ses nad dalo omluvit, pro ten obrovský počet pacientů.

Velmi spokojena s peci doktorky Jenikove.

Paní doktorka je profesionální gynekoložka na úrovni. Velmi chválím!

Prostě jedničky!!!Snad k nim jednou přibydu:)

Už od první návštěvy je u mne JEDNIČKA. A také nesmím zapomenout na paní sestřičku :)

Ve Varnsdorfu je to nejlepší gynekolog. Proto mám pocit, že toho někdy zneužívá. Nevím, jestli si neváží pacientek, které k ní chodí, ale vadí mi, že chodí pozdě do ordinace hodně často. Když u ní ordinační doba začíná v 8.00hod, měla by začít ordinovat a ne o půl hodiny později. Spoléhá na to, že pacienti nic neřeknou, protože si přeci paní doktorku nepoštvou proti sobě.

S paní doktorkou nemám žádné problémy je příjemná i její sestra je super.Kdyby takových doktorů bylo více.