Oční ambulance
Chelčického 50/49, Písek

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Tragická komunikace jak paní doktorky, tak sestry. Již nikdy více, nadřazenost, odmítání, necitlivost. Přístup, který by se lékaři neměl stávat ani když má špatný den.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Dnes 10.12.2021 jsem navštívila oční ord.p.Mudr.Hurníkové.Paní doktorka byla velmi milá a příjemná.Totéž mohu říci i o sestřičce.Jsem spokojena.M.K.

C
Umístění: Oční ambulance Začal jsem špatně vidět na levé oko

Paní doktorce jsem nemohl ani vysvětlit co vlastně vidím levým okem,nedaleko si vysvětlit vůbec nic.po vyšetření jsem byl poslán na operaci šedého zákalu kde zjistili že šedý zákal nemám ale mám vážně poranění sítnice.protomusim na operaci do Prahy.A tak k paní doktorce už nikdy.V.N.

K paní doktorce už mě nikdo nedostane! Nejen že když jsem měla akutní zánět spojivek tak mě poslala domu že je to jenom alergie a že to přejde samo ale navíc mi bylo řečeno od jiného lékaře že brýle, které nosím nejsou vůbec vhodné pro mé oči. Že je mám od začátku špatně změřené... Myslela jsem si že doktorce mohu věřit ale jak jsem se sama přesvědčila na vlastní kůži tak opravdu NE! NE! NE!

Nejhorší zkušenost co jsem kdy v životě zažila. Neochota a arogance paní doktorky se nedá snad ani popsat. Po hodině čekání jsem se nedočkala vyšetření. Pouze ze dveří řekla, že je to alergie a mám si něco koupit v lekárně, vyšetření jsem se nedočkala. Nezbylo mi nic jiné než vyhledat jiného lékaře kde jsem dostala potřebnou péči se závěrem zánět spojivek. Radím ze svých zkušeností, paní doktorce Hurníkové se pokud možno vyhněte obloukem pokud nechcete hazardovat se svým zdravím a o slušnému chování a přístupu ani nemluvím.

Nejhorší doktorka, kterou jsem kdy viděla. To, že oční vady a počet dioptrií vyšetřuje sestra, na to jsem si zvykla. Doktorka je tam jen na to, aby předepsala Maxitrol (podle ní lék na vše) a vybírala 30kč i například za sdělení výsledků!! To, že mám astigmatismus zjistili po 5ti letech nošení špatných brýlí. Doktorka má u sebe i optiku Optiscont, brýle jsou tam velmi levné a v základní ceně brýlí jsou i obyčejná skla. Jedinkrát jsem viděla doktorku vylézt ze své černé komory a to, když mi vychvalovala jakékoliv brýle, hlavně abych si nějaké koupila! Brýle jsem si nakonec vybrala a chtěla jsem obyčejná skla, tudíž jsem měla platit cca 800. Objednala jsem si je přes doktorku a jaké bylo mé překvapení, když jsem si šla do pobočky optiscontu brýle vyzvednout a chtěli po mně 2x tolik, prý paní doktorka AUTOMATICKY dává ty nejdražší skla, aby měla více peněz! Takže lidé, kteří neví, že jsou v ceně obyčejné skla, platí 2x tolik!! Doktorka ani sestra mne na to neupozornily a to samé udělali i mojí mamce, kdy jsme naštěstí hned zavolali do optiscontu a drahé skla zrušily. Poslední kapkou pro mne byla léčba mého 4 měsíce slzícího pravého oka. Studuji v Praze a proto, když problém s okem nastal, šla jsem v Praze do nemocnice, kde mi předepsali antibiotikové kapky, které pomohli ale sotva jsem přestala kapat tak se slzení vrátilo. Poté jsem navštívila paní doktorku, hned mezi dveřmi mi vynadala, proč jsem lezla do Prahy a co asi paní doktorka z Prahy si myslí a že je to jasná alergie, že to mám vydržet a nazdar. Oko slzelo stále více, proto jsem jí navštívila znovu- opět bez výsledku, žádná léčba, nic v tom oku nevidí a prostě jsem moc přecitlivělá a ani jí nepřijde, že by slzelo (jako na potvoru, vždy když jsem vlezla do ordinace opravdu neslzelo, přitom normálně jsem nestačila měnit kapesníky na otírání slz). Po třetí a asi po 3 měsících od první návštěvy jsem jí řekla, že chci udělat výtěr. Naštvaná mi teda výtěr udělala a bingo. Samozřejmě jsem tam měla silný zánět a velmi rezistentní bakterii. Když jsem potom z důvodu dlouhého pobytu v zahraničí, chtěla po léčbě udělat kontrolní výtěr, aby se mi problém v zahraničí nevrátil, řekla mi že v žádném případě, co si o sobě myslím. Takže to byla poslední kapka, kdo máte trochu rozumu, odejděte.

Byla jsem u paní doktorky minulý týden-nový poukaz na brýle.Sestřička vyšetřila co měla, byla příjemná.Paní doktorka udělala zbytek vyšetření, doporučila kontrolu za rok a opět mohu mluvit jenom v superlativech.Zaregistrovala jsem, že některým pacientům vadí, že chodí dobře upravená.No a co? To je v naprostém pořádku, zavání to trošku "češstvím", kdy bylo vhodné chodit jenom v šedi.K smíchu!!!!!

Kdyby zde byla ta možnost, nedala bych ani jednu hvězdu. Toto je snad nejhorší doktorka, s kterou jsme se setkala. Přesně jak zde již padlo - čočky...
Sestra mi dala čočky, které byly čtyřikrát dražší než na netu, když jsem se na to zeptala, protivně řekla, že jsem určitě koukala na měsíční. Já i moje sestra jsme měly následně z přenášení čoček opakované záněty (2 měsíční jak tvrdí, skutečně neexistují). Další problém nastal, když sestra chtěla od doktorky změřit oči a napsat recept na brýle. První co doktorku zajímalo bylo, kde si chce brýle nechat udělat. Jelikož se nejednalo o její smluvní optiku pod knihovnou, vyhodila jí z ordinace a řekla, ať jí oči teda změří tam, kde si nechá dělat brýle. Další šok přišel, když si sestra opravdu nechala změřit oči v optice od dojíždějícího specialisty z Prahy. Měla o 3,5!!! dioptrie špatně určenou vadu - a to chodila za paní doktorkou pravidelně. Měla časté migrény, kde jí v nemocnici samozřejmě řekli, jestli má dobře změřené oči. Jako zázrakem sestře migrény postupně ustoupily, po nošení nových brýlí a čoček. Já jsem si také nechala změřit oči jinde a byl zde rozdíl 2 dioptrie a navíc mi byl objeven astigmatismus, o kterém paní doktorka Hurníková nikdy nic neřekla. Následovala hádka před plnou ordinací, že chci kartu mojí a sestry a že mě zde už nikdo neuvidí.
Apeluji na všechny, zrak je moc cenný dar na to, abyste o něj zbytečně přišli nebo si ho zhoršili. Navíc kvůli paní doktorce, která nikdy nevyleze z tmavého kutlochu a ordinuje za ní sestra!!!

Navštívila jsem lékařku dnes ráno,po hodině a půl čekání mě sestra suše řekla,že mého syna se zánětem oka nevyšetří,aby jsme šli do nemocnice,že nemá adekvátní zařízení pro prohlídku dětí.Zajímavé,protože jsem se stejným problémem byla vyšetřena asi před třemi měsíci s dcerou skoro stejného věku.Nehledě na to,že na zánět oka žádné dětské spec.zařízení není.V nemocnici se nad tímto chováním nepozastavili,paní doktorku prý znají široko daleko.Léčí jen podle nálady.Co se týká nadsazených cen za kontaktní čočky,to je téma pro samostatnou kapitolu.Můžu jen potvrdit,že manžel od ní koupil čočky až za trojnásobnou cenu.Už jsme se,ale poučili.BRAVO,paní doktorko.Jste výtečná,doufám,že se Vám to po zásluze všechno vrátí.

V podstatě u ní léčí sestra. Čočky prodává čtyřikrát dráž než na internetu a sdělila mi, že jsou na dva měsíce. Když jsem je pak hledala, zjistila jsem, že takové neexistují, bud na jeden nebo na tři a já mám ty na jeden, takže jsem je nosila zbytečně dlouho. Několik let jsem si k ní chodila jak do obchodu, jen pro čočky, nikdy mi zrak nekontrolovala!!! A když jsem začala mít potíže s okem, nepoznala zánět spojivek a jen mi napsala brýle! Rozhodně nedoporučuji, doporučují utéct co nejdříve.