Pražská 15, Plzeň
Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
777 95.....

Běžný termín

Psychologické poradenství • od 500 kč

Párové poradenství • od 600 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 600 kč

Rozhovor • od 500 kč

Terapie • od 500 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání

od 600 kč

Rozhovor

Terapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pohodový prístup a hlavne nádej a sila na zlepšenie stavu. Uvidíme časom, ale prvá návšteva veľmi pomohla!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

Výborný přístup, srozumitelná řešení rozhovoru, ochota a odpovídající styl komunikace, snaha pomocí a porozumět. Děkuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň úzkosti,ruzne zivotni nesnaze

Pana Štolfu "znam"vice jak 8 let,tehdy jsem si ho vybrala jako sveho terapeuta,zivotnim kouce a nelituji.Rada se vracim a vzdy odchazim s minimalne dobrou naladou.Pan Štolfa je proste profik,doporucuji.Tereza

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň komunikace mezi bývalými partnery

Chodili jsme na sezení na doporučení OSPOD. Šlo o bránění ve styku se synem. Během sezení jsem si nevšiml, že by si kdokoliv z nás dělal jakékoliv poznámky. Terapie byla po několika sezeních jedním z účastnic ukončena. O to víc mne šokovalo, když po více jak 1,5 roce se u soudu najednou objevila naprosto jednostranná zpráva. Pro OSPOD žádná vystavena nebyla, ale pro jednu ze stran ano. Byl a jsem v šoku ... připadá mi to neprofesionální.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Byla jsem u pana dr. Štolfy poprvé a měla jsem ze sezení obavy. Pan Štolfa je velice milý a umí naslouchat. Sice ještě nejsme u konce, ale věřím mu.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Rozhovor

Jsem moc ráda za to, že mi pan Štolfa věří... je velmi empatický a nebojím se mu říci cokoliv... potřebovala jsem podporu a oporu se dostat z deprese (+ léky) a hlavně následně si dát do pořádku vztahy s ostatními... nebo spíš v hlavě si něco urovnat... moc děkuji a těším se na další sezení :)

Byla jsem u pana dr. Štolfy poprvé, tedy zatím nemohu soudit moje pokroky. Ale ze sezení jsem nadšená. Absolutně jsem nečekala tak pohodového člověka, bylo vidět, že je tam jen pro mě. Je to první terapeut, u kterého jsem opravdu sama sebou a řeknu i to, co bych se jinde bála. Už teď se těším na další terapii. Do ordinace jsem přišla značně zoufalá a opravdu mi pomohl, minimálně z toho nejhoršího. Ráda se podělím o celkovou zkušenost, až k panu doktoru přestanu docházet, věřím, že i další naše schůzky budou takto pohodové. Můžu jen doporučit :-)

Martin Štolfa

Děkuji mnohokrát za ocenění.

V průběhu prvního sezení mi pan Štolfa řekl, že mi může pomoci s mým rozhodnutím, s překonáním mého strachu a že mě může podpořit tak, abych si mohla být jistá, že jsem se rozhodla správně. Po každém setkání jsem odcházela s novou energií a dostalo se mi podpory. Našla jsem v sobě díky tomu sílu postavit se problémům čelem a efektivně je řešit. Svá úvodní slova tak pan terapeut naplnil beze zbytku, a za to bych mu zde ráda poděkovala. V případě dalších problémů vím koho mám vyhledat - prostě odborník na svém místě, kterého ráda dále doporučím. Jarka Ř.

Martin Štolfa

Děkuji za milé ocenění, přeji vše dobré

S panem terapeutem mám mimořádně dobrou zkušenost. Již jsem ve svém životě navštívil více terapeutů, ale teprve pan Štolfa mi dokázal skutečně pomoci. Především si cením aktivního přístupu a skutečného zájmu o klienta. Člověk po sezení odchází s tím, že všechny problémy mají řešení, a dost často i jednodušší, než by sám očekával. Také mě překvapila vlastnost, kdy pan terapeut rozpozná problém a zná jeho řešení ještě dříve, než jej stihnete detailněji popsat. Až si člověk klade otázky ve smyslu "Jak to dělá? Jak tohle ví?". Tuto vlastnost bych přisuzoval letitým zkušenostem a mimořádnému vzdělání v oboru. Sezení s panem Štolfou mohu jen doporučit.

Děkuji za ocenění

Vstřícný a přátelský přístup pana terapeuta ve spojení s jeho erudicí mi pomohl se zorientovat v obtížné situaci, děkuji.

Děkuji Vám

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání