Praktický lékař pro dospělé
Děčínská 246, Žandov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dobrý den, bohužel se sestrou MUDr. Hadravové mám také špatné zkušenosti, opravdu je velmi nepříjemná a arogantní. Co se týče paní Nejedlé, vše je pravda, to, že roznáší drby po celém Žandově a ještě se chlubí, že o pacientech mluví s doktorkou, je jen ukázkou její inteligence. I z toho důvodu se od lékařky ze Žandova přehlašuji. A co se týče samotné MUDr. Hadravové? Přišla jsem k ní, sama si určila diagnózu, nasadila si vitamíny a "spokojená" šla domů, takže návštěva nestála za nic, ale alespoň si doktorka mohla připsat bodíky, že...

Tedy jsem v šoku. Názory jsou tu strašné a někdy mi přijde, že píšete hodnocení jen podle toho, kde se co doslechnete. Já jsem byla u p. doktorky a musím napsat, že je příjemná, ochotná a hrozně milá. Sestřička taky. Jo tady z hodnocení se hodí citát: Život je svině, ale lidi jsou horší.

Paní doktorka je milá,příjemná. Sestřička je někdy přísná,ale...nedivím se. Nebudu tu nikoho soudit.Dceru velice obdivuji,že se nebála podepsat jako jiní.NĚKDO tu píše,že pí. Nejedlá se kouká do karet-měla ta dotyčná(co tu píše) někdy nějakou kartu v ruce.Dnes je vše přes pc a to nemluvím o tom,že přečíst něco z karty je umění,když nejste lékař.To musí být tedy pí.Nejedlá fakt profík(nebo tajný vystudovaný lékař).Jde tu jen o pomlouvání a nic jiného.Spozdravem všem co tu pomlouvají Pavla Gabrielová

Nemám námitek

Č

nemohu si stěžovat

Achjo lidi,vy jste tak nevděční.....Pokud se vám u paní doktorky nelíbí,najděte si jiného lékaře.Opravdu "miluji" ty lidi,kteří tam příjdou,akorát simulují a chtějí neschopenku,aby nemuseli do práce.Nebo ty co tam chodí s každou bolístkou a ještě si pak akorát stěžují.Paní doktorka je pak z toho akorát zbytečně vyčerpaná a vy si ještě stěžujete.Takže pokud se vám u ní nelíbí,přeregistrujte se k jinému doktorovi.
Těm,co napsali pozitivní komentář moc děkuji,aspoň vidím,že ještě někteří z vás zůstali stát nohama na zemi a váží si práce,kterou pro ně paní doktorka dělá.
Když to shrnu-jací jste vy na ni,taková je ona na vás.Takže když budou samé stížnosti,její léčebné metody na vás se myslím nevylepší.Vemte si z toho ponaučení.S pozdravem....
Její dcera

Je to nejlepší doktorka co znám

Doktorka milá, sestra to samé. Nemohu si stěžovat.

Je to nejhorší doktorka kterou znám....
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Tak nejdříve - pí doktorka i sestřička mě i celé rodině vždy pomohly.Když mi umírala babička, podpora obou byla užasná.Nevím, jak si představují někteří pacienti léčbu pí doktorky,ale já jsem velice spokojená.V tak malém městě jako je Žandov jsou pomluvy spíše dílem samotných lidí než pí doktorky a sestřičky.Moc jím za vše děkuji.