Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Pokud máte možnost, najděte si jinou lékařku. Paní doktorka není schopna provést kompletní předoperační vyšetření pacientů. Má pravděpodobně lukrativní smlouvu s oční klinikou Gemini, na kterou posílá pacienty bez toho, aby provedla kompletní předoperační vyšetření spadající do její kompetence. Pacienti jsou na tuto kliniku posíláni, resp. odvážení smluvním odvozem. Na klinice je jim řečeno, že z důvodu neprovedení vyšetření musí pacientka přijet znovu, již vlastním dovozem. Pro člověka, který jde na operaci očí a špatně vidí, na tož aby se byl schopen orientovat v Brně, je tento postup ubohý. Nehledě na nutnost opětovně prodělat i ostatní nezbytná předoperační vyšetření u jiných lékařů.

PANÍ DOKTORKO, ZAMYSLETE SE NAD SEBOU A NEOBLBUJTE LIDI. VY JSTE TADY PRO NĚ, NE ONI A ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY PRO VÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já bych alespoň touto cestou chtěla paní doktorce poděkovat. Chodila jsem k ní přes 10 let. Protože jsem odmítala nosit brýle, nosila jsem pouze kontaktní čočky. Vždy mi poradila o nových typech. Pak mi ale doporučila laserovou korekci zraku na klinice. Od léta již žádné dioptrie nemám.
Děkuji, paní doktorko, za mnohaletou kvalitní péči. Vždy jsem byla ve vaší ordinaci velmi spokojená :-)
Eliška Remundová

V případě že chcete kontaktní čočky rozhodně nemohu pani doktorku doporučit. Jelikož jsme neměli s nasazováním čoček zkušenosti zašla jsem se synem k paní doktorce. Paní doktorka velmi ochotně čočky objednala. Nejenže jsem platila o 1000,- Kč víc, než je cena na internetu (nosimcocky.cz), ale ke všemu syna čočky nenaučila nasazovat. Jen ho během několika minut odbyla. Jelikož sama čočky nenosím, chtěla jsem aby paní doktorka synovi znovu a tentokrát důkladně vysvětlila (za mé asistence) jak čočky nasazovat. Objednala jsem ho telefonicky na úterý, (tento den paní doktorka na dveřách hlásá, že je v ordinaci do 15:00 hodin pro kontaktní čočky). Sestřička mi suše oznámila, že paní doktorka má posledního pacienta ve 14:15 hodin. Jelikož nám to dříve časově nevycházelo, pokusili jsme se paní doktorku přesto ve 14:30 hodin, jak bylo tf. domluveno zastihnout. Marně jsme již ale klepali na dveře. Čočky již byli zaplacené, proto nebyl žádný zájem na nás čekat. Zbytečně jsem vyhodila spoustu peněz, zbytečně jsem se objednávala.

K paní doktorce jsem chodila se synem a nemůžu si ji vynachválit. Poznala totiž, dost velkou vadu jeho očí a odeslala nás do Brna kde synovi oči operovaly.Jsem ji vděčná, že jsem chodila k ní, protože jsem před tím chodila k doktorce Chrástkové a ta si asi zřejmě nevěděla rady a tak nás poslala k paní doktorce Cesnekové.Myslím si, že paní doktorka je velmi dobrá.

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale postup jakým léčí u dětí neprůchodnost slzných kanálků je pro mě záhadou, kapky a mastičky, absolutně nevhodné pro kojence - už nikdy více bych k ní s malým nešla. Přešli jsme k jiné oční lékařce a jsme naprosto spokojeni.

Pokud je před vám v čekárně jeden člověk, čekáte tři-čtvrtě hodiny, než ho odbaví, má zkušenost.

výborná,

Paní doktorka je jednička - a to jak odborně, tak i svým lidským přístupem. Moc dobře to umí i s dětmi. Inteligentní, citlivá, sympatická lékařka. Vřele doporučuji! Milá sestřička a hezká ordinace s moderními přístroji jsou příjemným bonusem.

K paní doktorce chodím již 12 let. Jsem u ní velmi spokojená. Vždy mi provádí několik vyšetření, má hezkou ordinaci a příjemnou sestřičku. Jsem ráda, že k ní můžu chodit.

Paní doktorka byla vždy pečlivá a starala se o vše. Teď jsem byla nedávno na kontrole a má moderní nové vybavení. Pečlivě mě vším prohlídla a pak mi doporučila nové možnosti.Jsem čím dál víc spokojená.