Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Výdmuchov,Karviná 4, Andělská Hora
ORL odd.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Pan primář je jedním z nejlepších lékařů, se kterým jsem se kdy setkala. Skvělý specialista (operoval mi nosní přepážku, nosní polipy a obličejové dutiny) ale i velmi dobrý člověk s opravdu lidským přístupem a navíc smyslem pro humor. Když pacientovi něco vysvětluje, dívá se na pacienta a nikoliv do papírů, nebo na obrazovku PC, jak to má ve zvyku velká většina lékařů. Pokud je pravda, že odchází z Karvinské nemocnice, je to pro naše zdravotnictví velká ztráta!

Ověřeny pacient

Citlivý a schopný odborník.

V
Ověřeny pacient

Velice mne udivuje,že pan primář a doktor s velkým "D" nemá ještě žádné hodnocení na těchto stránkách.K panu primáři jsme docházeli s dcerou,která trpěla na recidivu nosních polypů.Jeho přístup byl vždy na vysoce profesionální a lidské úrovni.Byl stále plný optimismu a smyslu pro humor.Přestože zákrok (endoskopie nosní dutiny) jistě nepatří k nejpříjemnějším,dcera se nikdy nebála a místy jsem měl i pocit,že se k panu primáři těšila.Jaká škoda,že si náš stát neváží kapacit jako je pan MuDr. Eber.Dnes jsem se totiž na kontrole,kterou dcera podstoupila dozvěděl,že jeho oddělení bylo v Karviné-Ráji zrušeno a pan primář má namířeno za svými kolegy do Německa,kde jeho kvality dokáží jistě mnohem více ocenit.Nezbývá než konstatovat,že je to pro naše zdravotnictví citelná ztráta a doufat,že se nám podaří nají pro dceru adekvátního lékaře,který by se aspoň blížil kvalitám pana primáře Ebera.Ještě jednou hodně štěstí u Našich západních sousedů pane doktore.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti