Bří Mrštíků 38, Břeclav
Poliklinika Břeclav s.r.o.

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

Jsem velice spokojená. Přišla jsem bez objednaní s bolestivým mateřským znaménkem. Prohlédl mi i ostatní znaménka a nakonec mi i ono bolestivé odstranil. Skvělá domluva i přístup. Navíc jeden z mála lékařů, který má příjemnou i sestřičku...

Myslím, že je v pohodě, otevřený dotazům pacienta,nebo alespon tak působí.Tohle je zrovna obor s během na delší tratě, takže hodnotit po jedné či třech návštěvách asi není adekvátní z hlediska zdravotního problému.
Já osobně měl zkušenost z Kyjova, kdy primářka na můj problém reagovala tím , že si mám s ekzémem vykládat a naučit se ho mít rád - dodnes jsem nepochopil, co tím chtěla vyjádřit.

Velmi dobrý odborník s citlivým profesionálním přístupem.

Velmi příjemný a profesionální přístup. Jsem moc spokojená.

Pan doktor je velmi výborný dermatolog, jsem s nim velmi spokojena a všem jej doporučuji.

Osobně jsem u pana doktora nikdy nebyla, ale léčil mého 15 letého bratra, který strávil 3 měsíce v nemocnici v Bohunicích s kožními problémy. To, co brněnsým lékařům trvalo čtvrt roku, pan doktor vyléčil během týdne. Sama jsem zdravotnický personál a nemohla jsem tomu uvěřit. Děkuji

Pan doktor je skvělý.
Ano, sice ťuká do počítače, ale to každý asi doktor. Musí si napsat, jaký má kdo problém a jak probíhá, přece by si nemohl pamatovat detailně každého pacienta.
A nevím, jak Vás, ale mě prohlédal a skvěle mi poradil.
Jsem naprosto spokojená a můžu jedině poděkovat a doporučit pana doktora.
S pozdravem Jana B.

Pan doktor je výborný, vřele doporučuji

Nejlepší kožní lékař, jakého znám a to jak z odborného tak i z lidského hlediska. Vyléčil mně ošklivou dermatitidu na obličeji a dobře poradil i s dalším problémem, se kterým jsem za ním přišla. Problém s pacientem detailně probere, udělá si na vás čas a není jak někteří jiní doktoři, u kterých má člověk pocit, že je otravuje a kteří se snaží člověka vypoklonkovat z ordinace co nejrychleji, aniž by se nad vaším problémem hlouběji zamysleli. Pan doktor je na pacienta příjemný a chová se jako milý člověk a ne nadřazeně a povýšeně, jako někteří jiní doktoři. Sestřička je taky příjemná a pokud se objednáte, čekáte v čekárně jen velmi krátce.

Byla jsem k panu doktorovi doporučena od obvodní doktorky s atopickým ekzémem. Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil, jaké jsou příčiny suché pokožky, jak zabránit dalšímu rozšiřování, apod.
Poté mi napsal kortikoidní mastičky, díky kterým se můj problém vyřešil. Trvalo to několik měsíců, s čímž jsem byla dopředu seznámena, protože to bylo předpokládáno podle závažnosti ekzému.
Jednou jsem přišla těsně před koncem ordinační doby a pan doktor mne přijmul.
Taktéž jsem si s ním mohla popovídat, vůbec neměl námitky typu - nerušit, pracuji.
Všem vřele doporučuji, je to opravdový odborník, mám s ním jen dobré zkušenosti.
pacientka