MUDr. Marie Šímová Urbanová

Diagnostik Více

Příbram 1 adresa

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Lékařka se chovala k mému otci velmi hrubým způsobem. Vynadala mu , že se na vyšetření neobjednal sám , proč ho objednává dcera. Následně vynadala matce , která byla jako doprovod. Celé to vyšetření u paní doktorky otce v jeho vážném zdravotním stavu ještě více rozhodilo. Jako nejbližší rodina víme , jak na tom otec s pamětí a vyřizováním záležitostí je. Lékař má provést vyšetření a ne 70 letého člověka kárat a chovat se nadřazeně. Paní doktorka již zapomněla na etický kodex !!

Umístění: Poliklinika Ravak Sono

Dr. Urbanová,
velice profesionálni přístup. Od samého příchodu do ordinace, přes celý průběh vyšetření a následné vzdělení diagnostiky. Děkuji

Přístup paní doktorky mě velice nadchl. Milá, příjemná, vše mi vysvětlila. V dnešní době je umění najít pohodového lékaře. Dnes se mi to podařilo a tak.... děkuji, paní doktorko. M.Pokorná

Dnes ráno jsem absolvovala vyšetření s 3 - letým synem, pí. doktorka byla VELMI milá a usměvavá, vše synovi nejdřív vysvětlila, aby se nebál a spolupracoval, díky ní vše proběhlo v naprostým pořádku a s úsměvem. Pí doktorce tímto moc děkuji a všem jí moc doporučuji. Jonáková

Vynikající lékařka, profesionální ve všech směrech, chodím k ní už několik let a pokaždé jsem moc a moc spokojená. Rozhodně doporučuji!

Jak to tady čtu, nedá mi to nepřidat svojí špatnou zkušenost. Bohužel paní doktorka taky totiž vidí co neexistuje, a naopak zase nevidí to co viděli už před ní i po ní ostatní lékaři (a to jen pár dní potom). Z vlastní zkušenosti s paní doktorkou mám taky pocit že je asi opravdu hodně "familérní s pacienty, takový to falešne srdečný chování, tak na m2 to neyabralo, a fakt to prostě nemůže nahradit nedostatek znalostí. Takže příště radši jinam, nedobrá zkušenost. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je super, najde na UZ to, co ostatní vůbec nevidí. Je ochotná, vše pořádně vysvětlí, hodnotím ji velice kladně. Možná, že neměla zrovna náladu když byla protivná, ale to se může stát, také záleží, jak se chová pacient, což někdy také vidíme, že pacient si myslí, že je pán světa. JK

Vážení a milí, pokud chcete vynikajícího a velice zodpovědného lékaře, tak navštivte paní doktorku Šímovou Urbanovou!! Vyšetřuje na ultrazvuku, k pacientům je milá, v práci naprosto profesionální. Vyšetřen jsem byl již několikrát a ani jednou se její způsob práce a jednání s pacienty nezměnil. Tedy JEDNOZNAĆNÉ DOPORUĆUJI- JE TO LÉKAŘ, JAK MÁ BÝT !!!!!!!

Nevěřím svým očím a to,co čtu,je pro mě naprosto neuvěřitelné! Musím se totiž paní doktorky Šímové-Urbanové velmi razantně zastat! Chodím k ní už více než 15 let a nikdy jsem nezažila, že by byla nepříjemná. Vždy je milá, vlídná, v práci naprosto profesionální,pacientům výsledek vyšetření vysvětlí a USMÍVÁ SE NA NĚ! A to dokonce i na konci pracovní doby, kdy je určitě již vyčerpaná, neboť je v ordinaci sama, bez sestřičky, takže celou agendu ordinace musí zvládat sama. Pisatelkám naprosto nerozumím, ale pokud vím i z okruhu mých vrstevníků,je paní doktorka skutečně velice oblíbená a to nejen mezi pacienty, ale i mezi lékaři,
každý chce vyšetření jen od ní- ostatně objednací sešit má plný a tak si musím rezervovat vyšetření vždy nejméně 10-14 dní předem.Nikdy,opravdu nikdy jsem se nesetkala s tím, že by byla paní doktorka nepříjemná, nebo že by snad na někoho křičela. Spíše se domnívám, že se může jednat o vysloveně osobní averzi pisatelek a nebo si pisatelky kompenzují své vlastní problémy a vylévají si zlost na lidech, kteří se pak nemohou bránit.

Popré v životě jsem se setkala s lékařkou,která byla vyloženě zlá.Odmítla provést vyšetření s tím,že má naobjednané pacienty,a vůbec jí nevadilo,že jde o akutní stav.Křičela na nás na chodbě před ostatními pacienty,chovala se vyloženě neprofesionálně.Sama pracuji ve zdravotnictví přes 20 let,ale jejím chováním jsem byla naprosto šokovaná!!!Byla velmi arogantní a bylo vidět,že jí vůbec nejde o pacienta,ale pouze o peníze,které jí plynou jako soukromé doktorce z pojišťovny!Doteď nechápu jak může lékař odmítnout provést vyšetření úrazu jen,proto,že jsme si dovolili odejít na chvíli z čekárny.Už od začátku se chovala vyloženě nepříjemně a řekla nám rovnou doslova cituji při předání žádanky:,,no,ale já na vás teď vůbec nemám čas,počkáte si tady určitě minimálně 2 hodiny,ale spíš vám doporučuji jít jinam třeba do nemocnice,tam mají 24hodinovou službu a já mám své objednané pacienty!"Chci pro upřesnění dodat,že šlo o akutní úraz ruptury lýtkového svalu,kdy měl pacient silné bolesti a nemohl skoro chodit!Opravdu jsem byla naprosto konsternovaná a nezmohla se pomalu ani na slovo,opravdu to jsem ještě nezažila!!Paní doktorka měla byste se stydět a vrátit diplom,vám rozhodně už nejde o pacienta,vaše arogantní,zlé a neprofesionální jednání si budeme pamatovat do konce života a říkám vám FUJ,že se ani trochu nestydíte?!!