Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Abvet Veterinární Klinika neurologický problém

Děkuji panu doktorovi za vysledování a částečné vyřešení přičiny problému. Mrzí mě jen to, že pan doktor píše opravdu silné léky,a nezajímají ho lékové interakce. Na ty může být i ohrožení života, u některých disponovaných pacientů. Nicméně bílý plášť je autoritou které se neoponuje. Přestože se zvyšuje erudice i ze strany pacientů, doufejme že lékový záznam vyřeší většinu problémů, které neřeší jinak lékaři.

Dawny
Personál na úrovni, špičkové vybavení, všichni jsou vstřícní, velice ochotní a snaží se vyřešit každý problém. Jsme rádi že jsme změnili veterináře a přešli zrovna na tuto kliniku. Chodíme už s druhým psem a měnit nebudeme !! Vřele doporučujeme a skláníme se před MVDr. Martinem Novákem s kolektivem.

Špičková klinika, maximálně profesionální přístup, špičkové vybavení a znalosti personálu! Nikdy bych neměnila.

Je to nejlepsi veterinar,ktereho znam. Vse vam vysvetli.Nam pomohl moc a moc mu za to dekuji. Pristup ke zviratum moc pekny,vsem doporucuji.

Podle me ze vse lekaru nejlepsi. U jineho lekare bych si psa vysetrit nenechala..