Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka i sestřička jsou moc milý, pomůžou a mají super chování k pacientovi. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka se vždy ochotně snaží pomoci, sestřička je také příjemná. Doporučuji. Navíc nedělají zbytečné prodlevy mezi jednotlivými pacienty.

U

Výborná lékařka, ochotná a spolehlivá

K pani doktorce jsem chodila léta s dcerou a taky jsem byla spokojená. Pak jsem začala mít problémy s očima sama a bohužel ( NEBO SPÍŠ BOHU DÍK ) mi pomohla jiná p.doktorka. Jelikož z mžitků před očima, které měly být způsobeny jenom tlakem, se to vyjevilo v něco daleko horšího.

Velmi šikovná doktorka jako člověk výborná nemám více připomínek ,JEN VÍCE TAKOVÝCH DOKTORů a sestřička moc hodná na nás pacoše.Jen tak dále "děvčeta"

VELMI DOBRÁ LÉKAŘKA .SESTŘICKA TÉŽ DOBRÁ.

F

Paní doktorku navštěvuji několik let s mojí dcerou, k dětem je velice trpělivá, vše jim vysvětlí, je to odborník na svém místě. A sestřička - to je sluníčko.

Je skvělá jako lékař i jako člověk

na paní doktorce chválím zejména to, s jakou rychlostí jí mizí pacienti z ordinace... dalé je velice příjemná a jde rovnou na věc... jednou mi vytahovala šponu z oka a perfektní... díky umrtvení jsem vůbec nic necítila... navíc k ní od té doby chodím.... a moc ráda... navíc ráda poradí.... a dokonce mi i řekne ceny v lékárnách.... fakt super....