Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hřbitovní 172, Slušovice
Privátní dětská lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Privátní dětská lékařka Jiný

Moc hodná a milá paní doktorka i sestřička. Vše pečlivě vysvětlí a vyjde vstříc. Výborně mají zorganizované objednávání pacientů, ať se jich nepotkává více v čekárně, jdeme vždy na čas, na který jsme objednáni. Návštěva po puštění z porodnice doma, nemuseli jsme nikam jezdit, super. Komunikace i po telefonu super. Také bych k takové paní doktorce ráda chodila, být mladší :)

L
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, odbornost na vysoké úrovni, příjemná a vždy se snaží pomoct. Chodil jsem k ní 18 let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestřička je rovněž super, je vždy přátelská.

P
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená. Je ochotná, spolehlivá, pečlivá a svědomitá. Sama bych si takovou lékařku přála. Děti k ní rády chodí. Sestřička se vždy usmívá. Oceňuji hlavně přátelský přístup k dětem. Navic má pěknou ordinaci a minimální čekací doby.

E
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost!!!!!!!!!!!!!! Plně ji důvěřuji. Škoda, že je jen dětská lékařka, hned bych k ní chodila sama.

Jsem velmi spokojená. Výborná lékařka, výborná sestra, výborná organizace, profesionální přístup, snaha vždy vyjít vstříct. Diana

J

Je to výborná a pečlivá lékařka. Jsem velmi spokojená. Perfektní péče, perfektní organizace. Pochválila bych i práci sestry.

B

Jako dítě jsem u paní doktorky měla nejlepší péči a nikdy mi nedala léky, které dávala jindy. Opravdu se věnuje pacientům pečlivě a svědomitě.
Pavla B.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti