1. máje 469, Třinec

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• fyzioterapeut

Super fyzioterapeuti člověk....jen škoda že utekl do Třince z Olomouce nikdo na něj nemá!!!!! Chybí nám tu !!!!

Mgr. Martin Vita, Ph.D.

Děkuji, velmi si toho vážím :) Spíš než útěk to byl návrat do rodného kraje, zpátky do našich krásných Beskyd. Ale na Olomouc rád vzpomínám i se tam občas vracím, již ne pracovně, ale za přírodou a známými. Hold i rybníky a přírodní koupaliště mají něco do sebe, to u nás doma moc nemáme :)

Umístění: VITAFYZ, s. r. o. Jiný

Mgr. Vita mě zbavil mých dlouhodobých bolestí zad, na které jsem si už prakticky zvykla a myslela si, že se s nimi nedá nic dělat. Efekt nastal již po druhé návštěvě, mohla jsem se navrátit zpět ke svým sportovním aktivitám a činnostem, kterým jsem se kvůli bolesti vyhýbala. Je znát, že Mgr. Vita se v dané problematice velmi dobře orientuje, své práci rozumí a velmi ho baví. Jeho pohled je komplexní a dokáže věci vidět v souvislostech. Zvolený léčebný postup srozumitelně vysvětlí a ochotně zodpoví dotazy. Navíc velmi příjemné prostředí a díky širokým ordinačním hodinám krátká čekací doba pro objednání.

Mgr. Martin Vita, Ph.D.

Jsem rád, že jsem mohl pomoci :) Děkuji za zpětnou vazbu, které si velmi vážím.