Adresa

Ordinace
Ordinace, Vamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Ordinace Jiný

Musím říct, že pan doktor příjemný sice je. Ale potom co jsem k němu přišla se zánětem moči mi řekl, že žádný zánět v moči nemám a že moje moč je úplně ukázková, s tím že mě poslal ke gynekoložce, tam mi řekli ze mě nic není a poslali moji moč do laboratoře, kde se po necelým týdnu zjistilo, ze mam silný zanet močového měchýře, pan doktor ale říkal, ze to muže být dlouhodobá bolest zas ze špatného držení těla, bohuzel to tak nebylo..

D
Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Výborný lékař a hlavně empatický člověk. Má opravdu zájem o pacienta, vše vysvětlí, člověk při návštěvě této ordinace cítí snahu pana doktora i jeho sestřiček pomoci .


R
Ověřený profil

Musím se přidat k negativnímu hodnocení pana doktora. Chodí k němu moje maminka (66 let), která prodělala těžkou chřipku, ze které se díky neodbornosti a laxnosti pana doktora vyklubal těžký zápal plic a následný zánět pohrudnice. Teprve když si na něho došlápla moje sestra (zdravotní sestra), začal něco dělat, ale bohužel už pozdě. To, že je někdo usměvavý a pracuje rychle, neznamená, že pracuje dobře.


S
Ověřený profil

Omlouvám se, ale asi všechny přede mnou co hodnotily překvapím svým názorem. U pana doktora nejsem dlouho, nikdy jsem neměla vážnou nemoc a prakticky jsem k obvodnímu lékaři nechodila, když to nebylo nejnutnější. Ale před určitou dobou mi pan doktor zanedbal nemoc, ze které se nemohu dostat do teď a nejhorší na tom je to že tou nemocí trpí i má dcera a můj muž. Nemuseli by trpět, kdyby pan doktor včas uděl vyšetření kterého jsem se stejně ani od něj nedočkala a jen jsem si vyslechla, že nemůžu diktovat co má dělat když on je odborník.Musela jsem si zajet za odborníkama do Hk do FN kde mi vzaly jen krev a stěr a hned věděli o co jde. Pan doktor to jen léčil půl ročníma antibiotikama a nevěděl ani co vlastně léčí. Mrzí mě, že jsem takhle zklamaná vše se zbytečně vleče a pokud by se neléčila i dcera asi bych to takhle nikdy ani nerozmázla. Není ještě nic vyřešené a čemu by se měl ještě u mě věnovat.To vše řeší jiní doktoři abych se vlastně dozvěděla vše ostatní okolo všeho.


I
Ověřený profil

Kdybych měla MUDr. Martina Slováka popsat jednou větou, napsala bych, že je to profesionál s velkým srdcem. Příjemný, laskavý, pečlivý, odborník každým coulem a s přístupem, z něhož máte pocit, že kdyby mohl, odstonal by to za vás. Nejlepší lékař, jakého znám - a to jsem jich díky svému "pevnému" zdraví poznala už celkem hodně. Moc děkuji, pane doktore. :)


M

Pan doktor je profesionál, což se o některých doktorech kteří si na ně jen hrajou nedá říct...Nikdy bych neměnila, jsem spokojená...


M
Ověřený profil

Též dojíždím za panem doktorem Martinem Slovákem z Kostelce nad Orlicí a jsem velice spokojená. Znám ho ještě za jeho působení v nemocnici a proto mé rozhodnutí, zůstat v jeho péči, když šel na tento obvod bylo to nejlepší. Děkuji za jeho vstřícný přístup k nemocným, je velice milý, ochotný a jeho metody léčby jsou nové a to nejlepší, co může pacientovi nabídnout. Jsem velice ráda, že v naší ordinace máme takového lékaře.


Výborný pan doktor.Všem doporučuji je pečlivý,příjemný moc takových lékařů jsem nepoznala, vysoce odborný a lidský přístup


T
Ověřený profil

Výborný pan doktor s vysoce profesionálním přístupem k pacientovi. Jednoznačně souhlasím s tím, že od tohoto doktora by se mnozí lékaři mohli učit, jak přistupovat k pacientovi. Příjemný, pečlivý, sám od sebe (bez nutnosti vyptávat se) vše podrobně vysvětlí tak, aby to pochopil i laik. Doporučuji každému, kdo chce přistupovat ke svému zdraví komplexně a ne jen řešit příznaky. Ordinace je vybavena EKG. Dojíždím za panem doktorem z Kostelce nad Orlicí a rozhodně nelituji. Přesně tak si představuji ideálního lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti