Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk.

:
Ověřený profil

Velmi dobrá paní doktorka, která se ve svém oboru evidentně vyzná a nemá problém s čímkoli poradit, dokonce umí napravit i chybu jiného lékaře.

T
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a velice dobře rozumí své práci..
Moc mi pomohli a nemůžu říct ani jedno špatné slovo..
Tom.Postl Ostrava.

Z mé strany maximální spokojenost jak s paní doktorkou, tak se sestrou.

Docházím do její ordinace se synem a opravdu velice chválím profesionální přístup - nejen po odborné stránce, ale také nesmírně vlídné lidské chování jak paní doktorky, tak sestry. Zodpovědné stanovení diagnózy, dokonalé vysvětlení příčiny problému, způsob léčení - výhody, prognózy, prostě skvělá komunikace. Nejsme v této ordinaci jako podřadní pacienti, ale jako partneři na stejné úrovni. Sestřička je něco mezi andělem a dokonale vychovanou anglickou lady. Děkujeme.

Ověřený profil

Paní doktorka je moc dobrá, umí poradit a je milá.

Velmi dobrá paní doktorka i sestřička. Jsem nadmíru spokojená, vždy vyjdou vstříc a pomohou.

M

Pani dokt.byla skvela na alerg.jsem byl po 1.mel jsem porad rymu .ale zjistila ze alergik.nejsem jen zavislost na olynth.moc pomohla

Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, ochotné. Když jsem něčemu nerozuměla, tak mi to i víckrát vysvětlila a nečertila se jako někteří doktoři. Jsem s ní moc spokojená. Jen tak dál!

S paní doktorkou jsem velice spokojená, vždycky řeší můj problém a snaží se mi pomoct. Sestřička taktéž velice příjemná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti