Markéta Zahajská, fyzioterapeut Mnichovo Hradiště

Bc. Markéta Zahajská

Uložit

Fyzioterapeut Více

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště; Semčice 90, Mnichovo Hradiště
Malyra s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem pomaturitní dvouleté nástavbové studium v oboru rehabilitační pracovník (ukončení maturitou 1993), UJEP bakalářské studium v oboru fy...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • fyzioterapeut

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Bc. Markéta Zahajská? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už 2. měsíc mě bolí v oblasti horní lopatky, pokaždé když se narovnám a stlačím ramena směrem dolů, tak mi tam něco přeskočí a je to velmi bolestivé a nepříjemné, taky mi ta bolest střílí i do levého ramene a celé ruky, záda i krk jsou celá ztuhlá a nemohu se pořádně nadechnout.
Byl jsem na masážích, pokoušel jsem se to protahovat i posilovat, dal jsem tomu měsíc i klid ale nic nepomáha, dokonce jsem to i mazal, byl jsem na chirurgii, tam mě odbyli ať tomu dám klid že neví co to je.
Už jsem z toho vážně zoufalý, jsem mladý sportovec a potřeboval bych nějaké rady co s tím..
Děkuji

Dobrý den, vaše potíže pravděpodobně souvisejí se svalovou nerovnováhou v oblasti krční a hrudní páteře.Může se jednat o přetížení určitých svalových skupin a na straně druhé o nedostatečnost jejich protihráčů. Tento stav může způsobit svalovou, úponovou bolest, blokády krční, hrudní páteře a žeber. Při projekci bolesti do horní končetiny není možné vyloučit ani útlak nervových kořenů. Je, ale nezbytné vyšetření pohybového aparátu specialistou - např. RHB lékařem, ortopedem, nebo erudovaným fyzioterapeutem.
S pozdravem Bc. Markéta Zahajská

Bc. Markéta Zahajská

Dobrý den, mám bolesti v oblasti třísel kyčlí až do stehne to jde a nemůžu např.dělat cvik nůžky na břišní svaly nemůžu běžet jak rychle umím bolí mě to když si nasazuju ponožky nebo nandavám boty či vstávám z postele.moc děkuji.

Dobrý den,nepíšete kolik vám je let, jaké jsou vaše pohybové aktivity, zad bylo udělané RTG kyčlí. Bolesti v tříslech mohou mít různou příčinu - může se jednat o počínající artrozu kyčelního kloubu, úponové bolesti, častá bývá projekce bolesti do třísel v případě blokády křížokyčelního skloubení (SI kloub). Jinak cvik nůžky není zrovna ideální k posílení břišních svalů, uplatňují se při něm více ohybače kyčlí ev. vzpřimovače bederní páteře, tento cvik může být v případě potíží s páteří či kyčlí spíše kontraproduktivní. Doporučuji vyšetření kyčlí ortopedem a návštěvu fyzioterapie, kde vás naučí vhodné cviky pro Vaše problémy. S pozdravem Bc. Markéta Zahajská

Bc. Markéta Zahajská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem pomaturitní dvouleté nástavbové studium v oboru rehabilitační pracovník (ukončení maturitou 1993), UJEP bakalářské studium v oboru fy...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • fyzioterapeut