Soukromá ordinace ORL
Dobrovského 254, Horšovský Týn

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Jeden z lékařů, ke kterým nepůjdu, i kdyby to měla být moje poslední šance! Byla jsem k ní poslána z neurologie, i když se mi motala hlava, nemohla jsem dělat prudší pohyby s hlavou, měla jsem ztuhlý krk, doktorka se sestrou se mnou zacházely, jako by se nechumelilo. Nechápala, jak to, že chodím tak opatrně a pomalu, no pardon, když se někomu motá hlava, má snad skákat?? V každém případě nedoporučuji, raději si zajeďte třeba i dál, ale pro kvalitní péči se těch pár kilometrů navíc určitě vyplatí.

Chování a nakonec i diagnóza paní doktorky, byla pod kritiku. Po jejím ošetření, které už prý nevyžadovalo kontrolu jsem musela vyhledat pro bolesti jiného specialistu a skončila jsem v nemocnici. Sama lékařka byla arogantní a nevstřícná. Jestli spoléhá na to, že v okolí nemá konkurenci a tak pacienti příjdou, tak nevím. V každém případě ošetření u ní bylo velmi bolestivé, byla necitelná. Mohu porovnávat s lékaři, kteří mě pomohli. Nikdy bych jí nesvěřila dítě, protože pokud se chová takto k dospělým, děti šetřit nebude. Radím všem. Pokud jste rozumní, nechodte na ORL do Hor.Týna a do Stoda.