MUDr. Martin Volný - Neurologie
Masarykova 9/699, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MUDr. Martin Volný - Neurologie

Chodím k němu již několik let tato návštěva však již byla poslední!!! Neochota, arogance. Vyšetření žádné neprovedl vše jen od "stolu". Lékařská zpráva mnoho let stejná, jen s jiným datem. V lékařské zprávě nepravdivé údaje... Již bohužel musím využívat kompenzačních pomůcek (hole, vozík), o této skutečnosti se lékař ve své zprávě ani nezmínil.

Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: MUDr. Martin Volný - Neurologie Nehybnost ruky

Pan doktor nepoznal, že nehybnost mé ruky je následkem mozkové příhody, pouze vyloučil syndrom karpálního tunelu a poslal mne domů. Byl arogantní a nezajímalo ho co říkám. Po týdnu jsem byla odvezena na urgentní příjem neurologie do nemocnice, kde jsem se podrobila operaci z důvodu několika mozkových příhod. "Děkuji" pane doktore.

Pan doktor Volný je úředník a ne lékař... S bolestí krční páteře po tříměsíčním čekání jsem se dočkala dvouminutového vyšetření a pak čekala 15!!! minut,než pan doktor něco sepíše.
Takhle si výborného lékaře opravdu nepředstavuji.

Po mnohaletých zkušenostech (ne nejlepších) u jiného neurologa mi opravdu pomohl.

Je prostě nej...

Jste nejlepší...

Dobrý den, pan doktor Volný je skvělý lékař s perfektním přístupem k pacientovi.

Znovu potvrzuji,že pan MUDr Martin Volný,neurolog z Liberece je mimořáně milý,ochotný a šikovný neurolog.Škoda,že takových lékařů nemáme víc.Zdravotnictví je povolání,kde každý hledá takový přístup ke klientovi za sebe jen můžu říct děkuji Klapková

Pan doktor Volný je pro mě vzor výborného ochotného a milého lékaře,pro by měl být příkladem pro mnoho jiných.Jsem moc ráda,že jsem měla několikrát možnost se s ním setkat.