Ordinace praktického lékaře
Dělnická 5, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Je mou lékařkou již 30 let a vždy jsem byl spokojen. Snaží se pomoci, na pacientovi jí záleží. Doporučuji.

Skvělá doktorka. Na rozdíl od jiných nepřehazuje problém ihned na specialisty, ale snaží se léčit. Z vlastní dlouholeté zkušenosti se jí to daří velmi dobře. Ví přesně, kde jako praktik ještě může problém vyřešit a kde už je to pro specialistu. JInak ale nedoporučuji se k ní přehlašovat, protože je nás tam už tak hodně. Najděte si svého lékaře ;-)

Starší paní, se kterou se nekomunikuje nejlépe. Člověk neví, zda jí problémy pacienta vůbec zajímají nebo to je jedno. Navíc předepisovat na recept léky z tv reklamy s celkem vysokým doplatkem není úplně fér, když existují stejné léky v jiné cenové kategorii. Trochu mne to zaskočilo, když to na mne v lékárně vybafli. Mohla se alespoň zeptat nebo doporučit.

skvělá lékařka, která se snaží léčit a je v tom úspěšná. Neodkopne vás hned ke specialistovi jako jiní, aby se vás zbavili.

Nemám s ní problém, pravda, možná nekouká příjemně, ale moje zažívací a střevní potíže vyřešila rychle a kvalitně. Pokud něco potřebuji, tak odcházím vždy spokojený.

Nebyla jsem spokojená, těžko se s ní komunikuje, je nepříjemná a člověk má pocit, že jí vůbec nezajímá. Moje zdravotní problémy nijak zvlášť neřešila.

je skvela, lidem se venuje

špatná a nedostatečná komunikace s pacienty