Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Bruzovská 2529, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a profesionální :-)

V
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka je velmi milý člověk se snahou pomoci pacientovi. Musím také pochválit sestřičku, která se také hodně činí. Chodila jsem zde ještě jako dítě a paní doktorka mi v dětství hodně pomohla. Nyní po x-letech opět návštěva a jsem spokojená.

K
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka mi úspěšně pročišťuje uši již několik let, jsem s ní velmi spokojen a prostředí na mě působí vždycky velmi púříjemně


L
Ověřený profil

Nedokážu pochopit, proč paní doktorka zavrhuje alternativní způsoby léčení jako např. ušní svíčky a obecně metodu svíčkování. To, že je křesťan a její víra takové praktiky zakazuje, to je přece její problém a nemusí to vnucovat ostatním, když 90 % lidí v Česku jsou ateisti. Ušní svíčky pomáhají, je o tom na internetu spoustu článků a její zpátečnický názor mě skutečně nezajímá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Musim rict,ze po dnesni navsteve u dr. Rosypalove velmi zklamana.Trpim opakovanymi hnisavymi anginami.Cekala jsem pomoc.misto toho,ale dalsi antibiotika.Kdyz jsem se dr. Ptala,jestli by to neslo resit i jinak.odpovedela ne :D Pani doktorka by se mela vice zajimat o novodobe leky a rozvijet se.Je sto let za opicema.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

Paní doktorka mi se mi marně snažili zjistit diagnózu. Za 4. měsíce jsem si do nosu vystříkal nespočet sprejů a využíval 3. antibiotika (bez účinku), poté si paní doktorka myslela že mé problémy s nosem jsou kvůli alergie poslala mě k panu doktoru Dudkovi, při testech mi zjistili že nemám alergii, ale bakterii zlatého streptokoka, pan doktor mi naordinoval prášky se slovy ,,nemyslím si že je to spojené s tím nosem, ale uvidíme". Po využívání prášků asi po 3. měsících jsem přišel na kontrolu že stav nosu se nezměnil. Doktor Dudek mě proto poslal na ORL ambulanci do F-M nemocnice, kde moji diagnózu měli hotovou za 5 MINUT. Do týdne jsem byl objednán na CT vyšetření jestli to je opravdu to co si doktor myslel a hle ono to bylo ono, a do dalších 2. týdnů jsem šel operaci. Na CT mi objevili 5 cm polyp. Po operaci jsem mohl už po týdnu už volně dýchat nosem. Takže díky paní doktorky jsem skoro 9 měsíců chodil po doktorech. A na ORL v nemocnici mi strčili do nosu sondu a diagnózu měli opravdu za 5 minut. Poučení pro mě: příště už nikdy nepůjdu k Rosypalové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Z dlouholetých zkušeností celé naší rodiny mohu potvrdit profesionální přístup nejen p. doktorky, ale i sestry. Právě její kvality jí přinesly tolik pacientů. V léčbě zvažuje všechny aspekty a nebojí se používat alternativní postupy, není-li chemický lék nezbytný. Než k jinému lékaři, tak raději k žádnému. Obvoďák mi prostě dutiny a krk nevyléčí. To už jsem bohužel zjistila.


Paní doktorka je velice milá a sestřička taky. V ordinaci je však potřeba určit správnou diagnózu a pak léčit, a to bohužel zde nefunguje. Na vývojové vady v uchu prostě kapky nestačí, na mou křivou nosní přepážku taky ne, na rakovinu plic po roce taky nezabraly. A mohl by jsem ještě pokračovat. Pokud potřebujete píchnout zánět ucha nebo vyléčit angínu, tak je to fajn, ale jinak palec dolů. Samozřejmě chybí diskrétní prostředí. Je hloupé aby v místnosti kde se vyšetřuje bylo víc lidí najednou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka je úžasná, i sestřička je ochotná, to čekání a braní lidí, to je pravda, ale vše se to vynahradí jejim přístupem a profesionalitou. Takhle jsou pořád "pod dohledem" jiní doktoři se zavřou a telefonujou a dělají plno jiných nesmyslů ale ona se věnuje lidem a vždy s úsměvem!!!


Paní doktorka je sice velice milá a příjemná, ovšem co se léčby a odborného přístupu týká, musím dát NEJHORŠÍ. Několik let mě nechala trápit se s oboustranou neprůchodností nosu. Její léčba zahrnovala pouze punce a neustálé léčení antibiotiky. Při dotazu na operaci mě toto bylo označeno jako až ta úplně nejposlednější možná varianta (5 let trápení bylo asi málo). Nechala jsem se tedy vyšetřit ostravským ORL specialistou a do 14 dnů jsem byla přijata k dvojité operaci. Můj problém naopak nebyl řešitelný jinak než operativně, což paní doktorka prostě nevím proč nepoznala. Po této zkušenosti už nikdy uvedenou lékařku nenavštívím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu