Martin Raus, dermatolog Břeclav

MUDr. Martin Raus

Dermatolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. seborea

Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová


H
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

Jsem velice spokojená. Přišla jsem bez objednaní s bolestivým mateřským znaménkem. Prohlédl mi i ostatní znaménka a nakonec mi i ono bolestivé odstranil. Skvělá domluva i přístup. Navíc jeden z mála lékařů, který má příjemnou i sestřičku...


R
Ověřeny pacient

Myslím, že je v pohodě, otevřený dotazům pacienta,nebo alespon tak působí.Tohle je zrovna obor s během na delší tratě, takže hodnotit po jedné či třech návštěvách asi není adekvátní z hlediska zdravotního problému.
Já osobně měl zkušenost z Kyjova, kdy primářka na můj problém reagovala tím , že si mám s ekzémem vykládat a naučit se ho mít rád - dodnes jsem nepochopil, co tím chtěla vyjádřit.


J
Ověřeny pacient

Velmi dobrý odborník s citlivým profesionálním přístupem.


J
Ověřeny pacient

Velmi příjemný a profesionální přístup. Jsem moc spokojená.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi výborný dermatolog, jsem s nim velmi spokojena a všem jej doporučuji.


Ověřeny pacient

Osobně jsem u pana doktora nikdy nebyla, ale léčil mého 15 letého bratra, který strávil 3 měsíce v nemocnici v Bohunicích s kožními problémy. To, co brněnsým lékařům trvalo čtvrt roku, pan doktor vyléčil během týdne. Sama jsem zdravotnický personál a nemohla jsem tomu uvěřit. Děkuji


Pan doktor je skvělý.
Ano, sice ťuká do počítače, ale to každý asi doktor. Musí si napsat, jaký má kdo problém a jak probíhá, přece by si nemohl pamatovat detailně každého pacienta.
A nevím, jak Vás, ale mě prohlédal a skvěle mi poradil.
Jsem naprosto spokojená a můžu jedině poděkovat a doporučit pana doktora.
S pozdravem Jana B.


Pan doktor je výborný, vřele doporučuji


Nejlepší kožní lékař, jakého znám a to jak z odborného tak i z lidského hlediska. Vyléčil mně ošklivou dermatitidu na obličeji a dobře poradil i s dalším problémem, se kterým jsem za ním přišla. Problém s pacientem detailně probere, udělá si na vás čas a není jak někteří jiní doktoři, u kterých má člověk pocit, že je otravuje a kteří se snaží člověka vypoklonkovat z ordinace co nejrychleji, aniž by se nad vaším problémem hlouběji zamysleli. Pan doktor je na pacienta příjemný a chová se jako milý člověk a ne nadřazeně a povýšeně, jako někteří jiní doktoři. Sestřička je taky příjemná a pokud se objednáte, čekáte v čekárně jen velmi krátce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti