Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk.


:
Ověřeny pacient

Velmi dobrá paní doktorka, která se ve svém oboru evidentně vyzná a nemá problém s čímkoli poradit, dokonce umí napravit i chybu jiného lékaře.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a velice dobře rozumí své práci..
Moc mi pomohli a nemůžu říct ani jedno špatné slovo..
Tom.Postl Ostrava.


Z mé strany maximální spokojenost jak s paní doktorkou, tak se sestrou.


Docházím do její ordinace se synem a opravdu velice chválím profesionální přístup - nejen po odborné stránce, ale také nesmírně vlídné lidské chování jak paní doktorky, tak sestry. Zodpovědné stanovení diagnózy, dokonalé vysvětlení příčiny problému, způsob léčení - výhody, prognózy, prostě skvělá komunikace. Nejsme v této ordinaci jako podřadní pacienti, ale jako partneři na stejné úrovni. Sestřička je něco mezi andělem a dokonale vychovanou anglickou lady. Děkujeme.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc dobrá, umí poradit a je milá.


Velmi dobrá paní doktorka i sestřička. Jsem nadmíru spokojená, vždy vyjdou vstříc a pomohou.


M

Pani dokt.byla skvela na alerg.jsem byl po 1.mel jsem porad rymu .ale zjistila ze alergik.nejsem jen zavislost na olynth.moc pomohla


Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, ochotné. Když jsem něčemu nerozuměla, tak mi to i víckrát vysvětlila a nečertila se jako někteří doktoři. Jsem s ní moc spokojená. Jen tak dál!


S paní doktorkou jsem velice spokojená, vždycky řeší můj problém a snaží se mi pomoct. Sestřička taktéž velice příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti