Sam. ordinace PL pro dospělé
9. května 810, Litomyšl

K uvedenému lékaři chodím již 14 let.S její prací jsem spokojen.Pokud to lékař vyhodnotí,zašle mě na odborné vyšetření.Pokud to požaduji já,vdy najdeme společnou řeč.Je pravda,že bývalá sestra zvýhodňovala "známe" pacienty nicméně, nová sestra je příjemná a rychlá. A pro nespokojené klienty mám jednoduchou odpověď:Najděte si jiného praktického lékaře,který vám bude vyhovovat. Já i má rodina jsme spokojeni.Vomáčka Jan

S paní doktorkou, jsem velice spokojen,je to můj praktický lékaž již 31let.Poplatky nevyžaduje pokaždé,každé dva roky mám zdravotní prohlídku zdarma,je pečlivá,nikdy u mě nic nezanedbala,a navíc je to podle slov ostatních lékařů výborná diagnostička.Rozhodně nemám v ůmyslu hledat jiného lékaře.

Velmi náladová. Pokud se jedná o preventivní vyšetření (okultní krvácení)a pod.je to špatné. Pokud si člověk sám neřekne, nic nedostane. Testy na okult. krvácení by měla sama nabízet.

Je to příjemná paní doktorka. Oceňuji též nedlouhé čekání na vyšetření.