Oblastní nemocnice Kladno
Vančurova 1548, Kladno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno Jiný

Po návštěvě ORL a této paní doktorky jsem byla psychicky vyčerpaná nejen ze zánětu středního ucha ale i z chování. Naprosto neempatické chování ještě mi vynadala místo aby mi slušně odpověděla. Pak jsem raději už mlčela, dostala jsem antibiotika která se těžko sháněla ale nakonec sehnala. Léčba zdá se funguje ale na kontrolu jdu raději k jinému lékaři. Tato paní doktorka by asi měla změnit práci protože dospělému který má bolesti neempatické chování nepřidá naopak, natož pak chudák dítě.

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno Jiný

Naprosto otřesné jednání jak personálu tak paní doktorky. Po dvou hodinách s plačícím dítětem v náručí, kdy na chodbě bylo už přes dvacet lidí, jsem se byl zeptat jak funguje pohotovost. Sestrou mi bylo velmi arogantním způsobem sděleno že nejsem v nemocnici sám, že se od rána nezastavila (bylo poledne). Po další půl hodině začali fungovat a další rána přišla v ordinaci. Paní doktorka mi vynadala že jsem si dovolil obtěžovat její personál otázkou kdy začnou ordinovat (po celou dobu mi brečelo tříleté dítě v náruči), že ona je ta, která rozhoduje kdo a kdy bude ošetřen. Během ošetření naprosto neempatické chování vůči dítěti. Nechápu jak někdo takový může mít pohotovost na dětském. Loučení proběhlo ve smyslu že příště máme je do Motola, kam jsme nakonec stejně museli, protože nám byl předepsaný lék, který má dlouhodobý výpadek a měli ho pouze v motolské lékárně. Schválně jsme koukli i na ORL, které je hned vedle - byl tam jeden člověk ...

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno Jiný

Naprosto neempatické, necitlivé a arogantní jednání a pocit,že by paní doktorka byla kdekoliv na světě raději než ve své práci. Příště bych se otočila a jela radši do Motola než toto

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno Jiný

Naprosto nepříjemný a nevhodný přístup jak k dětem, tak když jsem na ORL byla já sama. Doporučení na odstav dcery (v 8.mesici kvůli antibiotikum), trapné a zbytečné otázky mimo. Léčba zabrala, ale raději bych vydržela do pondělí, než zažívat na pohotovosti toto...

Paní Mudr. Markéta Gavelčíková je vynikající doktorka s profesionálním
a nadstandartním přístupem, velmi ochotná vstřícná k zdravotnímu problému
a potížím se sluchem, které jsem měl.Je moc příjemná a milá. Moc mně pomohla. Všem doporučuji. Ještě, že ji v nemocnici ve Slaném máme.

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno aktuní zánět dutin

Paní doktorka a celý kolektiv lékařů ORL Kladno super. Profesionální a nadstandardní přístup, milá, vše vysvětlila. Udělala více než musela.

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno

Byla jsem se synem v nemocnici kvůli silnému opakovanému krvácení . Doktorka Gavelcikova koukla do nosu( s tím nic nedělala), dala synovi bez CRP a stěru antibiotika,že má streptokoka. Druhý den,po návštěvě naší dětské doktorky jsme šli na
CRP ,které bylo 8!!! Takže den jsem do syna zbytečně "rvala" antibiotika, která nepotřeboval. Tuhle paní doktorku už nikdy více!!!!

Jsem velmi spokojená s Mudr. Markétou Gavelčíkovou.Byla jsem u ní 2krát během minulého týdne a moc mi pomohla.CHová se naprosto profesionálně mohu ji jen doporučit.Je moc příjemná a poradí.Pracuji ve zdravotnictví jako sestra a byla jsem velmi spokojená.