MUDr.

Marie Policarová

Dermatolog přijímá nové pacienty

5 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 175 návštěv profilu během posledních 30 dní

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie JihlavaSlužby: odstranění bradavice

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie JihlavaSlužby: odstranění kožních výrustků

Příjemný personál a příjemné zacházení, vše proběhlo téměř bez bolesti. Mohu jen každému doporučit...

• P

Před odstraněním znaménka jsem se moc bála, ale byla jsem velmi mile překvapena milým a profesionálním přístupem pana Golla i jeho asistentky.
    Zákrok trval malou chviličku a téměř bezbolestně. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít na odstranění znaménka právě do tohoto laserového centra. Doporučuji všem!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem vyřídit běžnou dermatologickou záležitost a chápu, že centrum je většinově stavěné na jiné zákazníky s náročnějšími zákroky, hlavně estetickými. Personál i vyšetření byly mým laickým pohledem profesionální. Lékař ale mluvil velmi špatně česky. Jeho česká asistentka byla poté silně zaskočená, když jsem na závěr návštěvy požádal o stručný nález, jméno lékaře a záznam o předepsaných lécích. Bylo mi sděleno, že nestátní zdravotnické zařízení to kvůli zbytečné byrokracii nedělá, po mé urgenci mi rukou cosi na papír nakonec vyplnili. Když mi k tomu sestřička vydala jakési neznámé léky v igelitovém sáčku bez jakéhokoli označení, bylo mi jasné, že do tohoto zařízení příště nevkročím. Nejde o "zbytečnou byrokracii", ale o základní kontrolu toho, kdo vás vyšetřuje a co i proč vám medikuje. Navíc mé naprosto jednoduché vyšetření tady stálo s léky 600 Kč. Na tuto částku mi na konci návštěvy personál vystavil rukou psaný daňový doklad znějící na "laserové ošetření". :)

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prostředí příjemné,zákrok proběhl během pár minutek, vše se dalo vydržet. Moc příjemná sestřička. Pan doktor byl pečlivý.

Dotazy od pacientů (4)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření podle posledního medicínského standardu s nejmodernější medicínskou laserovou technologií. Díky této technologii jsou zákroky minimálně invazivní, takže se klient ihned po aplikaci může vrátit do normálního každodenního života.
    Zákroky provádí buď MUDr. Marie Policarová z Jihlavské nemocnice nebo specialista a laserový terapeut Thomas Goll.

• dermatovenerologie

Fotografie