Privátní dětská lékařka
Hřbitovní 172, Slušovice

Umístění: Privátní dětská lékařka Jiný

Moc hodná a milá paní doktorka i sestřička. Vše pečlivě vysvětlí a vyjde vstříc. Výborně mají zorganizované objednávání pacientů, ať se jich nepotkává více v čekárně, jdeme vždy na čas, na který jsme objednáni. Návštěva po puštění z porodnice doma, nemuseli jsme nikam jezdit, super. Komunikace i po telefonu super. Také bych k takové paní doktorce ráda chodila, být mladší :)

Výborná lékařka, odbornost na vysoké úrovni, příjemná a vždy se snaží pomoct. Chodil jsem k ní 18 let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestřička je rovněž super, je vždy přátelská.

Jsem velmi spokojená. Je ochotná, spolehlivá, pečlivá a svědomitá. Sama bych si takovou lékařku přála. Děti k ní rády chodí. Sestřička se vždy usmívá. Oceňuji hlavně přátelský přístup k dětem. Navic má pěknou ordinaci a minimální čekací doby.

Maximální spokojenost!!!!!!!!!!!!!! Plně ji důvěřuji. Škoda, že je jen dětská lékařka, hned bych k ní chodila sama.

Jsem velmi spokojená. Výborná lékařka, výborná sestra, výborná organizace, profesionální přístup, snaha vždy vyjít vstříct. Diana

Je to výborná a pečlivá lékařka. Jsem velmi spokojená. Perfektní péče, perfektní organizace. Pochválila bych i práci sestry.

Jako dítě jsem u paní doktorky měla nejlepší péči a nikdy mi nedala léky, které dávala jindy. Opravdu se věnuje pacientům pečlivě a svědomitě.
Pavla B.