Prakt. lékař pro děti a dorost
Nám. Svobody 38, Volyně

Chtěla bych se také podělit o zkušenosti s paní doktorkou Stlukovou. Moje děti jsou u ní v péči prakticky od kojeneckého věku a nikdy se nestalo, že by nás nějakým způsobem odbyla, i když jsme přišli s obyčejnou rýmou - naopak, vysvětlila mi jak rozpoznat a zaléčit běžné nemoci rovnou doma a při jakých příznacích se raději přijít ukázat do ordinace. Když nám navrhla změnu pojišťovny, také jsem se obávala, zda to udělat, protože jsem nevěřila, že jiná může poskytnout takové jistoty jako VZP. Měla jsem ale s paní doktorkou Stlukovou dobré zkušenosti, tak jsem nechala děti přeregistrovat a jsem s výhodami nové pojišťovny spokojená. To, že změna naší pojišťovny přinesla výhody i paní doktorce, jsem se dozvědela až později a odjinud. A až tehdy jsem tu změnu docenila naplno. Chi mít totiž své děti v péči lékaře, který za svou práci dostává řádně a VČAS zaplaceno, a který nění terorizován pokutami za nadměrné předepisování léků. To že VZP neumí hospodařit není viná lékařů a ani nás a našich dětí, tak proč na to máme doplácet? A nabídnutí pacientovi změnu pojišťovny, která platí včas a přispívá na léčiva je pro toto asi jediná obrana (pokud tedy nemáte přátele na správných židlích).
Je to třeba jako v restauraci. Za více peněz si pochutnáte více, nad jídlem z bufetu za pár kaček už tolik ne. Ovšem paní doktorka si nemůže dovolit uvařit špatně!!! Zkuste zajít do hospody, objednat si svíčkovou, ale zaplatit jako za nudle s mákem a navíc až za dva nebo tři měsíce po snědení. Jakpak by se na Vás asi vrchní tvářil? Určitě hůř než paní doktorka na pacienta od VZP, který přišel s rýmou nebo kašlíkem.
Paní doktorka Stluková je výborný lékař a skvělý člověk, což soudím hlavně z toho, že i dnes, kdy jsou mé děti v pubertě, se na ni stále těší. Čerstvým i zkušeným maminkám ji mohu jen upřímně doporučit.

Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k Mudr. Stlukové. Náš syn je často nemocný, trpí těžkými záněty průdušek a astmatem. Vždy, když už nám ani na pohotovosti nepomohli, jeli jsme k paní doktorce Stlukové a ta vždy předepsala perfektní léčbu, kdy jsme byly do 2 dnů fit. Jen a jen samou chválu. Je milá a hlavně vykonává svou práci na 100%. Romana

Výborná lékařka, vždy když si nevím rady se synem, paní doktorka je moje poslední štace. Nikdy, opravdu nikdy se nespletla v diagnoze a vždy nám pomohla. Jen a jen pěji chválu.Romana