Bruzovská 2529, Frýdek-Místek
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nedokážu pochopit, proč paní doktorka zavrhuje alternativní způsoby léčení jako např. ušní svíčky a obecně metodu svíčkování. To, že je křesťan a její víra takové praktiky zakazuje, to je přece její problém a nemusí to vnucovat ostatním, když 90 % lidí v Česku jsou ateisti. Ušní svíčky pomáhají, je o tom na internetu spoustu článků a její zpátečnický názor mě skutečně nezajímá.

Musim rict,ze po dnesni navsteve u dr. Rosypalove velmi zklamana.Trpim opakovanymi hnisavymi anginami.Cekala jsem pomoc.misto toho,ale dalsi antibiotika.Kdyz jsem se dr. Ptala,jestli by to neslo resit i jinak.odpovedela ne :D Pani doktorka by se mela vice zajimat o novodobe leky a rozvijet se.Je sto let za opicema.

Paní doktorka mi se mi marně snažili zjistit diagnózu. Za 4. měsíce jsem si do nosu vystříkal nespočet sprejů a využíval 3. antibiotika (bez účinku), poté si paní doktorka myslela že mé problémy s nosem jsou kvůli alergie poslala mě k panu doktoru Dudkovi, při testech mi zjistili že nemám alergii, ale bakterii zlatého streptokoka, pan doktor mi naordinoval prášky se slovy ,,nemyslím si že je to spojené s tím nosem, ale uvidíme". Po využívání prášků asi po 3. měsících jsem přišel na kontrolu že stav nosu se nezměnil. Doktor Dudek mě proto poslal na ORL ambulanci do F-M nemocnice, kde moji diagnózu měli hotovou za 5 MINUT. Do týdne jsem byl objednán na CT vyšetření jestli to je opravdu to co si doktor myslel a hle ono to bylo ono, a do dalších 2. týdnů jsem šel operaci. Na CT mi objevili 5 cm polyp. Po operaci jsem mohl už po týdnu už volně dýchat nosem. Takže díky paní doktorky jsem skoro 9 měsíců chodil po doktorech. A na ORL v nemocnici mi strčili do nosu sondu a diagnózu měli opravdu za 5 minut. Poučení pro mě: příště už nikdy nepůjdu k Rosypalové.

Z dlouholetých zkušeností celé naší rodiny mohu potvrdit profesionální přístup nejen p. doktorky, ale i sestry. Právě její kvality jí přinesly tolik pacientů. V léčbě zvažuje všechny aspekty a nebojí se používat alternativní postupy, není-li chemický lék nezbytný. Než k jinému lékaři, tak raději k žádnému. Obvoďák mi prostě dutiny a krk nevyléčí. To už jsem bohužel zjistila.

Paní doktorka je velice milá a sestřička taky. V ordinaci je však potřeba určit správnou diagnózu a pak léčit, a to bohužel zde nefunguje. Na vývojové vady v uchu prostě kapky nestačí, na mou křivou nosní přepážku taky ne, na rakovinu plic po roce taky nezabraly. A mohl by jsem ještě pokračovat. Pokud potřebujete píchnout zánět ucha nebo vyléčit angínu, tak je to fajn, ale jinak palec dolů. Samozřejmě chybí diskrétní prostředí. Je hloupé aby v místnosti kde se vyšetřuje bylo víc lidí najednou.

paní doktorka je úžasná, i sestřička je ochotná, to čekání a braní lidí, to je pravda, ale vše se to vynahradí jejim přístupem a profesionalitou. Takhle jsou pořád "pod dohledem" jiní doktoři se zavřou a telefonujou a dělají plno jiných nesmyslů ale ona se věnuje lidem a vždy s úsměvem!!!

Paní doktorka je sice velice milá a příjemná, ovšem co se léčby a odborného přístupu týká, musím dát NEJHORŠÍ. Několik let mě nechala trápit se s oboustranou neprůchodností nosu. Její léčba zahrnovala pouze punce a neustálé léčení antibiotiky. Při dotazu na operaci mě toto bylo označeno jako až ta úplně nejposlednější možná varianta (5 let trápení bylo asi málo). Nechala jsem se tedy vyšetřit ostravským ORL specialistou a do 14 dnů jsem byla přijata k dvojité operaci. Můj problém naopak nebyl řešitelný jinak než operativně, což paní doktorka prostě nevím proč nepoznala. Po této zkušenosti už nikdy uvedenou lékařku nenavštívím.

Jsem ráda , že Vám dnes můžu napsat o skvělé lékařce pí. mudrRosypalové Marii, je to poklad pro lidi ,protože se stará o ně jako o vlastní . Byla jsem tam v ordinaci , lidí jako máku a pani doktorka byla stále usměvavá , milá, vstřicná , každému hezky poradí. I když ručička hodinek oznamuje konec pracovní doby ,nedá nic znát a pracuje s klidem a rozvahou.Vidím v jejích očich obrovskou únavu ale pacient je na prvem místě , no prostě je to nejlepší lékař v okolí. Moc mi pomáhá s léčbou a taky celé mé rodině. Víte lékaři jsou rozdílní, poznala jsem jich moc , léčím se na roztroušenou sklerozu, ale paní mudr. Rosypalova je vyjímečná , rádi k ní chodíme když jsme nemocní, totiž umí lidem naslouchat , je prostě nejlepší. Chodíme k ní s rodinou spoustu let , ale ani za těchto mnoho let se na nás nikdy nezamračila , vždy s usměvem. paní doktorka taky velice působí pozitivně na lidi . Taky musím podotknou , že má bezvadnou sestřičku , která je pro lidi velkým přínosem , lidem pomalu vše vysvětlí ,mile přivětivě .

K paní Doktorce chodím s dětma už pár let a byla jsem vždy maximálně spokojená.Nyní jsme potřebovala ORL ošetření také já a OPRAVDU lepší přístup jsem snad nikde nezažila. Paní Rosypalová je trpělivá, důkladná, sestřička velmi hodná a vše vysvětlí. Vždy jsem obdivovala kolik toho stihne - infuze, odběry, inhalace...Přeji oběma jen spokojené pacienty a pevné zdraví do nového roku.

dobry