Další dostupný termín:

Korekce jednotlivých jizev • od 800 kč +12 Více

Odstranění kožních výrustků • od 500 kč

Ošetření akné • 1 500 Kč

Odstranění znamének • od 500 kč

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Posky...

• akné
  • bradavice
  • znaménka

Fotografie

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Odstranění hemagionků a žilek v obličeji,krku a pod krkem.

Moje první návštěva. Velice slušný a ukázkový profesionální přístup. Po zákroku bezbolestně provedeném, již okamžité viditelné změny. Jsem velice spokojený a těším se na další návštěvu. Děkuji za plně profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění pigmentací

Dnes mi byla odstraněna dvě znaménka na obličeji, byla jsem velmi spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Moc děkuji.
Iva Sekaninová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Odstranění bradavic

Příjemný,vstřícný a hlavně šikovný personál . Maximální diskrétnost a ochota poradit. Jsem ráda,že jsem se objednala k výkonu. Proště super

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Keloidní jizva

Byla mi odstraněna keloidní jizva na obličeji. Vstřícný, profesionální přístup. Laskavý a milý personál. Děkuji.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava pigmentové skvrny

Dobrý den,
s MUDr.Policarovou mám bohužel velmi špatné zkušenosti při léčbě pigmentových skvrn. Po její léčbě, kdy mi udělala neprofesionálně zákrok na obličeji jsou mé pigmentové skvrny o dost větší než dříve a když jsem to s ní přišla řešit, neměla zájem to dále řešit. Nechala si zaplatit a tím to pro ni skončilo. Za mě velmi neprofesionální přístup jak po odborné tak po lidské stránce, velké zklamání.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění kožních výrustků

Příjemný personál a příjemné zacházení, vše proběhlo téměř bez bolesti. Mohu jen každému doporučit...

Před odstraněním znaménka jsem se moc bála, ale byla jsem velmi mile překvapena milým a profesionálním přístupem pana Golla i jeho asistentky.
Zákrok trval malou chviličku a téměř bezbolestně. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít na odstranění znaménka právě do tohoto laserového centra. Doporučuji všem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem vyřídit běžnou dermatologickou záležitost a chápu, že centrum je většinově stavěné na jiné zákazníky s náročnějšími zákroky, hlavně estetickými. Personál i vyšetření byly mým laickým pohledem profesionální. Lékař ale mluvil velmi špatně česky. Jeho česká asistentka byla poté silně zaskočená, když jsem na závěr návštěvy požádal o stručný nález, jméno lékaře a záznam o předepsaných lécích. Bylo mi sděleno, že nestátní zdravotnické zařízení to kvůli zbytečné byrokracii nedělá, po mé urgenci mi rukou cosi na papír nakonec vyplnili. Když mi k tomu sestřička vydala jakési neznámé léky v igelitovém sáčku bez jakéhokoli označení, bylo mi jasné, že do tohoto zařízení příště nevkročím. Nejde o "zbytečnou byrokracii", ale o základní kontrolu toho, kdo vás vyšetřuje a co i proč vám medikuje. Navíc mé naprosto jednoduché vyšetření tady stálo s léky 600 Kč. Na tuto částku mi na konci návštěvy personál vystavil rukou psaný daňový doklad znějící na "laserové ošetření". :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prostředí příjemné,zákrok proběhl během pár minutek, vše se dalo vydržet. Moc příjemná sestřička. Pan doktor byl pečlivý.

Korekce jizev

Iva Sekaninová

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava pigmentové skvrny

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den posledních par let se mi začaly pihy zvětšovat a mám jich čím dal tím více většinou jen tečky pod kůži ale některé mi vyrůstají několik mm z kůže a začaly se mi dělat i červené lehce vystouple. Chtěla bych odstranit tak5 znamének z toho dvě červená -hradí to pojišťovna ? Nebo kolik to max muže stát ? Zajímá mě cenová relace

Dobrý den,
    pojišťovna laserové odstranění znamének u nás nehradí. Cena za odstranění znaménka závisí především na velikosti znaménka, ale pohybuje se zhruba mezi 500,- - 600,- Kč.
    ( již jsem Vám zaslala všechny informace na email ).
    Kdyby jste měla jakékoliv další dotazy či se chtěla objednat, kontaktujte mě prosím na email info@med-laser.cz

S pozdravem
    laser centrum Jihlava

MUDr. Marie Policarová

• Dobrý den,
    je vhodné podstoupit odstranění znamének, v období kojení (kojenému dítku je již 2,5 roku a kojí se jenom ráno, večer a občas v noci). Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    laserové odstranění znamének nemá na kojení žádný vliv, takže zákrok můžete podstoupit zcela bez problému.

Hezký den
    med-laser Jihlava