Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka už nezvládá svojí lékařskou povinnost vůči pacientům, ať už se jedná o dítě nebo o dospělého člověka. Šla jsem k paní doktorce se synek s oboustranným zánětem středního ucha, paní doktorka tedy propíchla hnisavé puchýřky, když to tak vezmu. Místo toho aby v levém oušku píchla to co má píchla vedle podle mého soudu, když 5 dní tekla jenom krev a potom po 5 dnech hnis, tak jsem tak šla neohlášená se synkem , když se jedná o zhoršený stav. Nasadila antibiotika, které ovšem měla nasadit od začátku, podle jiného doktora z ORL. syn se s tím léčí už měsíc a něco, ale už ne u nespolehlivé doktorky ale u jiného doktora. Paní doktorka by si měla uvědomit svůj věk a svoje chování k dětem a ostatním lidem. Paní Mudr, Popprová nedokáže nic vysvětlit jak má a když už vysvětluje tak jenom koktáním a její drzostí mluvy. škoda slov na tuto doktorku, nemá úctu k nikomu, díky ní mohl můj syn nadobro ohluchnout, ještě, že jsem vzala syna od její péče lékařské včas. V žádném případě tuto mudr. nedoporučuji nikomu!!!!!!

Paní doktorka nemá již na svém místě co dělat. Zřejmě patří ke staré škole, která si myslí, že lékaři jsou něco více, než nestudovaní lidé. Její přístup byl arogantní a neprofesionální. Doufám, že se s ní už nebudu muset nikdy potkat.

Moje čtyřletá vnučka a moje dcera zažili šok na ušním v Havlíčkově Brodě. Vnučku jsme odváželi na pohotovost s oboustranným zánětem středního ucha, bolestí křičící a s vysokou horečkou. MUDr. Popprová, která sloužila pohotovost, vyšetření doprovodila arogantním a neurvalým výlevem vzteku a slovy - co si myslíte, že tady děláme zázraky? Byly jste tady už ráno. Ouško po zákroku krvácelo tři dny, dcera se omlouvala za obtěžování. Paní doktorka by ve svém věku neměla zapomínat, že platíme povinně zdravotní pojištění a 90,- Kč za pohotovost. Měla by i chápat strach matky a své nálady krotit v přítomnosti trpícího dítěte. Doufám, že se s touhle paní nesetkám.

Zalehlo mi ucho a bylo jsem nucena zajít k paní doktorce, ucho mi propláchla a dobu se mi v něm šťourala až mi poškodila bubínek. Když jsem odcházela z ordinace tak mi sdělila, že mi poškrábala bubínek a do týdne mě to přejde. Bylo by vše v pořádku kdybych za měsíc nepřestala opět slyšet. Byla jsem v práci v jiném městě a tak jsem si skočila k jiné doktorce. Ta mi zjistila poničený bubínek a zanesenou infekci, kterou bych si nemohla tak hluboko do ucha zanést sama. 4 týdny jsem brala antibiotika a doufala, že se mi to uzdraví a nebudu hluchá do konce života. Naštěstí jsem začala slyšet ak paní doktorce už mě nikdo nedostane.

Museli jsme vyhledat pomoc lékaře, protože si náš 2letý syn prokousl jazyk. Právě byla v nemocnici tato paní doktorka. Nejdříve odešla z ordinace (možná na kávu?) a nechala čekat nejen nás, ale i další pacienty. Min. půl hodinu se nic nedělo. Pak se vrátila. Když jsme přišli na řadu, tak mi sdělila, že jazyk může zašít, ale malé děti si rychle stehy vykoušou, takže to nebude mít žádný efekt. Byla jsem ráda, že nemusí malý trpět v nemocnici. Myslela jsem, že tím je vše vyřešené. Velká mýlka! Najednou začala vyšetřovat uši i nos a krk. Pravdou je, že malý byl lehce nastydlý a měl rýmu a den předtím teplotu 37,9°C. Ale nic, co by domácí klid nevyřešil. Mám 3 děti a toto nastydnutí nebylo první ani poslední, které se jistě vyskytlo, takže jsem nebyla znepokojená. Výsledkem vyšetření ale byl recept na Augmentin (ATB sirup), protože je nachlazený. Zřejmě tato paní doktorka při každém kýchnutí ráda rozdává antibiotika. Těm, co chtějí ATB na kdejakou prkotinu, ji mohu vřele doporučit. Co se týče přístupu k pacientům - znám lepší i horší doktory. Co se týče léčby - nejsem si jistá, že bych k této paní doktorce chtěla ještě někdy jít. Kontrolu malého plánuji u jiného lékaře - ten jazýček nevypadá nejlépe, tak půjdu radši na konzultaci k lékaři s dobrým renomé.

Paní doktorka má vstřícný přístup k pacientům, je příjemná, ochotná, velmi dobrá lékařka. Osobně mohu jen doporučit.

byla jsem tam s ročním dítětem,připadala mi hodná,udělala nám i výtěr,aby mu zbytečně nedávala antibiotika

Paní doktorka je dobrá lékařka. Ale v přístupu k pacientům a hlavně k malým dětem, má hodně co dohánět. Proto k ní zásadně nechodím. Raději si dojedu o těch pár kilometrů dál do nemocnice.

Jako lékařka je dobrá, ale o její přístup k lidem a chování se to už říci nedá

Byla jsem u paní doktorky se svou roční dcerou. Paní doktorce se nelíbilo, že nechce držet, když se malá začala dávit, tak se mě ptala, jestli jí to dělá naschvál. Nebyla moc příjemná. Příště bych radši vyhledala jiného lékaře.