Umístění: Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče nemoc

Markéta je super.Pomáhá nejen slovy,ale hlavně činy,což někteří psychiatři vůbec neřeší.Zažila jsem jich více a většina z nich sedí jen za svým stolem a odbývá své pacienty desetiminutovým pohovorem,který stejně neposlouchají a než předepíšou léky bez kompromisně vyhostí ven.Vážím si Markéty o to víc,když znám zkušenosti s jinými odborníky a toto nelze srovnat.Už nemusím skoro 10 let měnit psychiatra a to jen díky její péči a přístupu.Více takových už snad v ČR není.Tot vše a smekám.S úctou její pacientka

č.d. 202, Hrabyně
Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče (mapa)

Umístění: jiné místo skupinová psychoterapie

Nikdy bych nevěřila, že toto hodnocení budu psát. Zaprvé obecně lékaře online nehodnotím, spíše ústně. A zadruhé, jsem doteď nechápala, co všichni na této paní doktorce mají, proč jí jsou tak moc vděční za pomoc atd. Skutečně jsem neviděla rozdíl mezi paní doktorkou Dobrou a jinými psychiatry, co se lékařské pomoci týče. Jako člověk je úžasná, o tom není pochyb. A nyní ten rozdíl vidím a chápu a potvrzuji a podepisuji se pod všechna předchozí hodnocení. Paní doktorka je nejen absolutní špička jako terapeut, ale i jako lékař, o čemž nechápu, jak jsem mohla kdy pochybovat. Žádný jiný lékař mi nepomohl, až ona. A proto jsem ráda, že se již mohu ztotožnit se všemi ostatními jejími pacienty, rozumím tomu vděku. Naučila mne vnímat srdcem a ukazuje na svém příkladu o čem je život. Děkuji Ti tedy také, Markétko, touto cestou. Markéta věnuje obrovský čas a obrovskou lásku svým pacientům a výsledky jsou vidět. Já je vidím. Barbora Romanová, 30 let, přítelkyně komunity U Dobré naděje - komunity duševně nemocných.

Úžasná lékařka a krásný člověk se srdcem na pravem miste v jednom. Vřele doporučuji. Jirka H. 31 let. :)

Pokud se jedná o lidský přístup provoněný tou nejlepší člověčinou tedy přírodou k člověku a lékařským přístupem k pacientovi pak paní doktor Markéta Dobrá patří k absolutní špičce ve své profesi.Děkuji Vám za dlouhodobé léčení a přeji Vám hodně života a do něho hodně zdraví.Albert Marek-75.let.

nejlepší člověk na této matičce Zemi

Tato paní doktorka > je poklad, který má nevyčíslitelnou hodnotu. Ten kdo ten poklad najde - získal víc, než co běžně na pokladu. Je to pochopení, cit, úctu a chuť žít dál a zapomenout na bolest, smutek.........
Přeji Vám milá paní doktorko krásný život, plný radosti a potěšení. I když to je dnes jen pohádka, ale pohádky jsou pro radost.

Paní doktorka je opravdu velice obětavá a vstřícná. Takových doktorů by mělo být víc. Děkuji, paní doktorko.
Růžena

Nejlepší lékařka. Je fakt super.

Paní doktorce mockrát děkuji za veškerou péči, pomoc a čas, který mi věnovala, v pro mě ne zrovna lehkém období. Taková ochota se jen tak nevidí. Soucitná a lidská, max. laskavá a vstřícná. Moc fajn lékařka a zlatý člověk. Pohodářka. S láskou díky za vše, také za terapie pod stromem.

Vysoká odbornost, starostlivá a obětavá péče

Umístění: jiné místo skupinová psychoterapie

nejlepší člověk na této matičce Zemi

Růžena

Nejlepší lékařka. Je fakt super.

Vysoká odbornost, starostlivá a obětavá péče

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych se zeptat jestli pricinou toho,ze sousedka z nasi ulice chodi udavat lidi a podava na Policii lzive informace nemuze byt to,ze prestala uzivat leky na Psychicke onemocneni kvuli kteremu pred lety musela skoncit v zamestani ? Dekuji Vam

Dobrý den.

Váš názor je určitě možný, ale bez informací o duševním stavu Vaší sousedky, její dřívější i současné léčbě, charakteru udání atd. se nedá nic závazně říci. Bylo by fajn vyhledat nějakou mediaci a vše si se sousedkou na neutrálním území probrat, Vy sama se příp. můžete obrátit na psychologa, Krizové centrum, Poradnu pro oběti trest. činů, Poradnu pro domácí násilí DoNa, Linku důvěry apod., abyste si mohla ujasnit, co a kdy můžete udělat pro zlepšení celé situace Vy sama. S pozdravem M. Dobrá

MUDr. Markéta Dobrá

• Dobrý den, psychiatr mi napsal lék Velaxin 150mg, po 3týdnech užívání se depresivní stavy prohloubily a též úzkosti. Na internetu jsem dohledala, že je třeba nový lék navyšovat postupně. Nemůže být chyba v předepsání tak silné medikace, že mělo být nejprve 75mg? Děkuji Vám.

Pravděpodobně nejde o souvislost s dávkou. Pokud to chcete ale plně vyloučit, užívejte cca týden střídavě 150 a 75 (tedy polovinu tablety) , a zjistíte, zda se Vaše potíže trochu zmírní, nebo naopak ještě zvýší. Lék si ale rozhodně bez porady se svým psychiatrem nevysazujte. S pozdravem Markéta Dobrá

MUDr. Markéta Dobrá