Sam. ord. lékaře spec. - urologie
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Trochu si dovolím upravit názor Káťi na pravou míru - sestry jsou v ordinaci dvě, jedna mladší a jedna starší...když je tam jen jedna tak ta mladší. Ano, je pravda že ta starší často spěchá, je nevrlá, bezohledná k pacientkám a snaží se podle mě spěchat na nesprávném místě - cévkování, což obvykle způsobuje bolesti trvající 1-2 dny. Mladší sestra je ovšem naprosto opačná, cévkuje opatrně, výtěr z uretry dělá co "nejpříjemněji" a je sympatická.
To myslím dokazuje i fakt, že při mé poslední návštěvě když jsem požádala o vycévkování od ní a né od té starší sestry, nebyl naprosto problém. Sice zrovna dělala papírování a výkony dělala starší sestra, přesto mě na moje přání bez problému vycévkovala ona.
Jinak paní doktorka je sympatická, sice se k ní těžko přes standartně naprosto plnou čekárnu probojovává, ale vychází vstříct jak v žádankách na výtěry pro přítele, tak ve všem ostatním :)

Mnoho pacientů, dlouhá čekací doba v ordinaci. Jinak spokojenost.