č.d. 202, Hrabyně
Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo skupinová psychoterapie

Paní doktorka nad pomocí svým pacientům skutečně přemýšlí a dělá pro ně mnoho dobrého vysoko nad rámec svých povinností a to ještě velmi citlivým přístupem. Osobně mi pomohla ke změně a pokroku v životě, kterých bych bez její pomoci asi těžko dosáhla nebo o hodně později.

Umístění: Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče nemoc

Markéta je super.Pomáhá nejen slovy,ale hlavně činy,což někteří psychiatři vůbec neřeší.Zažila jsem jich více a většina z nich sedí jen za svým stolem a odbývá své pacienty desetiminutovým pohovorem,který stejně neposlouchají a než předepíšou léky bez kompromisně vyhostí ven.Vážím si Markéty o to víc,když znám zkušenosti s jinými odborníky a toto nelze srovnat.Už nemusím skoro 10 let měnit psychiatra a to jen díky její péči a přístupu.Více takových už snad v ČR není.Tot vše a smekám.S úctou její pacientka

Úžasná lékařka a krásný člověk se srdcem na pravem miste v jednom. Vřele doporučuji. Jirka H. 31 let. :)

Pokud se jedná o lidský přístup provoněný tou nejlepší člověčinou tedy přírodou k člověku a lékařským přístupem k pacientovi pak paní doktor Markéta Dobrá patří k absolutní špičce ve své profesi.Děkuji Vám za dlouhodobé léčení a přeji Vám hodně života a do něho hodně zdraví.Albert Marek-75.let.

nejlepší člověk na této matičce Zemi

Tato paní doktorka > je poklad, který má nevyčíslitelnou hodnotu. Ten kdo ten poklad najde - získal víc, než co běžně na pokladu. Je to pochopení, cit, úctu a chuť žít dál a zapomenout na bolest, smutek.........
Přeji Vám milá paní doktorko krásný život, plný radosti a potěšení. I když to je dnes jen pohádka, ale pohádky jsou pro radost.

Paní doktorka je opravdu velice obětavá a vstřícná. Takových doktorů by mělo být víc. Děkuji, paní doktorko.
Růžena

Nejlepší lékařka. Je fakt super.

Paní doktorce mockrát děkuji za veškerou péči, pomoc a čas, který mi věnovala, v pro mě ne zrovna lehkém období. Taková ochota se jen tak nevidí. Soucitná a lidská, max. laskavá a vstřícná. Moc fajn lékařka a zlatý člověk. Pohodářka. S láskou díky za vše, také za terapie pod stromem.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěl bych se zeptat psychatr mi řekl že je od záda ale psychatrička mi řekla že to stres a nevím co s tím mám dělat a nevím jak to mám vysvětlení pro psychatr a hlavě aby to pochopil a řekl si je ten pacient mám pravdu ale asi ne řekne ale nevím jak se zbavit stresu a bolesti na hrudi a prosím o pomoc Děkuji za odpověď

Dobrý den,
    děkuji za Váš dotaz. Nemohu na dálku posoudit, zda je Váš problém neurologický, nebo psychiatrický, může to také být ojené, jak často bývá.. V každém případě Vám může lékař navrhnout způsob řešení, úlevy a pomoci, podle toho se zachovejte příp. žádejte jinou léčbu, kdyby to nepomohlo .
    S přáním dobré pohody d. Markéta Dobrá

MUDr. Markéta Dobrá

• Dobry den ma partnerka ma problemy se spanim. Rikam ji ze ma bud dobre vecery nebo zle vecery. Pri dobrych vecerech jen mluvi neustale ze spani a macha kolem sebe rukama. Pri zlych vecerech rve ze spani nadava i sproste kope a dava udery a ja jsem od ni i doskrabany. Nestava se zebby jsme me meli klidnou noc mam uz strach i vedle ni usinat. No a pres den jsme oba nevyspali a unaveni. Toto ji trapi cca od poberty. Prosím poraďte

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Jsem ráda, že o partnerku pečujete, a tolerujete i její změny nálady. Kdyby chtěla spát, je nejlépe, když se svěří svému psychiatrovi, nebo aspoň praktickému lékaři.. Snad se podaří spánek zlepšit

MUDr. Markéta Dobrá