Martin Vašíček, gynekolog Bučovice

Martin Vašíček

Gynekolog

Sovětská 912, Bučovice
Odborný ženský lékař

Nemá cenu se ani objednávat, stejně budete dlouho čekat. Mé problémy moc neřeší. Nejlépe nechat je rozjet, ať trpím a až potom je začít léčit. Kolikrát, když mu řeknu jaký mám problém, začne se smát, což mi přijde neprofesionální. V ordinaci má poměrně zimu.
Na druhou stranu strašně pomohl mé mamce a ta je s ním plně spokojená. A díky němu je mamka zdravá.

Jednoznačně 1* !

Čekací doba dlouhá, i když jste objednaná, sestřička je nepříjemná. Vadí mi, že sedí s panem doktorem, na ultrazvukové vyšetření se dívá od stolu pacientkám mezi nohy. Pan doktor mě zklamal, mé problémy vzal na lehkou váhu. Nedoporučuji.

Tak já k němu chodila jako k prvnímu doktorovi. všechno bylo v pohodě až do doby, kdy jsme se snažili s přítelem otěhotnět... kdykoliv jsem tam šla, tak mi řekl, že počkáme ještě půl roku a přitom jsem neměla ani pravidelnej cyklus... Má sice pěknou ordinaci, ale to je tak vše... jako doktor mě zklamal :-(

Nejlepší gynekolog.. Je velmi ochotný a pomůže jak může.. Mají dlouhé ordinační hodiny, což je velkou výhodou.. Doporučuji.. =)

Nejlepší gynekolog ke kterému jsme chodila, skvělý přístup pana doktora i sestřičky, pokaždé usměvavý a pozitivně naladěný.

Je to vynikající doktor pouze do té doby, než máte problém. Léčil mi chronickou mikózu mastmi na plíseň nohou. Měla jsem dost velké problémy. Potom jsem vyhledala pomoc u gynekologa v Brně. Takových vyšetření, jaká mi udělal, bych se ve Vyškově nejspíš u pana doktora nedočkala. Ještě dobře, že máme Brno tak blízko.

Spokojenost největší

Lepšího lékaře nenajdete.Já jsem nadmíru spokojena.Vždy se snaží pomoci.Doporučuji..

Přešla jsem k němu od p. doktora Nazarčuka a lituju akorát toho, že jsem to neudělala dřív... při objednání jsem nečekala ani minutu navíc - naopak mě vzal ještě dřív. Taky jsem poprvé v životě viděla vyšetření ultrazvukem. Vyřešil i můj momentální velký problém se zánětem močového měchýře. Vše jsem vždy měla možnost konzultovat - stačilo zvednout telefon. Sestřička je vždy milá. Lepší přístup jsem ve Vyškově nezažila. Jednoznačně doporučuji!