Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MVDr. Martin Novák neurologický problém

Děkuji panu doktorovi za vysledování a částečné vyřešení přičiny problému. Mrzí mě jen to, že pan doktor píše opravdu silné léky,a nezajímají ho lékové interakce. Na ty může být i ohrožení života, u některých disponovaných pacientů. Nicméně bílý plášť je autoritou které se neoponuje. Přestože se zvyšuje erudice i ze strany pacientů, doufejme že lékový záznam vyřeší většinu problémů, které neřeší jinak lékaři.

Abvet Veterinární Klinika

Velice dobrá zkušenost s reoperací FCP lokte pana doktora Nováka. 100% doporučuji při řešení ortopedických problémů. Naše novofundlačka přestala kulhat cca měsíc po zákroku, obdrželi jsme CD se záznamem operace a podrobné vysvětlení. Oceňuji nejen nadstandardní zařízení a profesionální zkušenosti, ale také že sám pan doktor telefonicky zavolal 2. měsíce po zákroku, aby se ujistil jak se nám daří. Jeli jsme na zákrok do Ostravy 350 km.

Abvet Veterinární Klinika

mám zkušenosti od vzniku této kliniky. Mops,kterého jsem měla,byl velmi špatný a na veterině v Orlové mi řekli,že jde o štítnou žlázu ,že mámuž 7 let,tak je lépe utratit takové tvorečka atd. přesto že byla neděle,v té době jen jediný lékař-MVDr.Novák-přijel k dušnému psovi a zjistil onemocnění srdce,život mu prodloužil o téměř 4 roky.Stačilo denně užívat tabletu. V současné době mám belgického grifonka,bohužel se stálými problémy s ušima a dýcháním,byly dvě operace...vždy naprosto profesionální přístup,i telefon domů,jak se pejskovi vede atd. Jsem naprosto spokojena,vždy mi vyšli vstříc a vždy pomohli.

Abvet Veterinární Klinika

DOPORUČUJI VŠEM - nadstandardní přístup a chování - gratuluji. Lautnerovi z Ostravy

Abvet Veterinární Klinika

jsme spokojeni s poskytovanými službami

Abvet Veterinární Klinika

Před dvěmi lety si bohužel náš mazlíček leguán zlomil konec ocasu. Okamžitě jsme telefonovali doktorovi Novákovi na tuto kliniku. Kontakt jsme dostali v jednom obchodě se zvířaty, prý je specialista na exoty. Odoperoval, udělal plastiku kůže.Jeho přístup byl profesionální, vše nám vysvětlil, přidal antibiotika a dezinfekci. Po nějaké době jsme měli přijít na kontrolu, vše bylo v pořádku. Stehy jsme si vytahovali doma sami, abychom leguána zbytečně nestresovali převozem. Milé prostředí, profesionální přístup. Mohu vřele doporučit!!!

Dobrý den!
    Souhlasím s tím, že na této klinice jsou všichni lékaři i ostatní personál velmi vstřícní a s profesionlním přístupem jak k pacientům,tak k majitelům.
    Nedávno našeho pejska srazilo auto, mysleli jsme si,že nám umře, nereagoval na nás. Paní doktorka, co měla službu, ochotně přijela v noci na kliniku. Beníka vyšteřila, ihned udělala sono bříška a rentgeny, odebrala krev a napojila ho na infuzi a přišla na to, že krvácí do bříška a má prasklou plíci. Jedinou záchranou byla operace. Ještě tutéž noc, náš pejsek podstoupil operační zákrok, který ho zachránil.Nechali si ho tam i na hospitalizaci, aby se dostal z nejhoršího. Za záchranu života našeho Beníka a za vzornou péči o něj ještě jednou touto cestou moc moc děkuji všem doktorům i sestřičkám na klinice.Vlasta

Abvet Veterinární Klinika

Dobrý večer,nemohu pochopit reakci paní ,která tak škaredě píše o tomto pracovišti .Proto píšu i svou zkušenost. Mám pejska akitu ,asi před 1/2 rokem mi začala kulhat na zadní nohu. Šla jsem se psem na veterinu v místě bydliště. Lékař mi oznámil ,že pes má asi zánět kloubu a pichl léky proti zánětu. To se opakovalo cca 3x bez efektu. Nemohla jsem se na kulhajícího psa dále koukat a tak jsem šla na druhou veterinu.Tam mi řekli,že má pes dysplazii kyčelních kloubu a dostala jsem preparáty na klouby. Pes kulhal dále a to velmi vážně ,na nohu se už ani nepostavil. Přes známou chovatelku jsem dostala kontak na ABvet kliniku. Hned na úvod jsem byla překvapená tím ,že jsem byla objednaná ke konkrétnímu lékaři-bylo mi vysvětleno, že je ortoped a bude se mi věnovat on. Nejprve mě požádal, aby jsme šli ven, kde jsem se psemm chodila a on pozoroval jeho chůzi. Pak psa minimálně 1/2 hodiny vyšetřoval a nakonec proved rengeny. Diagnoza prasklý meniskus. Doporučil mi operační techniku -artroskopii. Do týdne byl pes artroskopicky odoperován-dostala jsem domů CD z operace , doktor mi na videu z operace ukázal poškozený meniskus i jeho opravení. Dnes je pes 5 měs po artroskopii, do 3 týdnu začal normálně chodit. Děkuji této klinice za vysoce profesionální přístup ,který mi zachránil psa. Lenka

Přeji pěkný den
    chodím rád na tuhle kliniku, jelikož byli jediní, kdo mi konečně poradili, co a jak s pejskem kterému v okolí každý říkal, že je to nádor a že už to nemá smysl. Nádor to nebyl a pejskovi se daří velmi dobře.

Abvet Veterinární Klinika

Na teto klinice jsem se vzdy setkala s laskavym a profesionalnim jednanim veskereho personalu. Pote co se na jinych pracovistich snazili meho pejska bezuspesne lecit jsem dostala doporuceni na tuto kliniku. Zde mi psa nejprve dukladne vysetrili a az pote nasadili konecne lecbu, ktera zabirala a ne jen naslepo strilene injekce typu zkusime, jestli to pomuze a kdyz ne, tak zkusime neco jineho. Mohu jedine doporucit.

Kontakt

Nerudova 1040, Bohumín 735 81 Zobrazit v Goole Maps