Ordinace, Vamberk

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Výborný lékař a hlavně empatický člověk. Má opravdu zájem o pacienta, vše vysvětlí, člověk při návštěvě této ordinace cítí snahu pana doktora i jeho sestřiček pomoci .

Musím se přidat k negativnímu hodnocení pana doktora. Chodí k němu moje maminka (66 let), která prodělala těžkou chřipku, ze které se díky neodbornosti a laxnosti pana doktora vyklubal těžký zápal plic a následný zánět pohrudnice. Teprve když si na něho došlápla moje sestra (zdravotní sestra), začal něco dělat, ale bohužel už pozdě. To, že je někdo usměvavý a pracuje rychle, neznamená, že pracuje dobře.

Omlouvám se, ale asi všechny přede mnou co hodnotily překvapím svým názorem. U pana doktora nejsem dlouho, nikdy jsem neměla vážnou nemoc a prakticky jsem k obvodnímu lékaři nechodila, když to nebylo nejnutnější. Ale před určitou dobou mi pan doktor zanedbal nemoc, ze které se nemohu dostat do teď a nejhorší na tom je to že tou nemocí trpí i má dcera a můj muž. Nemuseli by trpět, kdyby pan doktor včas uděl vyšetření kterého jsem se stejně ani od něj nedočkala a jen jsem si vyslechla, že nemůžu diktovat co má dělat když on je odborník.Musela jsem si zajet za odborníkama do Hk do FN kde mi vzaly jen krev a stěr a hned věděli o co jde. Pan doktor to jen léčil půl ročníma antibiotikama a nevěděl ani co vlastně léčí. Mrzí mě, že jsem takhle zklamaná vše se zbytečně vleče a pokud by se neléčila i dcera asi bych to takhle nikdy ani nerozmázla. Není ještě nic vyřešené a čemu by se měl ještě u mě věnovat.To vše řeší jiní doktoři abych se vlastně dozvěděla vše ostatní okolo všeho.

Kdybych měla MUDr. Martina Slováka popsat jednou větou, napsala bych, že je to profesionál s velkým srdcem. Příjemný, laskavý, pečlivý, odborník každým coulem a s přístupem, z něhož máte pocit, že kdyby mohl, odstonal by to za vás. Nejlepší lékař, jakého znám - a to jsem jich díky svému "pevnému" zdraví poznala už celkem hodně. Moc děkuji, pane doktore. :)

Pan doktor je profesionál, což se o některých doktorech kteří si na ně jen hrajou nedá říct...Nikdy bych neměnila, jsem spokojená...

Též dojíždím za panem doktorem Martinem Slovákem z Kostelce nad Orlicí a jsem velice spokojená. Znám ho ještě za jeho působení v nemocnici a proto mé rozhodnutí, zůstat v jeho péči, když šel na tento obvod bylo to nejlepší. Děkuji za jeho vstřícný přístup k nemocným, je velice milý, ochotný a jeho metody léčby jsou nové a to nejlepší, co může pacientovi nabídnout. Jsem velice ráda, že v naší ordinace máme takového lékaře.

Výborný pan doktor.Všem doporučuji je pečlivý,příjemný moc takových lékařů jsem nepoznala, vysoce odborný a lidský přístup

Výborný pan doktor s vysoce profesionálním přístupem k pacientovi. Jednoznačně souhlasím s tím, že od tohoto doktora by se mnozí lékaři mohli učit, jak přistupovat k pacientovi. Příjemný, pečlivý, sám od sebe (bez nutnosti vyptávat se) vše podrobně vysvětlí tak, aby to pochopil i laik. Doporučuji každému, kdo chce přistupovat ke svému zdraví komplexně a ne jen řešit příznaky. Ordinace je vybavena EKG. Dojíždím za panem doktorem z Kostelce nad Orlicí a rozhodně nelituji. Přesně tak si představuji ideálního lékaře.

Pan doktor od kterého by se měli někteří učit jednat s pacienty

nejlepší