Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
702 03.....

Dermatologické konzultace (150 Kč)

Korekce jizev (od 2 500 kč)

Korekce jednotlivých jizev (od 800 kč) + 12 Více

Odstranění kožních výrustků (od 500 kč)

Ošetření akné (1 500 Kč)

Odstranění znamének (od 500 kč)

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Posky...

• akné
  • bradavice
  • znaménka

Fotografie

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění kožních výrustků

Příjemný personál a příjemné zacházení, vše proběhlo téměř bez bolesti. Mohu jen každému doporučit...

Před odstraněním znaménka jsem se moc bála, ale byla jsem velmi mile překvapena milým a profesionálním přístupem pana Golla i jeho asistentky.
Zákrok trval malou chviličku a téměř bezbolestně. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít na odstranění znaménka právě do tohoto laserového centra. Doporučuji všem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem vyřídit běžnou dermatologickou záležitost a chápu, že centrum je většinově stavěné na jiné zákazníky s náročnějšími zákroky, hlavně estetickými. Personál i vyšetření byly mým laickým pohledem profesionální. Lékař ale mluvil velmi špatně česky. Jeho česká asistentka byla poté silně zaskočená, když jsem na závěr návštěvy požádal o stručný nález, jméno lékaře a záznam o předepsaných lécích. Bylo mi sděleno, že nestátní zdravotnické zařízení to kvůli zbytečné byrokracii nedělá, po mé urgenci mi rukou cosi na papír nakonec vyplnili. Když mi k tomu sestřička vydala jakési neznámé léky v igelitovém sáčku bez jakéhokoli označení, bylo mi jasné, že do tohoto zařízení příště nevkročím. Nejde o "zbytečnou byrokracii", ale o základní kontrolu toho, kdo vás vyšetřuje a co i proč vám medikuje. Navíc mé naprosto jednoduché vyšetření tady stálo s léky 600 Kč. Na tuto částku mi na konci návštěvy personál vystavil rukou psaný daňový doklad znějící na "laserové ošetření". :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prostředí příjemné,zákrok proběhl během pár minutek, vše se dalo vydržet. Moc příjemná sestřička. Pan doktor byl pečlivý.

Estetická dermatologie

Běžný termín

Odstranění žilek

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mam jeden problem na predkozke se mi udelal pupinek nebo mala bradavička co nijak nesvjedi ale znepokojuje mne mam jen jednu partnerku a kdysi sem to tam nemnel no trosku se to zvecilo a nevim co stim. Dekuji za radu.

• Dobrý den,
    je vhodné podstoupit odstranění znamének, v období kojení (kojenému dítku je již 2,5 roku a kojí se jenom ráno, večer a občas v noci). Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    laserové odstranění znamének nemá na kojení žádný vliv, takže zákrok můžete podstoupit zcela bez problému.

Hezký den
    med-laser Jihlava