Adresa

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk
Poliklinika Žamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient

Kéž by takových doktorů bylo víc!!!!nemá chybu:-)rodil mi prvního syna a i to největší DÍKY není dost velké....

J
Ověřeny pacient

Velmi ochotný a sympatický lékař.Odrodila jsem s ním první dítko a musím říct,že byl parádní.Jako prvorodička, jsem měla stach z porodu a on mě uklidnil.Je to opravdu odborník a umí to s lidmi a člověk se s ním i zasměje a to v jakékoliv situaci :-D Mohu jen doporučit :-)

Á
Ověřeny pacient

Byl to můj první doktor, bohužel jen poprvé, neboť následně z nemocnice odešel. Opravdu doktor s velkým D! Mohu jen doporučit a uronit slzu, že už ho nemám. =o)

R

Dne 16.12.2011 se mi za pomoci pana doktora Parmy narodil syn Honzík. Díky úžasnému lidskému a profesionálnímu přístupu pana doktora na porod i na celý pobyt v porodnici moc ráda vzpomínám. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí,pacientky plně respektuje a snaží se maximálně vyjít vstříc. Kdyby bylo v našich nemocnicích víc takových lékařů jako je PAN doktor, sna bych se do nemocnice i těšila :o) Moc Vám děkuji.

V
Ověřeny pacient

lékař na pravém místě. Neměnila bych.

A
Ověřeny pacient

Vše už bylo napsáno níže, mám jen jednu drobnou připomínku - je tak dobrý, že u něho v čekárně se fakt musí čekat, někdy víc než by člověk chtěl. Není to jen množstvím pacientek, ale i důkladným vyšetřením.

K
Ověřeny pacient

MUDr. Parma byl u porodu mé holčičky. Zažila jsem, že u porodu je možné se i zasmát. Je to odborník, profesionál, doktor na svém místě. DOPORUČUJI !!

Skvělé , jsem s panem doktorem maximálně spokojená !

Ověřeny pacient

Musím souhlasit se vším, co zde bylo již řečeno, a ikdyž jsem se s PANEM DOKTOREM setkala při velmi nepříjemné věci jako je potrat (18.tt), byla jsem díky němu schopná to ustát. Musela jsem porodi již mrtvé dítě a v této velmi těžké situaci mi moc pomohl, jak fyzicky, tak psychicky. Je to skvělý člověk a lékař. Velmi příjemný a profesionální. Moc děkuji za jeho pomocje moc hodný

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti