Muchova 2396/14, Hodonín

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka má zastaralé metody, není moc ochotná se učit novým věcem. V těhotenství jsem s ní řešila, že budu chtít očkovat v nejzazších zákonných termínech a neměla problém, že do očkovani nenutí. Nicméně každé očkování je boj. Když člověk neockuje hned v prvních možných termínech, je protivná, urážlivá a chová se arogantně. O nadřazeném chování sestry raději pomlcim.. Co hodnotim pozitivně, že nedava hned antibiotika na všechno..

Umístění: Ordinace Jiný

Je vidět, že zde není prostor pro nové metody léčení dítěte. Pokud klient přijde s alternativou, není vždy přijata pozitivně, spíše odstavena na druhou kolej. Mladá maminka by měla zřejmě nejdříve ukázat svůj vysokoškolský diplom, aby se přístup z neosobního změnil na empatický. Dle lékaře každá nesrovnalost, se kterou jsem se obrátila pro pomoc je normální a v pořádku. Půlroční balíček miminko nedostalo, i přes to, že spolupráce s HappyBaby je zveřejněna a balíčky byly doručeny.

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi milé a vstřícné, žádný dotaz není hloupý, rády pomůžou a poradí, vše srozumitelně vysvětlí. Paní doktorka je pečlivá, raději zbytečně vyšetří než aby něco zanedbala, na druhé straně hned do dítěte necpe antibiotika, která při předčasném užívání jen poškozují imunitu. Ordinace je skvěle vybavená a prostředí je moc příjemné. Za mě můžu jedině doporučit a paní doktorce i sestřičce moc poděkovat za skvělou péči!

Napsat na nemoc virového původu antibiotika byla pro mě poslední kapka v poháru trpělivosti. Našla jsem dětem jiného pediatra.

Paní dr. Kotková je velmi dobrá,a profesionální lékařka .K dětem má velmi kladný vztah,a nejenom k dětem. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji se syny již 19 let,naprostá spokojenost,paní doktorka hodná,trpělivá,vše vysvětlí,vřele doporučuji!!!!

K paní doktorce chodí děti velmi rády, i já k ní mám absolutní důvěru. Vše ochotně vysvětlí, odborně poradí, i když je čekárna natřískaná lidma. Sestřička je také velmi ochotná, lidská, trpělivá. Prostředí je příjemné. Určitě doporučuju i ostatním dětským pacientům.

Chodíme k ní s dvouletou dcerkou. Paní doktorka i sestra vše vysvětlí, pokud ale zrovna nespěchají na oběd nebo na cigárko. Mám pocit, že se víc zajímají o to, aby se správně vyplnila všechna lejstra, než o zdraví dítěte.

Každá návštěva je stres. Když přijdeme o pět minut později (bydlíme 17 km daleko), dostaneme seřváno, když přijdeme dříve a čtvrt hodiny čekáme, tak omluva nikde, ale musí se fofrovat, aby se dohnalo zpoždění. Prohlídky jsou tak - alespoň podle mého, laického pohledu a mých zkušeností, značně povrchní. Snad nikdy jsme se u ní nezdrželi déle než 5 minut.

Paní doktorka toho má asi moc a pacienty zkrátka odbývá.

Když měla dcera 3 měsíce, trpěla podvýživou, protože žena neměla dost mléka. Paní doktorku to ale moc nevzrušovalo - ověřila techniku kojení (v pořádku), zkoušejte to dál a za měsíc (!!!) na kontrolu. Po měsíci byla dcera ještě víc v oblasti podvýživy. Tak jsme okamžitě začali s příkrmem a od té doby začala nabírat, přestala brečet - protože brečela hlady! Stalo se z ní úplně spokojené mimino. Nemusím asi dodávat, že pro naši a hlavně ženinu psychiku, to byla značně nepříjemná zkušenost. Když má člověk první dítě, tak zkrátka neví co a jak, dnes bychom věděli, že v takovém případě není s příkrmy na co čekat.

Dalším negativem je, že se s malým miminem (od půl roku věku) nemůžete objednat na čas a musíte čekat s ostatníma v čekárně, což - jak každý rodič potvrdí, není vůbec příjemné. Dítě se jednak nudí a je protivné, druhak může něco zbytečně chytnout a za třetí může být dost traumatizováno, když se z ordinace line brek, jako by tam jiné dítě vraždili...

Jediným pozitivem je, že paní doktorka do ničeho nenutí, ani do příkrmů, ani do nepovinných očkování a s antibiotiky velmi šetří.

Osobně bych jí nedoporučil. Sami teď hledáme jiného lékaře, protože máme pocit, že by snadno mohla něco závažnějšího přehlédnout. Nevěříme jí zkrátka na 100 procent, což je u lékaře, ošetřujícího vaše vlastní dítě, hodně špatné. Navíc nechávat se při téměř každé návštěvě zprdnout taky není moc příjemné.

Y

Moje děti mají paní doktorku velmi rádi. Předtím jsme chodili k jiné lékařce a té se bály. Vždy nám dobře poradila, vše vysvětlila. Synovi dokonce odhalila nemoc, na kterou specialisté nepřišli. Za to jsme moc vděční. Jsem s prací p.doktorky hrozně spokojená. Ještě, že ji máme.

Výborná lékařka, erudovaná, lidská, příjemná, starostlivá. Vysoká odbornost.

vyrovnaná ženská, tím také Paní doktorka jak má být