Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Teničkách 614, Uherské Hradiště
ACETABULUM s.r.o., ortopedická ambul.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: ACETABULUM s.r.o., ortopedická ambul. Jiný

Odborník ve svém oboru.Operace halluxu výborná jdu i s druhou nohou.Vyhovuje mě operace blízko mého bydliště.a p.doktorovi věřím,že to vždy dobře dopadne. Vřele doporučuji.

A
Ověřeny pacient

Ano je to velmi výborný lékař,taky přeji rychlé uzdravení a brzký návrat do ambulace....jsem s jeho přístupem a odvedením operace hodně spokojena...

V
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za skvěle odvedenou práci při TEP kyčle !! Velice si jej vážím za lidský a vstřícný přístup k pacientům, trpělivé vysvětlení a zodpovězení všech otázek, za jeho milý úsměv a klid, kterým dovedl uklidnit i pacienta a přesvědčit, že všechno dobře dopadne.
A nejspíš i dopadlo, i když je ještě brzy po operaci...
Přeji panu doktorovi jen to nejlepší a brzký návrat mezi zdravé. Držím moc pěsti.
Vděčná pacientka - TEP kyčle

I
Ověřeny pacient

Po 3 měsících strádání se spacerem bez kyčelního kloubu mi provedl pan doktor spolu s panem primářem operaci endoprotézy s vynikajícím výsledkem. Poprvé ( a to už mám po 4 čtyřech operacích endoprotéz ) mě operace ani následná rehabilitace vůbec nebolela a endoprotéza je umístěna přímo skvěle. Pokládám toto za mistrovské dílo, a to bez přehánění. Ivan Těthal

D
Ověřeny pacient

První dojem z přístupu k pacientovi byl příznivý, postupně mé nadšení opadalo...Po léčbě injekcemi v ceně 17.500 se koleno nedostalo do normálního stavu, jak pan doktor sliboval, také bylo velmi neseriózní, že až po sérii 5 injekcí mi oznámil, že k dobrému výsledku je třeba opakovat další injekci v ceně 3.500 každého půl roku. Několikrát jsem v čekárně byla svědkem toho, že příchozí pacient, který si stěžoval na nějaký problém a byl panem doktorem předtím operován, byl sestrou odkázán na návštěvu v nemocnici k jinému lékaři, protože pan doktor Fila by na něj měl čas až za měsíc, což je zhruba doba objednání...vskutku "vstřícný" přístup.

M
Ověřeny pacient

Byla jsem u něj jedenkrát a naposledy, nespokojenost

I

Pan doktor,na kterého jsem četla jen samé kladné hodnocení, mě velmi zklamal. I když mám s páteří již mnoho let potíže, neposlal mě na žádné vyšetření, ani rehabilitace, prý je vše v pořádku (jen pročetl staré rentgeny a výsledky přepsal do zprávy). Mé potíže však pokračovaly a ještě se zhoršily. Já už určitě tohoto lékaře nenavštívím!

S panem doktorem jsem měla tu čest 2x - nedám na něj dopustit, díky, že takoví lékaři napravují reputaci současné medicíně a udržují v nás naději, že jejich profese je opravdu poslání.

Velmi dobrý odborník, lidský přístup k pacientovi. Ochotný a svědomitý.

Výborný odborník,velice příjemný a ochotný mpřístup k pacientovi.Za úspěšnou operaci TEP mnohokrát děkuji a už se těším na druhou operaci.DOPORUČUJI .Mikesková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti