Mgr. Martina Barchánková

Logoped Více

Dobřichovice 1 adresa

Samostatné zařízení logopedie
ZŠ - Raisova, Dobřichovice

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Samostatné zařízení logopedie výrazně opožděný vývoj řeci (Koolen-de Vries syndrom)

Mohu jedině doporučit. Oceňuji zejména přístup k dítěti se speciálními potřebami, kde nejsou výsledky tak patrné, nicméně se nikdy nestalo, že by dítě odcházelo s pocitem neúspěchu. Vždy velká podpora i směrem k rodičům. Během chvilky je vždy příjemná atmosféra a i když dítě nechce spolupracovat nebo se brání, dokáže s ním procvičit a motivovat ho k další práci. Důležité pro mě je i to, že necítím nepřiměřený nátlak směrem k rodičům, každý má svých starostí dost a ne vždy se daří "poctivě" trénovat... ani já ani dcera nemáme z návštěv obavy a vždy se těšíme.

Umístění: Samostatné zařízení logopedie logopedické konzultace

Strasne moc dekujeme!
Za 3 navstevy se dcera naucila L, R a Ř. Dcera se na navstevu vzdy strasne tesila. Mela hroznou radost, ze uz pismenka umi, ale nakonec ji mrzelo, ze tam nemuze chodit.. :)
Jeste jednou moooc dekujeme!

Umístění: Samostatné zařízení logopedie Sykavky

Dobrý den, chápu, že nemůže být člověk každý den pozitivně naladěn,.
Ale posměch a ponižování dítěte bych od profesionála, navíc ženy, nečekala.
Moje dcera už takhle trpí komplexy, po první návštěvě bude zřejmě nutný i terapeut.
Lenka Konečná

Nemám jinou zkušenost,ale jsem velmy spokojená a tudíž i doporučuji.Líbí se nám skvělý přístup jak k dětem,tak i k učení a není problém se na čemkoli dohodnout,vždy vyjde vstříct.Jen tak dál:-)

Trpělivá a s dětmi to moc dobře umí. Když něco nejde jedním způsobem, tak hned přijde s další možností, jak na to. Uklidní děti i rodiče. Po 10ti měsících konečně naše dítě umí všechna písmenka, takže rozhodně doporučuji.