Markéta Zemanová, psychiatr Havlíčkův Brod

zdravotní středisko

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

Velké dík pani doktorce Zemanové.která dokáže porozumět pacienta a její profesionalita se projeví na léčbě pacienta.Takový přístup k nemocným by měli mýt všichni lékaři což jsem se přesvědčil že to tak není hlavně v Jihlavě.Velké dík.
Arnošt Hausvater

Na kontrolu k pi doktorce se vždy těším jako na kafe s kamarádkou. Nejdřiv mi zaléčila deprese, potom mě úspešně provedla těhotenstvím, podržela v těžké době poporodních komplikací s miminkem a nakonec se mazlí s mojí dcerou a vypráví o svých dětech, dovolených atd. Znáte jiného takového lékaře? Je To NEJ lékařka napříč obory i městy!!!!

Nejlepší lékařka,kterou jsem poznala.100%profesionál,hodný,chápající člověk.Mám velké štěstí,že mohu chodit k takovémuto lékaři.Zachránila mě.Je prostě nejlepší.Alena

Nejlepší lékařka, jakou znám. Vděčím jí vlastně za život, který se navíc díky ní stal snesitelnějším. U paní doktorky je znát veliká erudice, která citelně přesahuje úroveň běžných psychiatrů a ještě má velice citlivý a lidský přístup. Vřele doporučuji!!

Paní doktorka mi velmi pomohla,nejen léčí,ale i po duši pohladí.Opravdu jen chválím a děkuji.L

Vstřícný profesionál a praktik. Paní doktorka mi moc pomohla - děkuji.

Myslím, že můžu také doporučit. Měla jsem velký problém a poměrně rychle se vyřešil díky paní doktorce. Děkuju

Pani doktorka je moc milý člověk. Mě neskutečně pomohla, byla jsem na tom psychicky strašně a myslela jsem, že už nikdy to nebude jako dřív. Teď už to budou 2 roky co jsem musela vyhledat pomoc psychiatra a už zase vedu normální život. Byla moc ochotná a vstřícná, když viděla že jsem na tom zle neváhla mě přijmout i po pracovní době. Já jsem moc spokojená. Je to jeden z doktorů, kteří si zaslouží jen chválit.

Milá a příjemná profesionálka, v jejíž péči jsem již dva roky a za celou dobu jsem neměl jediný důvod si ztěžovat. Pomohla mi v těžkých životních chvílích a proto ji mohou jedině doporučit.

taktez vsem doporucuji pani doktorku uz k ni chodim pres rok a jsem velmi spokojena vyslechne poradi a rekne na vse svuj nazor