Adresa

Odborný interní a tělovýchovný lékař
K Břízkám 159, Jilemnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

velmi dobrý

Všechna pozitiva již byla uvedena.Obzvláště bych chtěla zdůraznit, že medikamenty nepředepisuje na požádání, ale uvážlivě. Pokud má paceint zájem a je to možné, poradí jak se jim vyhnout nebo spotřebu snížit. Zkrátka doktor jak má být.

Vynikající lékař jeden z velmi mála v Libereckém kraji ktery je ochoten se neustále vzdělávat a objevovat nové a lepší metody.Skvělé jednaní s pacienty a moc empatická sestřička...jen škoda že takových lékařů není více.


Nesetkala jsem se s nikým tak lidským, jako je pan Koldovský. Mám pocit, když s ním něco řeším, že snad nemá ani jiné pacienty, jak intenzivně se mně dokáže věnovat. podle toho, když čtu hodnocení dalších, soudím, že to asi nebude protekcí....., ani nevím, čím bych si ji zasloužila :-) je prostě nejlepší


Byla jsem překvapena velmi mile přístupem pana Dr. Koldovského, ostatní mé příznaky hodnotili jako únava materiálu, co byste si přála, jste čekatelka na důchod i snad hůře. Pan MUDr. Koldovský přistoupil k problému jako k problému, musím říci, že se cítím opravdu velmi dobře, získala jsem opět chuť do života i do sportování. Za mne NEJ, NEJ, NEJ.


Super lékař i člověk. Vždy udělá maximum pro to, aby Vám pomohl!


lze jen chvalit...


J

Sportovní lékař, odborník na svém místě. Dokáže nejen léčit už poškozené, - ale umí poradit jak mnoha problémům s pohyblivostí předejít a jak si vylepšit vlastní pohyblivost bez medikamentů ...


D

Nejlepší doktor jakého znám. Všem doporučuji.


L

Vynikajici lekar s velkym srdcem .


Došlo k chybě, zkuste to znovu