Odborný oční lékař
Moskevská 658/41, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je skvělá. Nutno podotknout oči mám zdravé a bez potíží. Dnes jsem tam byla na čočkách (1. nandavání a vyndavání) a paní doktorka byla hrozně trpělivá a příjemná i když byl pátek odpoledne. Vše mi vysvětlila, poradila a nikdy nenabízí tu nejdražší variantu jen pro svůj zisk. Jsem nadmíru spokojená. Díky.

K paní lékařce chodím 25 let, zachránila mi jako dítěti oči po "odborném" zákroku jiné lékařky. Bez problémů jsem jí svěřila i svou dceru. Paní doktorka je příjemná a důkladná. Je pravda, že sestra je nepříjemná a velmi striktní, manžela vyhodila poté co mu špatně napsala hodinu návštěvy, ale chybu neuznala. Nicméně jde o lékařku a ta je profesionální a kvalitní.

bezvadná komunikace, přívětivá, dobře znalá své orifese

Se zánětem spojivek jsem byl doslova vyhozen z čekárny deset minut před koncem ordinační doby. Mám prý chodit dřív. Pravděpodobně by celý výkon trval několik minut...Inu, pátek... Sestrou mi byla doporučena pohotovost.
Myslím, že by snad lékař neměl příliš hledět na ordinační hodiny, přece jen je jeho povinností pomáhat. Je to smutné.

Pěkný den všem,

Dnes jsem se v čekárně setkal s tak arogantním a nepříjemným jednáním (sestry nebo doktorky - nevím kdo to byl), že to nemělo obdoby. V případě volby očního lékaře bych toto zařízení určitě nedoporučoval. Myslím si, ať už doktor nebo sestra by měla s pacientem jednat profesionálně a ne jak s kusem čehosi, co neumí počítat do pěti...toto není pro mě kvalitní zařízení. Po dnešní zkušenosti bych byl možná i ochoten si za příjemné jednání připlatit.

Doporučuji, je to tak :) Jsem velice spokojená

Pani doktorka mi byla doporucena jako vyborny specialista. No hned po prvni navsteve jsem se presvedcila o opaku. Mela jsem spis pocit ze zdrzuju a moje diagnoza se jiz proste nezmeni tak co tam delam.. Jsem zklamana a hledam noveho ocniho lekare pro sebe a pro moji dceru.

Spokojenost....nechápu připomínky.

Výborný vřelý přístup. Jedinou muškou tam jsou opravdu jen ty čekací doby. Paní doktorka má stále plno.

Bezproblémové jednání, spokojenost.