Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Hodonínská 1542, Dubňany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
X
Ověřený profil

Pani doktorka mi vždycky vyšla vstříc i s její milou sestřičkou, takže bych ji doporučila dále.

Vstřícná přímočará moudrá zkušená praktička :-). To je stejně důležité jako předepsané léky...

Ověřený profil

Chválím paní doktorku,mně pomohla vždycky a hlavně milou sestřičku,vždy ochotné.....
M.Budišová


Dobrý den,paní doktorka je skvělá lékařka,ochotná a super člověk milující zvířata,pomohla celé naší rodině.Nedělá jí problém jezdit za naším postiženým strýcem a ošetřovat jej i v dávno odpoledních hodinách,pochybuji že by někoho odmítla a nepřijela.I když každý je jen člověk,představte si ,že ordinujete od rána a lidi Vám chodí i do domu,neustále volají a tak..znáte to jak na malém městě.Každý chce mít i nějaký ten relax po práci,ale nikdy se nám nestalo,že by nepřijela,když jsme ji nutně potřebovali a není to protekce,ani nejsme známí!!!.Kdyby na to chtěl náhodou mudr.Bouzek reagovat.A nejednou jsem byla svědkem,že pan Bouzek volal paní doktorce o radu nebo tam poslal svou sestřičku,když jsem byla zrovna v ordinaci.U mé známé pan mudr.Bouzek nepoznal zápal plic.Nezlobte se,ale když doktor neprohlédne,neposlechne a jen si tam cosi píše do PC,pokud se nás lidí štítí a nechytne na nás,tak takovou práci nemá dělat.Jo a nakonec vytáhne léky ze svého kufříku,kde chybí i příbalový leták a dotyčný pak skončí v nemocnici,protože omdlel z léku, co mu jen tak meziřečí dal..katastrofa.Mám spoustu známých,kteří od něj odešli a pan Bouzek v tom pořád vidí politiku...
Vidíte,že by nějak reagovala paní mudr.Valentová a psala si sem nějaké hodnocení nebo odepisovala na kritiku,to jen pan doktor Bouzek asi nemá co dělat.A já myslela,že to hodnocení je jen pro pacienty.My sem máme psat naše zkušenosti s léčením a ne pan doktor Bouzek své výhrady k lékařům.Myslím,že pokud je mudr.Bouzek tak skvělý lékař tak k němu budou pacienti chodit také do jeho soukromé ordinace a snad tam nebudou chodit jen ti důchodci,kteří v tom vidí ušetřených 30kč...MUDr. Petr Bouzek napsal: "Kdo nebyl spokojen s moji péči, tak se přehlásil k jinému lékaři a svůj problém si tak zcela a definitivně vyřešil."

Až na to , že potom někdo vylepil jména těchto pacientů i s rodnými čísly na vchodové dveře zdravotního střediska. K tomu přidal text o tom , že tito pacienti odešli od mudr. bouzka ne s vlastní vůle, nýbrž na něčí popud (myslel tím zřejmě starostu, místostarostu, městskou radu, zastupitelstvo či kolegyně na zdr. sředisku) a označil je tak téměř jako nesvéprávné.
Pravdou je , že tito pacienti se přeregistrovali po špatné zkušenosti z mudr. bouzkem.


Musím říci, že taky s velkým ulehčením a snad už nikdy v životě neuvidím některé bývalé pacoše z Dubňan ale hlavně jisté nepacoše, kteří si však z prstu cucali zcela vymyšlené historky o mé neschopnosti a nekompetentnosti. Bude jich tak asi 27. Kdo nebyl spokojen s moji péči, tak se přehlásil k jinému lékaři a svůj problém si tak zcela a definitivně vyřešil. Takže ta celá anonymní pomlouvačná kampaň, která se vedla proti mé osobě na této podivné stránce má zcela jiné příčiny. Ale teď je to jedno. Měl jsem dobrou vůli a ta nebyla přijata. To se v životě stává. Někomu jsem se z nějakých důvodů nelíbil a ten někdo nenašel nikdy odvahu, aby mi to veřejně sdělil. Jediné, čeho byl schopen bylo anonymní a lživé pomlouvání. Tak snad budete nyní,když budete mít o jednoho lékaře v obci méně, konečně spokojeni. Hlavně s čekacími dobami v čekárně, které se teď jistě výrazně zkráti :-). I když možná právě ti anonymové patří mezi ty pacoše, co nemusí čekat a chodí do ordinace druhými dveřmi a ostatní tak bez uzardění předbíhají. To je věc, kterou můj předchůdce Kotásek praktikoval a kterou jsem rázně zamítnul. Pro mě byli všichni pacienti rovní a žádný neměl před druhým přednost. To je asi něco, co v Dubňanech nemají rádi. MUDr. Petr Bouzek


už len několko dní , prosím nezabudni , čas sa blíži ........

sbohem doktore
na neshledanou
až na věky

rozjásaní ,bývalí pacoši z Dubňan


Nesoudím kvalitu lékařské péče doktorky Valentové. Sama již dříve rozumně usoudila, že existuje nějaká vazba mezi počtem registrovaných pacientů a počtem lidí, které dokáže v rozumném čase ošetřit a zastavila registraci nových pacientů. Přesto, na základě politického příkazu pana starosty a jeho kamarily nabírá opět další a další pacienty. Takže se v její čekárně bude čekat déle a déle. Pokud si někdo myslí, že je to dobré a moudré rozhodnutí jak starosty tak doktorky, tak ať si to myslí.
Pokud o někom tvrdím, že má srdce na dlani, tak si pod tím představuji, že tento člověk preferuje přímé a čestné jednání. A to o doktorce Valentové říci skutečně nelze. Je samozřejmé, že zájmoví a rodinní příslušníci plus kamarádi starosty a doktorky to vidí jinak. Když mám stranický úkol něco vidět rudě, tak to prostě nebudu vidět růžově. Až jednou doktorka Michalíková z Dubňan odejde a vy nenajdete nového lékaře, tak se z toho po...., a já vám to samozřejmě ze svého srdce na dlani přeji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je skvělý člověk. Vždy se snaží pomoct a najít nějaké řešení problému.K lidem a jejich nemocem přistupuje komplexně. Sama to neměla v životě lehké a i přesto má srdíčko na dlani.Pan doktor Bouzek by se měl zamyslet sám nad sebou. Lidé neodchází od něj kvůli druhým lékařům, ale kvůli němu - jeho osobnosti a jeho chování. Lékař - to by měla být osobnost, člověk, kterého si lidé váží a důvěřují mu, vzor chování. Úcta k lidem, žádné zbytečné žvanění a pomlouvání, to jsou také věci, které jsou každému inteligentnímu vysokoškolsky vzdělanému lékaři blízké. Přeji pani doktorce klidné vánoční dny a nejenom jí , ale také všem dubňanským občanům - trpělivost - pan doktor už jistě dlouho v Dubňanech ordinovat nebude. Jemu přeji ať pod stromečkem najde to nejcenější - ROZUM.


Praktický lékař není akciová společnost a většinou ani SRO, to znamená, že za své dluhy ručí celým svým majetkem. Dnes není problém zadlužit se, zažít návštěvu exekutorů a už se nikdy ekonomicky nevzpamatovat. Jak starosta Tříska, tak jeho pomocnice a stranická kolegyně Dr. Valentová jsou soukromníci. Asi by se jim to nelíbilo a asi by měli problémy ze dne na den si zapakovat své věci a přestěhovat podnikání, jako se to stalo, díky těmto lidem, mě. Převést někam firmu není legrace a ve slušné společnosti by se o výpovědi mohlo diskutovat a hledat řešení. Rozhodně bych z Dubňan odešel, když mě tam nechtějí, jsou volné lékařské ordinace v okolí, ale mohli jsme se dohodnout se na způsobu ukončení. V Dubňanech to však chodí jinak, tam se užívají metody zákeřné, teroristické a mafiánské. Špičkami v tomto oboru jsou starosta Tříska a paní Houzarová. Takovým lidem nemůžete věřit ani slovo. V Dubňanech šlo totiž právě o to zlikvidovat mé podnikání, ať si potom dluhy splatím kde chci a jak chci. Důkazem jsou anonymy, které dostala ředitelka Domova seniorů v Břeclavi, kde mám nyní svoji druhou ambulanci a kde zažívám slušné, vstřícné a čestné chování, tedy to co jsem nepoznal během své lékařské praxe v Dubňanech. O tom také svědčí další anonym, který si přeje, aby do mé další ordinace v Kyjově nikdo nechodil. Nejde tedy primárně o to, aby se mým odchodem z Dubňan něco vyřešilo, tady jde o jasný hon na člověka s cílem jej zcela zničit. Nejhorší na tom je, že jsou k tomuto účelu městem používány anonymní pomluvy, které město velmi pravděpodobně samo vytváří a umisťuje na tyto webovské stránky. Naštěstí i v Dubňanech jsou slušní lidé, kteří mi podali pomocnou ruku a kteří mi zůstanou věrní, nepřehlásí se k doktorkám Valentové a Michalíkové a budou jezdit za mnou do Kyjova. Každý takový čestný člověk mě potěší. Jdou to řadoví občané města, na radnici takové určitě nenajdete. Je smutné, že jsem doktorku Valentovou původně také považoval za slušného člověka, který je jenom v určité nepříjemné situaci a hledá východisko, ale nyní vidím, jak hluboce jsem v ní mýlil. B.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu