ON Ml.Boleslav, a.s., gyn.ambulance
Jaselská 146, Mladá Boleslav

Umístění: ON Ml.Boleslav, a.s., gyn.ambulance Jiný

Horší přístup jsem dlouho nikde nezažila. Arogantní pán co se snažil dat co nejvic najevo jak moc ho obtěžuju na pohotovosti s bolestí vaječníku. Po vyšetření se neobtěžoval mi nic říct a 5minut daltloval do počítače. Na nic nakonec nepřišel a odkázal mě ať si to řeším se svým gynekologem který mě lépe vyšetřil a našel prasklou cystu. Primáře si představuji jinak...

Umístění: ON Ml.Boleslav, a.s., gyn.ambulance Jiný

Pan primář byl u mého porodu. Syn měl hypoxii a musel ho vytáhnout Vexem, což se stát může. Dlouhou dobu jsem nevěděla nic, pak přišel a velmi necitlivě a arogantně mi řekl toto: ,,vaše dítě nedýchá, odváží ho do Prahy". Chytla jsem z toho hysterický záchvat. Po půl hodině přišla pediatrička a nechápala moji hysterii, miminko je prý stabilizované a sice ho odvezou, ale mělo by být v pořádku. Pan primář by si měl uvědomit, že pracuje s lidmi, a jak mohou jeho slova ve vypjaté situaci ublížit!

Umístění: ON Ml.Boleslav, a.s., gyn.ambulance Jiný

Velice arogantní, nekomunikativní doktor. S horším jsem se nesetkala. Nic mi nevysvětlil, nepomohl navíc se tvářil jako kdybych ho strašně obtěžovala a kdybych tam nešla na vyšetření vyšlo by to na stejno. Pan doktor by neměl pracovat s lidmi! Doufám, že s tímto panem doktorem se již nesetkám.

Umístění: ON Ml.Boleslav, a.s., gyn.ambulance laparoskopická operace

Jsem velice překvapená s příjemným a komunikačním panem primařem, moje operace nebyla jednoduchá.Vše mě bylo vysvětleno a operace se povedla.Děkuji panu primaři a lekařskému týmu ????

Umístění: jiné místo gynekologické vyšetření, porod sekci, nasledna pece

Velmi mily, prijemny, peclivy a profesionalni pan doktor. Rodila jsem u nej cisarskym rezem synka, vse bylo bez komplikaci, pece i pristup uzasny. Mohu jej jen doporucit!

Bez zájmu o novinky. Arogance jen čiší z jeho vystupování. Považuje se za odborníka, ale i na sále nic moc.

Bohuzel pan doktor skutecne neni komunikativni, nepovazuje za nutne nejak vice pacientku informovat nez je dle nej nezbytne nutne, takze veskere informace je nutne z nej lamat. Co je ale zasadni, ze je evidentni, ze nesleduje novinky ve svem oboru - od jineho doktora jsem vedela o moznosti lecby v krcske nemocnici, kde maji pro muj problem jiz nejakou dobu novy spickovy pristroj a kdyz jsem to sdelila panu doktorovi Panovi, nejen, ze o teto moznosti lecby nevedel, ale ani nemel zajem neco o ni zjistit/nekam mne doporucit/apod. a dle nej byla jedina moznost "rezat". Nakonec jsem si musela sama vyzadat doporuceni na nejakeho specialistu. Chapu, ze nemuze vedet vsechno, ale nelibi se mi jeho pristup k vecem o kterych evidentne nic nevi a presto vystupuje jako odbornik. Za mne nedoporucuji.

Skvělý lékař a profesionál ve svém oboru. Špičkový operatér. Za mne ano!

Možná není výřečný, ale odborník na vysoké úrovni. Je nejen velice zručný, ale hlavně mu to myslí a ve srabu vás nenechá. S upřímným srdcem všem moc doporučuji!!

je to nejlepší doktor v ČR, byla jsem s ním velmi spokojená.