ORL odd.
Výdmuchov,Karviná 4, Andělská Hora

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan primář je jedním z nejlepších lékařů, se kterým jsem se kdy setkala. Skvělý specialista (operoval mi nosní přepážku, nosní polipy a obličejové dutiny) ale i velmi dobrý člověk s opravdu lidským přístupem a navíc smyslem pro humor. Když pacientovi něco vysvětluje, dívá se na pacienta a nikoliv do papírů, nebo na obrazovku PC, jak to má ve zvyku velká většina lékařů. Pokud je pravda, že odchází z Karvinské nemocnice, je to pro naše zdravotnictví velká ztráta!

Citlivý a schopný odborník.

Velice mne udivuje,že pan primář a doktor s velkým "D" nemá ještě žádné hodnocení na těchto stránkách.K panu primáři jsme docházeli s dcerou,která trpěla na recidivu nosních polypů.Jeho přístup byl vždy na vysoce profesionální a lidské úrovni.Byl stále plný optimismu a smyslu pro humor.Přestože zákrok (endoskopie nosní dutiny) jistě nepatří k nejpříjemnějším,dcera se nikdy nebála a místy jsem měl i pocit,že se k panu primáři těšila.Jaká škoda,že si náš stát neváží kapacit jako je pan MuDr. Eber.Dnes jsem se totiž na kontrole,kterou dcera podstoupila dozvěděl,že jeho oddělení bylo v Karviné-Ráji zrušeno a pan primář má namířeno za svými kolegy do Německa,kde jeho kvality dokáží jistě mnohem více ocenit.Nezbývá než konstatovat,že je to pro naše zdravotnictví citelná ztráta a doufat,že se nám podaří nají pro dceru adekvátního lékaře,který by se aspoň blížil kvalitám pana primáře Ebera.Ještě jednou hodně štěstí u Našich západních sousedů pane doktore.