Kaštanová 268, Třinec

Praktický lékař pro dospělé

Gorazdova 14, Praha
Kožní ordinace

Umístění: jiné místo Neurologické vyšetření

Naprostá spokojenost. Bez čekání. Odpověď na každou otázku. V ordinaci příjemná atmosféra, Děkuji. Vřele doporučuji.

Mudr R. jako člověk je naprosto necitlivá, arogantní a namýšlená. Co se týče diagnostiky taky nic moc, posílá na různá velmi často zbytečná vyšetření, že někdy selský rozum zůstává stát. Stává se také, že na specializovaném pracovišti jsem slyšela: "Neposílá vás náhodou doktorka Růžičková?"Její arogantní jednání je v rozporu z Hipokratovu přísahou. Nemocného člověka v horečkách, po čtyřhodinovém čekání v čekárně, dokáže tak zbuzerovat, že lituje, že se vůbec narodil. Nechápu, co s těma lidma v té ordinaci děla tak dlouho. Já vypadla vždy za pět minut a na zkažení zbytku dne to bohatě stačí. Nejhorší je, že člověka s chřipkou po dvou dnech zve na kontrolu a jaká je to léčba, když unavený musí znova odsedět 4 hodiny a k ničemu to není. Ona má tu moc, když je pacient na neschopence, že si může dělat co chce. Já místo toho, raději brala dovolenou a to uzdravení je efektivnější, než její "slavná" léčba. Je potřeba hodně kuráže, a pohotové reakce na její odporné jednání. To ale není tak jednouché, když člověk vyhledá lékaře právě v době, kdy je mu špatně a bránit se neumí. Nikdy bych nikomu tuto osobu nedoporučila, právě naopak. Neznám nikoho, kdo si ji chválí, to hodnocení si snad píše sama. Ta jedna hvězdička je hooodně moc...Na štěstí mám jiného lékaře, se kterým jsem naprosto spokojená a k tomu bez čekání.

F

U p.MUDr.Růžičkové jsem od r.1976, kdy jsem se nastěhovala do Havířova. Nebudu tady házet superlativy, protože ten nej bych ani nenašla. LEPŠÍ lékařku si ani nedovedu představit. Je to PERLA. A že se dlouho čeká ??? ´Pacienti v čekárně koukají na hodinky, ale když jsou v ordinaci už jim nezáleží na čase, který jim přepečlivá paní doktorka věnuje. Každému přeji takovou lékařku jakou je MUDr.Růžičková Marie na ul Studentská Havířov

Mudr. Růžičková se o své pacienty maximálně stará,neponechá nic náhodě.Já mám s ní jen dobré zkušenosti, a vždy mi velmi pomohla. Dokonce jsem přivítala,že ošetřuje dceru i manžela.A že se čeká? Kde se nečeká ,snad jen na objednávku.

Vysoká odbornost, empathie, vlídnost.

Celkem dobré,zatím jsem spokojená.

Velice arogantní paní doktorka, která ač neměla sebemenší důvod se takto chovat, předčila mnohé. Položila telefonní sluchátko, aniž by dala prostor druhé straně a nečekala ani odpověď. Je to "stará škola" ještě z dob hlubokého komunismu. Bohužel pro pacienty Třinecké nemocnice.

Souhlasím s předchozím hodnocením, které se týká nekonečně dlouhé doby strávené v čekárně - je ale nutno říct, že to není způsobeno plnou čekárnou lidí, ale dlouhou dobou, kterou paní doktorce trvá diagnostika. Myslím si, že kvalita ošetření se nedá vždy měřit podle délky ošetření - alespoň dle mých zkušeností s paní doktorkou. Párkrát jsem musela bohužel paní doktorku navštívit (záměrně říkám bohužel), moc lidská, vstřícná a ochotná mi nepřipadá. Když viděla mé tetování, hned se ptala, jestli nejsem HIV pozitivní... To je bohužel jen střípek "zážitků" s paní doktorkou. Hledám jiného lékaře a odcházím.

Velmi dobrá,trpělivá a snaží se člověku porozumět.

Velice spatne zkuenosti...