Prof. MUDr. Martin Úlehla

Zubař Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Tyršova 949, Frenštát pod Radhoštěm

Špičkový nejlepší ve Frenštátě-i když doplatky jsou u něj vyšší než u konkurence ve městě,ale dělá velmi kvalitně, a toho si cením:-) Jsem ráda že tohoto zubaře mám

Kvalitní pan doktor! a ceny? podle mne nízke v porovnaní s tým čo sa dopláca na Slovensku!za dobre odvedenu pracu sa plati.Prostredie prijemne,len by trebalo zmenit pristup sestry.Vybavenie ambulancie na spickovej urovni.V cechach zijem kratko,ale som spokojna s tym,ze som sa dostala k tomuto panovi doktorovi!Kedze som z odboru,viem ohodnotit kvalitne odvedenu pracu.A pre tych,ktorym sa zdaju byt ceny vysoke-exzistuje aj ovela lacnejsia alternativa :D

Kdo si stěžuje na ceny, může přece vyhledat jiného zubaře, kdo Vás nutí? Dostáváme se pomalu k péči, která je i v zahraníčí: za každý zubařský zákrok se platí neskutečné částky, a to nejen u privátních, ale u všech! ZA chvíli to tak bude všude. Vyšší poplatky zavazují aspoň zubaře k zodpovědnosti a pěčlivosti. Naprosto odpovídají kvalitě! Zuby máte jen jedny: minulý doktor mi ze zbrklosti, spěchu a nezodpovědnosti zkazil nevratně svými zákroky 2 zuby a zanedbal akutní zánět. Ale bylo to ZADARMO že!:-)
Mery N

Skvělý pan doktor, ceny odpovídají odvedené práci a dnešní době, komu se to nezdá, měl by vidět ceny v Ostravě u zubních lékařů... samotná ordinace musela stát neskutečné peníze...Pohybuji se v oboru a znám výdaje soukromých lékařů.

Super pan doktor,vždy jsem moc spokojená.Ceny jsou sice trošičku větší,ale za dobře odvedenou práci se musí bohužel zaplatit.Jinak si nemůžu stěžovat ani na sestřičku.k

Nejlepší zubí lékař, na kterého jsem narazil. Co se týče cen, kvalita se musí někde odrazit.

Hodne dobry doktor, a musim konstatovat, ze se po nejake dobe zlepsil i v chovani, prijemny doktor, dobre odvedena prace, cena trochu boli, ale zuby jsou kvalitne opravene. Sestricka by mohla byt trosku vice milejsi k pacientum. To kazi trochu dojem, ale jinak parada. Minus jsou cekaci doby.

Konečne si vy Komunisti uvědomte že za dobré lekařske ošetření se platí.......Není to jak kdysi vše zdarma , ale stalo to zanic.....

Opravdu velice dobrý Zubař.
Skvělá ordinace s vyhovujícím vybavením a velmi rozličná ordinační doba - ideální pro pracující a aktivní lidi.

Nevýhoda je, ale nejen u tohoto zubaře, dlouhá čekací doba, cca 2 měsíce.
Otázka cen je kapitola sama pro sebe. Pokud chcete profesionální péči, je třeba si připlatit. Já si vždy zatím připlatil a jsem maximálně spokojen.