Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Velká hradební 47, Ústí nad Labem
KOŽNÍ SANATORIUM spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Stačila jedna návštěva a mám po dlouhodobém problému. Paní doktorka je navíc velice příjemná a milá dáma.

Ověřeny pacient

Paní Martino, hidradenitidu mám také - 10 let. Je mi 26. Tak vím čím procházíte. Sem tam mám takový zánět, že ani nemohu pohnout rukou. Operaci jsem konzultovala s týmem prof. Arenbergera z Vršovické nemocnice a rozhodla jsem se ji nepodstoupit, protože dochází k návratu problému a zbydou velké jizvy které až omezují pohyblivost ruky, můžete tedy skončit hůř než jste začala. Již jsem vyzkoušela vše a má situace není o moc lepší, pomohlo mi zhubnout, plavat, nosit volné oblečení a brát hormonální antikoncepci. Nebuďte na paní doktorku naštvaná, pro nás se opravdu nedá moc udělat - na hidradenitidu není lék a nejde si nechat jednou měsíčně řezat podpaží. Se žalobou byste neuspěla, zde se opravdu nejedná o zanedbání, čekání do podzimu bylo namístě, v létě by po rozřezání zhnisaného podpaží mohl vzniknout i život ohrožující zánět.

Marta Hašková

Žádnou hidradenitidu nemám, toto se stalo pouze jednou a díky tomu, že lékaři včas nezasáhli, jsem měla takové problémy. Po půl roce se to uklidnilo a už je to přes tři roky co jsem obdobné potíže neměla....opravdu to byla chyba lékaře. Špatná anamnéza, špatné doporučení..

Ověřeny pacient

Nejhorší lékař se kterým jsem se kdy setkala. Pokud máte běžné potíže, určitě Vám pomůže tím, že napíše léky, které jste si mohli sami obstarat v lékárně. Pozor ale na to, když máte problémy, se kterými se nesetká každý den. Něco k mému příběhu..obrátila jsem se na doktorku Haškovou se zánětlivými infiltráty v podpaží, na což mi doporučila místa ošetřovat Betadinem a na podzim, že mám přijít a pošle mě na operaci, kde mi vyndají potní žlázy (toto bylo v lednu). Nechala mi tedy přes půl roku zánět obrovský tak, že když ho viděli v září v Plzni, ihned mě posílali na chirurgii, neodkladně, na kterou jsem chodila pravidelně na čištění (velice bolestivé díky dlouhodobému zánětu, kdy nezabíraly ani injekce proti bolesti) a to zhruba dalšího půl roku. Od května tohoto roku mi již neteče hnis z podpaží, za to mám dohromady už minimálně rok zvýšenou teplotu, začínám mít potíže s klouby a další zdravotní problémy, které v 25ti letech opravdu nejsou běžné. Rozmýšlím žalobu, chci se poradit s právníkem ohledně průkaznosti zanedbání péče. POKUD MÁTE POTÍŽE, PROSÍM OBRAŤTE SE NA JINÉHO LÉKAŘE, AŤ VÁM NEPROVEDE TO CO MĚ!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti