Boženy Němcové 3914/7, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace

Velmi příjemná, milá a vstřícná paní doktorka, která se zajímá o pacienta a snaží se mu pomoci. Vynikající po stránce odborné i lidské. Jsem moc ráda, že mám za neuroložku právě ji. Sestřička je také skvělá.

Umístění: Ordinace

Jsem na vozíku a paní doktorku jsem navštívila poprvé a to kvůli vyšetření k řidičáku. Byla jsem mile překvapena perfektním, lidským přístupem paní doktorky i sestřičky a ordinace připomínala spíš domácí prostředí. Za paní doktorkou jsem v doprovodu mé maminky přijela z Liberce, ale vyplatilo se. Tam totiž měli všude neurologové přístup, i když jsem měla doporučení, že řekli, že neberou nové pacienty a vůbec je nezajímalo, že chci jen toto jedno vyšetření a ne se registrovat. Takových lékařů, jako je pí. doktorka Redlová, by mělo být víc. Vřele tuto paní doktorku doporučuji všem, co potřebují dobrého neurologa. Navíc paní doktorka jako jedna z mála vyšetřuje právě i vozíčkáře.

Umístění: Ordinace problém se zády

Paní doktorka je velice příjemná,důsledná.a ochotná..byla jsem příjemně překvapená .Důsledně se mi věnovala .Doporučuji.

Kdyby se dalo, tak dám 10 hvězdiček !!! Všechny předchozí recenze naprosto sedí. Byl jsem u paní doktorky poprvé a nesmírně příjemný dojem. Dokonce našla ve své archivu (zděděném po své tchýni) moji složku z roku 1986.

S paní doktorkou jsem byl vždy velice spokojen.Příjemná a milá se zájmem o pacienta.Mohu jen doporučit.

První dojem z paní doktorky - vynikající přístup. První dojem ze sestřičky hrůza ,asi vstávala hlavou napřed opravdu by si měla hledat něco jiného

Byl jsem mile překvapen jak odborným, tak lidským přístupem této paní doktorky. Díky za její péči, budu se na ni vždy rád a s důvěrou obracet o radu a nadále se u ní léčit.

Jsem s touto lekarkou spokojena, a mohu doporucit, zejmena pro jeji lidsky pristup a ochotu. Zatim se mi vzdy venovala a nevahala se mnou probrat muj zdravotni problem do detailu. Mam opacnou zkusenost od nazoru ze dne 26.8.2010 - pani Redlova se mnou byla ochotna probrat i mozne priciny mych potizi, popr. mi doporucit jeste jina vysetreni v Praze, ktere by na priciny mohlo prijit...zadny lekar ovsem neni vsevedouci a vsemocny, je mozne, ze nekomu muze lepe pomoci jiny neurolog, neupirala bych vsak teto lekarce ochotu se dale vzdelavat ci zajem o pacienta. Se sestrickou jsem take nemela zadny problem.

Paní doktorka je milá, ochotná odborně na úrovni, zařídí i vyšetření mimo Jablonec. Sestra je vstřícná snaží se vyhovět, připravit recepty dopředu, takže nemusíte čekat. S negativními názory na sestru tedy rozhodně nesouhlasím.Teď má v ordinaci na hlídání ještě navíc miminko paní doktorky a vše zvládá. Jinak by asi paní doktorka nemohla ordinovat.

Velice schopná lékařka s lidským přístupem.Bohužel dojem kazí sestra,ta by měla zvážit jiné zamněstnání.